слаб ксенон на фейслифт

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 507
Регистриран на: 11.10.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е39 M52B20 TU
Мечтае да кара: Е39 M5

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от Zlatiyan_Genchev » 04 Мар 2016, 14:58

offline написа:аз ходих при този колега от симеоново е :yes:

viewtopic.php?f=63&t=276722


Аз също горещо препоръчвам колегата от Симеоново ,ревизирах си рефлекторите на фейс Хела и най-накрая светнаха тези фарове да стане ден,допреди това нищо не се виждаше ,а ако вали ставаше ад. В случая рефлектора го смених с чисто нов , от Стрелча ги поръчва колегата, в повечето случаи дори има готови.Стария рефклетор гори особено, ако е влизала влага или са ползвани некачествени крушки. Стъклата също е много важно да са полирани добре.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е91 m57tu2

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от driftline » 18 Юли 2019, 11:34

Здравейте колеги.Реших да не отварям нова тема, а да ползвам тази за което се извинявам на автора.
Имам счупени водачи и лупите и рефлекторите се клатят свободно.Фаровете ще се рециклират това е ясно.Въпроса ми е има ли някакъв начин фаровете да се повдигнат малко временно защото не мога да си позволя да остана без кола в момента.Пробвах от врътките за ръчно регулиране, но не става.Ако някой има представа как да го побългаря временно ще съм много благодарен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от Challenger » 18 Юли 2019, 19:24

Имах една кола, при която самата фасунга беше хваната със свинска опашка за самия корпус на фара(в долния край) Като я махнах, веднага клюмна надолу.
За един час аз успях да си сменя водачите (2000-01г фар.. че по-новите май е филм там) А след като си пратих лупите в Стрелча.. ебасимо и светлината. :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от FaceOff » 18 Юли 2019, 20:45

driftline написа:Здравейте колеги.Реших да не отварям нова тема, а да ползвам тази за което се извинявам на автора.
Имам счупени водачи и лупите и рефлекторите се клатят свободно.Фаровете ще се рециклират това е ясно.Въпроса ми е има ли някакъв начин фаровете да се повдигнат малко временно защото не мога да си позволя да остана без кола в момента.Пробвах от врътките за ръчно регулиране, но не става.Ако някой има представа как да го побългаря временно ще съм много благодарен.


Лесно можеш да ги вдигнеш, моите бяха така, със свински опашки през края на кабела, там където е уширението преди фасонката, НО щях да се запаля, защото като ги натиснеш надолу, единия кабел го затягаш, но другия го разхлабваш, и нагаря.. Занесох ги на Герака в Симеоново, вярно, взима 300 кинта, но ти ги връща като нови.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е91 m57tu2

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от driftline » 18 Юли 2019, 22:28

Благодаря Ви.Значи ще си карам така временно.Тези водачи могат ли да сменят в домашни условия?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 28.01.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530iA Touring
Мечтае да кара: e3-е39
Детайли за колата: 2001

Re: слаб ксенон на фейслифт

Мнение от dankata » 19 Юли 2019, 9:25

Можеш, вече има и бая клипове в нета как да го направиш.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook