Монтиране на Автопилот (темпомат)

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 18.01.2009

Re: Монтиране на Автопилот (темпомат)

Мнение от dkwrs » 22 Ное 2015, 16:38

Някой колега ще постне ли схема кабел по кабел за кола с ГР модул разбираемо да се вижда кой кабел къде се вързва ? :help:

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 17.10.2012
Пол: Мъж

Re: Монтиране на Автопилот (темпомат)

Мнение от Елкенев » 23 Ное 2015, 16:02

Здравейте,
има ли някой от Варна, който може да ми активира автопилота?
Мултито е монтирано, трябва само кабелите да се свържат, но аз не разбирам и не пипам.

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.08.2015

Re: Монтиране на Автопилот (темпомат)

Мнение от escadia » 22 Юни 2017, 20:13

Здравейте , колеги на моята 520и преди фейслифт по вин излиза че имам автопилот , също така имам и мулти волан със I/0 на него мисля че е слаган след това защото по вин излиза че нямам.Но на колата нямам това моторче което е за автопилота изглежда е било махнато.Също така имам отрязани едни кабели които мисля, че са точно за автопилота.Въпросът ми е в такъв случай какво ще ми е необходимо за да подкарам автопилота и дали е сложна процедурата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: Монтиране на Автопилот (темпомат)

Мнение от georgi_1986 » 23 Юли 2017, 20:17

escadia написа:Здравейте , колеги на моята 520и преди фейслифт по вин излиза че имам автопилот , също така имам и мулти волан със I/0 на него мисля че е слаган след това защото по вин излиза че нямам.Но на колата нямам това моторче което е за автопилота изглежда е било махнато.Също така имам отрязани едни кабели които мисля, че са точно за автопилота.Въпросът ми е в такъв случай какво ще ми е необходимо за да подкарам автопилота и дали е сложна процедурата.

Koлега, съмнява ме да е излязла колата от завода с автопилот но без мулти волан, просто няма как. Снимай тези отрязани кабели, къде се намират?

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 23.08.2015

Re: Монтиране на Автопилот (темпомат)

Мнение от escadia » 31 Юли 2017, 14:40

http://prikachi.com/images/58/9158058t.jpg снимката не от моята кола , защото в момента не е при мен.Отрязаните кабели стоят точно на червената стрелка коята съм отбелязъл.Във случая на снимката си стоят.По вин колата излиза че има автопилот но не е и мулти волан нямам представа защо.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook