Е39 2,5 Tds сълзи нафта от ГНП

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 1.04.2017

Е39 2,5 Tds сълзи нафта от ГНП

Мнение от BengataE34 » 15 Авг 2017, 14:53

Здравейте от скоро съм собственик на Е39 . Имам два въпроса .
Сълзи нафта от долната страна на плочката която е на ГНП-то . Има гарнитура там която явно е за смяна . Имали някаква процедура за сваляне на плочката ? В края който е към радиатора има един болт който нито е ключ 7 нито 8 , този болт с какъв ключ се развива .

Втория въпрос . От дюлзата която е първа от страната на челният призорец излизат две гумени маркучета едното отива към втората дюлза а първото е затапено с винт , явно не е така то къде трябва да отиде ? До горивния филтър има един клапан в който влизат няколко маркучета , едното обаче виси и на него има закачен малък горивен филтър който е свободен в него не влиза нищо и това не така нали ? Малко снимки прекачам
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Е39 2,5 Tds сълзи нафта от ГНП

Мнение от Don_Diego » 16 Авг 2017, 21:56

За ГНПто препоръчвам да отидеш в сервиз дето знаят какво правят (аз се пробвах сам да отстраня същия теч и ми се върза златна цялата процедура :mhihi: ). Искай да сменят всички уплътнения и дихтунги защото на мен заради една дихтунга (не я смениха като чистих плочката), сега лея нафта и чакам свободен ден от работа да закарам колата да си оправят мърлявщината :censored:
Изображение

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook