Yatour Дигитален CD Чейнджър

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от mihal » 02 Юни 2018, 16:41

stoilkaradjov написа:И ако е удобно да ми кажеш точно какво направи че пробвам с всички видове Sets i ne stava


Sent from my iPhone using Tapatalk


Това е за ТРИОМА.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 5.06.2017
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от stoilkaradjov » 02 Юни 2018, 18:56

А има ли нещо такова и за ятура??


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 02 Юни 2018, 21:28

Мисля не.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 919
Регистриран на: 12.11.2005
Местоположение: Враца
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от kalingk » 03 Юни 2018, 9:37

Ето как аз активитах да изписва песните на ноя и на приятел на йотура.Използвах най обикновен аукс кабел,когато пуснеш тела на аукс започва да ти изписва аукс,след тази манипулация започва да изписва и песните.Правено е на е39 и е46 така,че няма грижи за модела на колата.Отделно,ще ви дам още един бонус.Когато ползвам андроид телефон ми изписва песните на навигацията в реда където изписва и кой номер е цд-то,пуснато с галакси с5мини.С галакси с4 ми изписва песните на таблото с километража(това за големият борд,поне при е39).С айфон 5се ми изкара песните на големият дисплей на навигацията по средата на дисплея.Аз така си го оставих понеже изписва името,ако е по дълго изцяло,докато на дисплея на километража върти името като реклама.Така го ползвам с дсп система съм и няма грижи.И още нещо,песните трябва да са надписани в инфото им,иначе ще изписва “no name” или нещо от сорта :).


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от stony1 » 03 Юни 2018, 10:45

kalingk написа:Ето как аз активитах да изписва песните на ноя и на приятел на йотура.Използвах най обикновен аукс кабел,когато пуснеш тела на аукс започва да ти изписва аукс,след тази манипулация започва да изписва и песните.Правено е на е39 и е46 така,че няма грижи за модела на колата.Отделно,ще ви дам още един бонус.Когато ползвам андроид телефон ми изписва песните на навигацията в реда където изписва и кой номер е цд-то,пуснато с галакси с5мини.С галакси с4 ми изписва песните на таблото с километража(това за големият борд,поне при е39).С айфон 5се ми изкара песните на големият дисплей на навигацията по средата на дисплея.Аз така си го оставих понеже изписва името,ако е по дълго изцяло,докато на дисплея на километража върти името като реклама.Така го ползвам с дсп система съм и няма грижи.И още нещо,песните трябва да са надписани в инфото им,иначе ще изписва “no name” или нещо от сорта :).


Sent from my iPhone using Tapatalk


Колега, тук ни хвърли в тръстиките :mhihi: От телефона ти излиза 3,5мм жак, по който "върви" аналогов аудио сигнал. В AUXa на радио модула има Ляв, Десен канал и маса, а информацитя, която описваш, че се визуализира "върви" по iBus, които пък няма никаква връзка с AUXa. Та нещо не ми се вързва твоето обяснение или не си го детаилизирал. Къде са записани песните? Каква е причината да ползва AUX кабел и Yatour едновременно?
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 919
Регистриран на: 12.11.2005
Местоположение: Враца
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от kalingk » 03 Юни 2018, 11:13

Песните са във флашката.Знам калъв кабел излиза от тела,но е факт,че става.Явно се ъодейтва или бъгва йотура като мине на аукс.Махате флашкате пъскате през аукса,махате аукса и си връщате флашката камто е било до сега.Ето как е при мен сега
Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 919
Регистриран на: 12.11.2005
Местоположение: Враца
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от kalingk » 03 Юни 2018, 11:14

Прави се веднъж и след това си цъкате и с сруги флашки или презаписвате тази,но надписите си остават.


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от stony1 » 03 Юни 2018, 11:31

Ok, значи говорим за различни неща!
Ти ползваш AUX входа на Ятора, корто е различно от AUX на радиомодула. Реално ползваш това, за да бъгнеш или провокираш софта на Ятора да започне да подава информацията по iBus шината. Това работи и при системите с МИД. Та нека го напиша по-разбираемо:
1. Вадите си флашката от Ятора;
2. Включвате си телефона в AUX входа на Ятора;
3. Изключвате си телефона от AUX входа на Ятора;
4. Включвате си флашката в Ятора.

За да нямам главоболия с Ятор и Гром, аз ползвам това и го препоръчвам:
image_31729_big.jpg

другите са негови копия и колкото и да се мъчат фирмите все нещо им куца.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 919
Регистриран на: 12.11.2005
Местоположение: Враца
Пол: Мъж

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от kalingk » 03 Юни 2018, 12:00

Отделно,ме и грома е два пъти,че и повече по скъп от йотура и единсвеното което се предполага,че му е по добро е че изписва песните.Сега е ясно,че и на йотура става,а това последното каква му е функцията..от любопитство питам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от stony1 » 03 Юни 2018, 13:45

kalingk написа:Отделно,ме и грома е два пъти,че и повече по скъп от йотура и единсвеното което се предполага,че му е по добро е че изписва песните.Сега е ясно,че и на йотура става,а това последното каква му е функцията..от любопитство питам.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Това е ОЕМ iPod интерфейс да БМВ, свързва се на мястото на чейнджъра. Гром и Ятор са негови копия, но доста нескопосани, че и цената им е незадоволителна на фона на бъговете, които правят.
По същия начин се записват 6 папки в iPoda, а колко песни ще има в дадената папка зависи от настроението на собственика и капацитета на съответния iPod.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 25.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39tdsA "97
Мечтае да кара: c63amg

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от ShibinG » 04 Юни 2018, 6:20

При мен с голям борд и мид не се получава номера с аукса да показва имената на песните,но пробвах със сд карта, днес ще пробвам и с флашка .
6>4

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Silverlight » 21 Авг 2018, 21:31

Колеги, аз съм с фабричен CD чейнджър, трябва ли да го изключвам когато включа Yatour-a?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 187
Регистриран на: 30.07.2017
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 3.0TFSI със Revo stage 3 ;)

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Хрuсто » 13 Сеп 2018, 2:44

Да.

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 12.06.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 330 XD

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от Tilkov » 12 Май 2020, 15:51

[vbox][/vbox]Здравейте колеги. От вчра съм с въпросния Yatour. Всичко уж добре, чете флашки....... ноооо ...какъв е проблема ? След 2, 3 песни, авотматично прехвърля на радио и трябва чрез MODE бутона на навигацията да върна пак на CD за да продължи от където е спрял. Някой наясно ли е с този проблем ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 1.12.2008
Местоположение: Сандански
Пол: Мъж
Кара: E46 320d (150)
Мечтае да кара: е30 M3

Re: Yatour Дигитален CD Чейнджър

Мнение от levskifans » 31 Окт 2020, 13:09

Взех един дигитален чейнджър. Всичко е вързано. Вкарвам флашката с CD01, и номерирани песни 001,002...с моде бутона изписва, че има папки и номерата на песните, но не изважда звук...
От какво може да е проблема?
Е46 е колата.
______________________________________________________________
a, b, c, d, e... but ///M is something special!
Изображение

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook