Предупредителна лампа за изгоряла крушка.

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 6.01.2010
Пол: Мъж
Кара: bmw-e39-520

Re: Предупредителна лампа за изгоряла крушка.

Мнение от GEORGBMW » 05 Ное 2016, 0:15

Може и да не е изгоряла ,и пак да свети предупреждението на таблото :nono: ,т.е. да и наближава да изгаря горката,аз с една такава крушка дето и наближаваше да изгаря ,а пък ми светеше на таблото предупреждението, че е изгоряла ,изкарах половин година :bowdown: преди да изгори наистина .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1166
Регистриран на: 19.11.2003
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 530D
Мечтае да кара: BMW 760Li
Детайли за колата: сива, 06.2004 г.

Re: Предупредителна лампа за изгоряла крушка.

Мнение от ivopicha » 05 Ное 2016, 22:24

При мен не ми свети дясната крушка за осветяване на номера. И от време на време ми светва, че лява или дясна задни крушки не бачкат. А понякога и двете излизат. Някъде четох, че много ши..но се сменят.
Как да използвате щеката за масло на БМВ:
Вадите я и я забучвате в снега. Ако нивото на снега е над показанието МАХ, оставяте колата в гаража до пролетта. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 507
Регистриран на: 11.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е39 M52B20 TU
Мечтае да кара: Е39 M5

Re: Предупредителна лампа за изгоряла крушка.

Мнение от Zlatiyan_Genchev » 06 Ное 2016, 10:54

ivopicha написа:При мен не ми свети дясната крушка за осветяване на номера. И от време на време ми светва, че лява или дясна задни крушки не бачкат. А понякога и двете излизат. Някъде четох, че много ши..но се сменят.


Свалят се плафоните за осветяване на номера със отверка на щипка са. За трудноста на махане единствено зависи от господата от Кат как са ти монтирали регистрационната табела,ако е доста нагоре в близост до плафона трябва и нея да махнеш,ако неуспееш да е натиснеш ,за да излезе плафона.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: Предупредителна лампа за изгоряла крушка.

Мнение от georgi_1986 » 19 Юли 2018, 1:34

Колеги, за изгоряла крушка на дългите светлини излиза ли ви индикация на таблото(малък борд)? На мен не, дори и при извадени букси на крушките, дали до кодиране опират нещата?

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook