Съвети и въпроси относно избор на Е39.

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 15.12.2015

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от fat_rat » 30 Юни 2018, 13:05

Здравейте. Нов съм във форума и се извинявам, ако не съм на правилното място :dunno:
Търся автомобил със следните характеристики- 4врат, що годе широк, бензинов с ръчни скорости и някаква динамика. Бюджетът ми ме ограничава в сегмента на е34/е39. Главно съм се насочил към 2.5 и 2.8 мотора с последващо поставяне на газ. Съвети относно избора? Също така как мога да разбера нивото на оборудване (напр. еквивалента на Авангард при Мерцедесите). До колкото знам това са моторите на БМВ които са най-добре от към вървеж/горене/здравина. Нещо друго по-колата по-специфично трябва ли да се гледа- окачване, ръжда? Не разбирам от БМВ за това се надявам да ми посочите теми в които да поразгледам. За сега оглеждам тази
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7gxdex
Какво е мнението ви :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 4.11.2014
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B35 97'
Мечтае да кара: BMW E38 Аlpina B12 6.0

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Peev_92 » 01 Юли 2018, 19:55

fat_rat написа:Здравейте. Нов съм във форума и се извинявам, ако не съм на правилното място :dunno:
Търся автомобил със следните характеристики- 4врат, що годе широк, бензинов с ръчни скорости и някаква динамика. Бюджетът ми ме ограничава в сегмента на е34/е39. Главно съм се насочил към 2.5 и 2.8 мотора с последващо поставяне на газ. Съвети относно избора? Също така как мога да разбера нивото на оборудване (напр. еквивалента на Авангард при Мерцедесите). До колкото знам това са моторите на БМВ които са най-добре от към вървеж/горене/здравина. Нещо друго по-колата по-специфично трябва ли да се гледа- окачване, ръжда? Не разбирам от БМВ за това се надявам да ми посочите теми в които да поразгледам. За сега оглеждам тази
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7gxdex
Какво е мнението ви :)



Точно тази е "оглозгана", като кокал. Нищо особено, даже зле.
Не страст, а диагноза :driving:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от kolp » 01 Юли 2018, 20:49

04.2013 е показала 106хкм което е доста учудващо, да не кажа невероятно. Не е поддържана официално.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drago_pavlov » 04 Юли 2018, 18:07

Нещо изчезнаха 530-ките бензин... В мобиле само 2, и в карс още една...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от bioz » 04 Юли 2018, 18:47

Те винаги са били кът, а и да има са дроп

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drago_pavlov » 04 Юли 2018, 19:45

Миналата седмица бяха 5-6, сега рЕзко окапаха...

П.П.: Комбита гледам аз. Седани може и да има повече.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 3.01.2009

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от klisky » 08 Юли 2018, 15:45

Колеги за 530d от автомат към ръчка ( да приемем, че е направено кадърно) някакво мнение ? WBADP81070GV56174

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от kolp » 08 Юли 2018, 17:38

klisky написа:Колеги за 530d от автомат към ръчка ( да приемем, че е направено кадърно) някакво мнение ? WBADP81070GV56174




аз бих събрал още малко пари за "нормална" кола ;)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 3.01.2009

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от klisky » 08 Юли 2018, 20:41

Да, разбира се но поради липсата на това което търся - проучвам така да се каже. Благодаря отново !

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 3.06.2017

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Dimicha » 11 Юли 2018, 22:23

Peev_92 написа:
fat_rat написа:Здравейте. Нов съм във форума и се извинявам, ако не съм на правилното място :dunno:
Търся автомобил със следните характеристики- 4врат, що годе широк, бензинов с ръчни скорости и някаква динамика. Бюджетът ми ме ограничава в сегмента на е34/е39. Главно съм се насочил към 2.5 и 2.8 мотора с последващо поставяне на газ. Съвети относно избора? Също така как мога да разбера нивото на оборудване (напр. еквивалента на Авангард при Мерцедесите). До колкото знам това са моторите на БМВ които са най-добре от към вървеж/горене/здравина. Нещо друго по-колата по-специфично трябва ли да се гледа- окачване, ръжда? Не разбирам от БМВ за това се надявам да ми посочите теми в които да поразгледам. За сега оглеждам тази
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=7gxdex
Какво е мнението ви :)



Точно тази е "оглозгана", като кокал. Нищо особено, даже зле.


Какво ще рече "оглозгана" - че няма екстри ли? Извън това, какво ще кажете за колата - гледам двигателят е яко мръсен, което е добър признак. Цената според вас нормална ли е за такъв автомобил или може да се очакват някакви неприятни изненади?

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от c04 » 14 Юли 2018, 12:05

Dimicha написа:Какво ще рече "оглозгана" - че няма екстри ли? Извън това, какво ще кажете за колата - гледам двигателят е яко мръсен, което е добър признак. Цената според вас нормална ли е за такъв автомобил или може да се очакват някакви неприятни изненади?

Ами според мен е нормално, иначе тя цената каквато и да е, не гарантира че всичко е точно с колата. Гледаш,караш задължително в сервиз, където имат хабер от БМВ-та и това е. :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 3.06.2017

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Dimicha » 14 Юли 2018, 13:14

c04 написа:
Dimicha написа:Какво ще рече "оглозгана" - че няма екстри ли? Извън това, какво ще кажете за колата - гледам двигателят е яко мръсен, което е добър признак. Цената според вас нормална ли е за такъв автомобил или може да се очакват някакви неприятни изненади?

Ами според мен е нормално, иначе тя цената каквато и да е, не гарантира че всичко е точно с колата. Гледаш,караш задължително в сервиз, където имат хабер от БМВ-та и това е. :bchug:


Благодаря! Имам един въпрос, дето може би не му е тука мястото, но става дума за е39-ка, която гледах миналата седмица. Колата има напъпила ръжда по арките на задните калници отдолу. Въпросът ми е - тази ръжда, при тези коли специално, само външните панели ли засяга, т.е. калника ли може да се очаква да е нагнил и нагоре или тръгва навътре към подкалници и разни по-сктурктурно важни части?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от iliew » 14 Юли 2018, 22:40

Виждам че търсите комбита...скоро ми пристига е39 фейс 540i. При интерес,пишете на лично...

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от mejdupraznika » 27 Юли 2018, 13:49

https://m.cars.bg/offer/c2705434, Добър ден. Някой да го е гледал това?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 5.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ейшейсе и едно
Мечтае да кара: М2 + М5 Е39
Детайли за колата: За тез пари Е39.

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Monky » 27 Юли 2018, 15:42

mejdupraznika написа:https://m.cars.bg/offer/c2705434, Добър ден. Някой да го е гледал това?


Нов внос, шано джанти, кофти интериор + ГАЗ и теглич. То вече е за скрап.. :mhihi:

Със сигурност има по-хубави екземпляри за продан. А аз си мислех, че 3-4к за моята са много. :roll:

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook