Yatour Дигитален CD Чейнджър

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от mihal » 23 Апр 2018, 8:13

Колеги имат ли подобрение вече тези китайски заместители на СД-Чейнджър, към момента има ли нещо което работи добре , бих искал и блутут за музика да има.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 23 Апр 2018, 21:44

Аз съм с триома и съм много доволен... Мисюя, че имаха опция за син зъб. Цената на устройството обапе е към 200 кинта без синия зъб.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от mihal » 24 Апр 2018, 17:31

Благодаря, разгледах го като вариант след като написа мнението си и изглежда добре. Доколкото разбрах е единствения дето поддържа много папки(не само 6). Прав ли съм? От руския сайт идва евтино но не предлагат доставка до бг , вероятно заради мито. http://bgcaraudio.com/ това е вносителя за БГ.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 25 Апр 2018, 9:34

Има варианти за папка в папката и не знам си още какви щуротии, но не ги ползвам. Направил съм го само да показва името на песента, с шест папки съм, които даже не са пълни всички...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от bioz » 25 Апр 2018, 10:05

в алиекспрес варианти бол

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 25 Апр 2018, 19:12

В алито наистина има богат избор, но качеството на интерфейса е под въпрос. Последно имах проблем с подобна джаджа за ауди, върнаха ми парите... Личбо аз се спрях на въпросната триома по съвет на продавача(двоумях се), все пак човека си вади хляба с това. Купих си я от тук, защото си има гаранция и няма да се разправям с пратки до чужбина и т.н. Досега(вече около година) съм нямал никакви ядове, работи си много добре, качеството е идеално.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от RORO » 28 Апр 2018, 6:07

Много се радвам че , има такава тема . Искам и аз да попитам знаещите . От около година и нещо съм с " ЯТОР" Като първо върнах един понеже , не тръгна .Причината беше в оригиналният касетофон на колата , просто явно не го управлява . Тогава си купих СД43 и пак си поръчах "ЯТОР" и вече работи . Най много ме радва блутута ,понеже тук глобата за телефон бе променена от 50 на 200 евро (намирам се в Германия) .Изписва ми имената на песните на полето за съобщения на километража което малко ме дразни че ,не мога да си следя други неща на таблото . Та първият ми въпрос е няма ли начин да ги изписва на дисплея на МИД-а ?
И забелязах че не тръгват всички песни върти си едни и същи :( ! Общо са 900 разделих в папки 6-на брой и ги наименувах Disko 01 , Disko 02 .....Но тогава флашката 32гб изобщо не я открива :( ! Качих ги на карта 32гб на флашка 8гб същата работа .Сега са без папки в 32 гб флашка но върти едни и същи песни около 100 на брой .Та вторият ми въпрос е :Как да накарам китайчето да пропее и останалите песни ? Колата е Е38 без ченджер , с големият борд .

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 23.03.2013
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от goodybg » 28 Апр 2018, 6:48

Аз имам екскарлинк в хонда и той е почти същия като ятура. При мен папките трябва да са cd01 cd02 и тн. А песните вътре трябва да почват с 01 02 03 и тн. При мен така ги чете, ако не сложа 01 02 итн песните ни ги чете. Пробвай.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 28 Апр 2018, 8:29

Правиш шест папки с имена CD1 CD2... И във всяка папка слагаш до 99 песни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от RORO » 29 Апр 2018, 8:08

Хрuсто написа:Правиш шест папки с имена CD1 CD2... И във всяка папка слагаш до 99 песни.


Поучи се ,подреди ги като шест диска на МИД-а .Много благодаря !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 29 Апр 2018, 8:29

За нищо. Може да имаш един лег бък, който се получаваше при мен с yatour... Когато цъкнеш да смениш песента(дали предишната или следващата) и знаеш коя трябва да следва, а понякога пуща друг трак. В такъв случай просто цъкаш смяна на песента и връщаш пак на предишната и трябва да си започне песента която трябва да си е. Заради тоя бъг не заложих отново на въпросния интерфейс.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от mihal » 29 Апр 2018, 9:09

Хрuсто написа:Има варианти за папка в папката и не знам си още какви щуротии, но не ги ползвам. Направил съм го само да показва името на песента, с шест папки съм, които даже не са пълни всички...

И аз си взех такъв тип заместител на сд чейнджър "триома" , руски. Първи впечетления са добри, поддържа много папки и даже се опитва да вади имената на песните на километража. Звукът е добър, работи бързо.
Ако успея да го накарам да вади имената на MID-a ще е много добре.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 722
Регистриран на: 11.06.2006
Местоположение: София бате центъра на....
Пол: Мъж
Кара: ше 30,38,39 вече само Гранд Чероки
Мечтае да кара: Грейдер на Ибиза

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от RORO » 29 Апр 2018, 20:13

Хрuсто написа:За нищо. Може да имаш един лег бък, който се получаваше при мен с yatour... Когато цъкнеш да смениш песента(дали предишната или следващата) и знаеш коя трябва да следва, а понякога пуща друг трак. В такъв случай просто цъкаш смяна на песента и връщаш пак на предишната и трябва да си започне песента която трябва да си е. Заради тоя бъг не заложих отново на въпросния интерфейс.



Ако не е блутутута , така ще му намотая жиците и ще го засиля къде човешки крак не стъпва .... Тази сутрин всичкобеше Ок дори изписваше песните на МИД-а :shock: , а борда си стоеше свободен .Преди малко тръгнах с колата ,музика никаква пише си 5-15 и това е .На пет флашки записвах какво ли не ,не тръгва и това е :ranting: . Форматнах я във FAT 32 и незнам дали заради това взе че тръгна но вече никаде не изписва песните но поне свири . Нищо не разбирам на всяко стартиране на колата ново пет .Ще видя утре какво ще ми поднесе като тръгна за работа :dunno: . Иначе намерих това :

http://www.ycarlink.com/my_41/USB%20SD%20Usage.htm

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 29 Апр 2018, 20:59

Ми не знам как се държи с радиата на бмв, както казах мен ме посъветваха да избера триомата за да нямам ядове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39tdsA "97
Мечтае да кара: c63amg

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от ShibinG » 03 Май 2018, 20:56

Споделете изпробвана марка флашки ,който работят добре с ятура ?
6>4

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook