528i e39 или 530d e39

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: 528i e39 или 530d e39

Мнение от Dirty M5 driveR » 25 Окт 2017, 17:20

Аз пък тия дребнави сметка кое колко по-евтино или по-скъпо излиза толкова ги мразя, че не знам... Комплексарски са ми някак. Аз изтъкнах за мен които са предмствата на двете във финансово отношение и нещата клонят към равенство. Просто лично за себе си съм избрал да взема едната с идеята да не правя много ремонти, щото са ми досадни. Но пък тия парички ще ги дам за бензин. Газта не е никак лошо нещо, ама майсторите развалят кефа от ниската цена. :mhihi: Около мен предостатъчно хора дадоха не малки суми и ПАК нещо не е ок. Нямам намерение да обикалям цяла БГ, че да случа на майстор...
Изводът според мен е - купете си каквото ви е на сърце и каквото можеше да поддържате. И избиратйте внимателно. Перфектни коли няма, но има такива с перспектива да служат вярно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 704
Регистриран на: 29.05.2011
Пол: Мъж
Кара: E39 530D 184 кс. седан

Re: 528i e39 или 530d e39

Мнение от dak » 26 Окт 2017, 10:52

bioz написа:
(bubsa) написа:Айде още веднъж да напиша :mhihi:
Какви вибрации,пушеци и тракане при м57 :dunno: При читава кола тези неща ги няма :idea: :idea: :idea:


Съмнява ме да ги няма по-скоро кой колко им е свикнал и не им обръща внимание.


Айде едно клипче от моя пионер от миналата година относно вибрациийте https://www.youtube.com/watch?v=GnptGcdNhdU

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2190
Регистриран на: 5.01.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: 528i e39 или 530d e39

Мнение от meha » 30 Окт 2017, 18:53

SASquach написа:Твърд глас за 528i - по-истинското, по-безпроблемно и по-лесно за поддръжка BMW.

Газова уредба е кощунство да се слага на тази кола, пък кой колкото иска да спестява - това не е кола, която да ти излиза евтино или от която да пестиш, точно обратното - наливаш 98 колкото трябва и се кефиш, мое мнение.


:yes: :yes: :yes:
Изображение

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook