Ангелски очи?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Ангелски очи?

Мнение от (bubsa) » 02 Окт 2017, 22:36

Здравейте.
Днес обслужвах колата и не знам защо се угледах в очичките на 39-ката :mhihi:
Купих 2 крушки,но не знаех,че толкова гадно се свалят.На първия рефлектор му се разказа играта докато се светна как се вадят от едно клипче :banghead: Втората крушка я извадих без поражения,но пък на нейната фасунка е леко спукан корпуса при тези издадените като щипки.
Та въпроса е,има ли от къде да си купя на прилична цена,защото предполагам,че в Дару цената няма да ми хареса(за двете фасунки с крушките)
Писъл съм и на двама човека от форума,но нещо не ми отговарят,а не ми дава мира да има нещо неработещо по колата :confused:
Също някой ако сподели и опит с ЛЕД-ове които не горят бързо и светят добре пак е вариант :yes:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Ангелски очи?

Мнение от bioz » 02 Окт 2017, 23:52

Ахаха същото го играх и аз миналата година. Четейки форумни глупости клипчета в нета ебах мамата на рефлектора на едната крушка докато накрая не видях как се сваля рефлектора и се вади крушката. Както и да е коли 2ра ръка бол все ще си намериш.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1130
Регистриран на: 30.04.2004
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 320i и E39 535i без ваноси
Мечтае да кара: М5
Детайли за колата: много синя и много черна

Re: Ангелски очи?

Мнение от Hristo » 03 Окт 2017, 12:09

Аз като се сблъсках за пръв път с тези фасунги не бях гледал или чувал нищо за тях.
Едната крушка изгоря. Свалям буксата, oтвивам и цялата фасунга и греда - не може се изкара крушката.
Реших да погледна и другата. Тя явно беше сменяна/6в вместо 10в/ и какво да видя в тази оградената зона, вместо кръгче са две правоъгълничета, които могат да се натискат като щипки и освобождават рефлектора и крушката си се сменя изотзад. Леко с отвертка изчоплих запресованата пластмаса на това кръгче, отчупва се лесно и стават тези правоъгълници, които се натискат. Един вид са направили дребен тарикатлък като замажат щипките, за да се харчим за нови фасунги.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Ангелски очи?

Мнение от bioz » 03 Окт 2017, 16:31

Hristo написа:Аз като се сблъсках за пръв път с тези фасунги не бях гледал или чувал нищо за тях.
Едната крушка изгоря. Свалям буксата, oтвивам и цялата фасунга и греда - не може се изкара крушката.
Реших да погледна и другата. Тя явно беше сменяна/6в вместо 10в/ и какво да видя в тази оградената зона, вместо кръгче са две правоъгълничета, които могат да се натискат като щипки и освобождават рефлектора и крушката си се сменя изотзад. Леко с отвертка изчоплих запресованата пластмаса на това кръгче, отчупва се лесно и стават тези правоъгълници, които се натискат. Един вид са направили дребен тарикатлък като замажат щипките, за да се харчим за нови фасунги.


Много точно

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Ангелски очи?

Мнение от (bubsa) » 03 Окт 2017, 16:34

Поръчах днес на Хела по 30 кинта бройката.И за пореден път сам се преебах :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: Sofia/Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: E39 - 540
Мечтае да кара: Trabant

Re: Ангелски очи?

Мнение от omegaart » 04 Окт 2017, 13:42

Последно от МаксКар си взех само крушка ( 4-5-6 лв мисля беше ) и си я смених покрай ей това клипче.
https://www.youtube.com/watch?v=GDApyupw_1Y

Сега съм с лед и ми изгоря единия диод , за 1.50лв и 2 минути работа с поялника имам работещ лед ангел :)

Купих си за 20лв с доставката от UK лед ангелите.

SMD диоди вече се продава на много места с цени от 1 до 10 лв в зависимост ватове и т.н.

http://www.elimex.bg/product/98615/led- ... te-3w.html

Без проблем в 3-5вата лед крушка се запоява 10вата за 5лв :Р

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Ангелски очи?

Мнение от (bubsa) » 04 Окт 2017, 21:33

И аз го гледах това клипче,но късно :mhihi: Както и да е.Оригиналните фасунки и крушки са при мен и утре 39-ката пак ще изглежда добре :D
Сега без ейнджълите е като някой хюндай в тъмното :confused:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook