Emergency Deactivation!!!

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.02.2016
Пол: Мъж

Emergency Deactivation!!!

Мнение от sacrum » 16 Апр 2017, 12:17

Здравейте, имам Е39 530d, 184 коньовата, 2000 година, комби с малката навигация, имам проблем с кода за палене, работеше си автомобила без проблеми досега, от около 10 дена като я измия и започваше да прави някакви спадове на напрежението, това го разбирах по дисплея на навигацията, който премигваше много гадно при палене, може би нещо се мокреше при мивка и като изсъхне се оправяше, но днес сутринта си се прибрах от работа и съм стоял около 10 мин в колата на загасен двигател и си слушах радиото докато си пиех кафе, като опитах да запаля първо изчезнаха всякакви токове, все едно беше умряла, разкачих и закачих клемите на акумулатора и си дойде всичко на мястото с един проблем, че вече ми искаше код за да запали, досега не съм му слагал такъв код, нали играх си с него преди време, работеше си и го изключих, ей така за пробата, опитах процедурата с разкачане, ключа на 1 позиция и отброяване за да се занули, но така си и седи на 9:59 и не мърда, няколко пъти го направих и все същият резултат, не съм сменял табло, нито пък акумулатор, а той е на Ехсайд и е на две години, четох във форума, но не мога да намеря нищо за проблема си, просто няма палене! Ще съм ви благодарен ако помогнете!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.02.2016
Пол: Мъж

Re: Emergency Deactivation!!!

Мнение от sacrum » 19 Апр 2017, 7:53

Колата е оправена!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Re: Emergency Deactivation!!!

Мнение от Ivo_Borisov » 19 Апр 2017, 8:25

Пиши как си я оправил за да си полезен на някой.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3330
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: Emergency Deactivation!!!

Мнение от spacepl » 19 Апр 2017, 10:16

:) Най-вероятно е сложил хубав акумулатор колегата :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Emergency Deactivation!!!

Мнение от PeReZ » 19 Апр 2017, 16:59

Скоро един пичага ми звънна, че има такъв дерт след махане на акумулатор.
Дойде, махнах кода от таблото през БМВ скенер и още на секундата тази глупост изчезна.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 6.02.2016
Пол: Мъж

Re: Emergency Deactivation!!!

Мнение от sacrum » 20 Апр 2017, 19:05

Случайно попаднах в Ю Тюб на клипче пуснато от човек със същите проблеми, след много четене и по други чужди форуми стигнах до извода, че има секретен код, който може би работи на моделите е39 с малката и голямата навигация, този същият код е проработил на повече от 20 автомобила по света, поне така си пишат пичовете, ако някой има проблеми като този нека пише на лични, не съм аз този, който ще го обяви публично този код. Лека вечер пичове!

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook