Светна лампа дде?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 8.02.2017
Пол: Мъж

Светна лампа дде?

Мнение от Redlabe4 » 08 Фев 2017, 12:19

Здравейте колеги отскоро имам бмв е39 530д 184к.с и сутринта светна лампата за подгреването дде и като подам газ угасва някои ако се е збласквал с този проблем ще сам благодарен да сподели за какво става на въпрос?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Светна лампа дде?

Мнение от Don_Diego » 08 Фев 2017, 22:00

Виж волтажа на акумулатора как - на мен ми е светела заради слаб акумулатор
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 8.09.2015
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е46 330xi

Re: Светна лампа дде?

Мнение от stefan_suny » 10 Фев 2017, 21:25

Здравей колега. От слаб акумулатор няма да гасне. Може да има проблем с налягането на нафтата или някой датчик или... Щом ти е светнала лампата е най-добре първо да се закачи на компютър, за да се види какви грешки е записало, иначе е хвърляне на боб. Може също да си попълниш в профила откъде си, за да е по лесно ако някой иска да помогне :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 8.02.2017
Пол: Мъж

Re: Светна лампа дде?

Мнение от Redlabe4 » 18 Фев 2017, 23:14

Проблема е решен от потенциометара на педала на газта е било смених го и всичко е ок благодаря за вниманието сега сам на друг проблем скорости и се чудя какво да правя адски с капацитет ремонт или втора рака кутия

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 8.09.2015
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е46 330xi

Re: Светна лампа дде?

Мнение от stefan_suny » 21 Фев 2017, 23:21

Какво и е на кутията колега? Втора ръка кутия едва ли ще е в много по добро състояние от твоята........ има си части вътре, които се амортизират, не опира само до колко е настъпвана и дали е смемяно маслото. А и колко да е скъп ремонта? виж колко струва съединител комплект \барабар с маховика и помпата\ за ръчка и тогава прави съпоставката :bchug:

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook