Съвети и въпроси относно избор на Е39.

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 06 Мар 2018, 12:02

Е то е ясно, че ще скрие това онова.. Не е лоша колата, но на мен не ми се занимава да правя 1000 неща. За другите коли, аз ти писах лично дори, ако можеш да споделиш кои обяви си разглесал и какво си забелязал, да знам ако няма смисъл да бия път за оглед на някой дроб.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 06 Мар 2018, 22:06

Колеги, някой може ли да сподели информация за читав сервиз в Димитровград?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.03.2018
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от mpower6655 » 13 Мар 2018, 3:06

Здравейте колеги моля за помош и савет досега карах Е46 318i и сам много доволен од този модел.Но ја продадох заштото исках да си купя сащият модел само facelift.Е сега аз харесвам много и e39 и намерих тази е39-ка https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=6fl7rp сега искам да ми дадете савет какво мислите за конкретната објава.Сащто така имам питане този модел e39 520i 170 коня дали са добри като модел данеби да имат нйакои проблеми и да ми дадете савет дали да взема тази е39 или да си взема пак е46 само facelift защото се притеснйавам данеби подржката да е много скапа,регистрацийа за този модел колко би струвала колко харчи и така нататак.Благодарја предварително.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от kolp » 13 Мар 2018, 10:31

mpower6655 написа:Здравейте колеги моля за помош и савет досега карах Е46 318i и сам много доволен од този модел.Но ја продадох заштото исках да си купя сащият модел само facelift.Е сега аз харесвам много и e39 и намерих тази е39-ка https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=6fl7rp сега искам да ми дадете савет какво мислите за конкретната објава.Сащто така имам питане този модел e39 520i 170 коня дали са добри като модел данеби да имат нйакои проблеми и да ми дадете савет дали да взема тази е39 или да си взема пак е46 само facelift защото се притеснйавам данеби подржката да е много скапа,регистрацийа за този модел колко би струвала колко харчи и така нататак.Благодарја предварително.


За тея пари е ок, километрите може и да са толкова, само М54 мотора харчи повечко масло, трябва да се провери. Пета серия като цяло е много по-добре от трета, така че няма какво да се коментира, а и това са стари модели така че едва ли поддръжката е много скъпа, но пак зависи от гледната точка разбира се :) регистрация зависи дали искаш в България или Македония ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от (bubsa) » 13 Мар 2018, 10:38

Е какво и е ОК?Ръжда и смазани прагове :confused: Другото което не ми харесва няма да го коментирам,но като видя е39 със изпомачкани прагове няма сила на света която да ме накара да я купя :no:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от kolp » 13 Мар 2018, 10:45

(bubsa) написа:Е какво и е ОК?Ръжда и смазани прагове :confused: Другото което не ми харесва няма да го коментирам,но като видя е39 със изпомачкани прагове няма сила на света която да ме накара да я купя :no:


айде пак... трябва да е перфектна за тебе предполагам, 17г кола за 5 бона ;) на човека си му харесва, за тея смешни пари толкова, като искаш нова даваш 105

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от (bubsa) » 13 Мар 2018, 10:46

Поне ръжди и намачкани ламарини да няма.Другото се прави.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 8.02.2018
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от luskata97 » 13 Мар 2018, 23:52

Здравейте колеги някой ходил ли е да гледа тази https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?ad ... s=yjchmco1 и ако може някакви мнения, какво мислите, като цяло салона ме впечaтлява много.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1637
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Z3Ro* » 14 Мар 2018, 11:10

luskata97 написа:Здравейте колеги някой ходил ли е да гледа тази https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?ad ... s=yjchmco1 и ако може някакви мнения, какво мислите, като цяло салона ме впечaтлява много.


Предната и задната броня са сменени или правени - лайсните са различни и боята ми изглежда свежа. Фаровете са за ремонт и не са на мястото си, предният капак също не ляга добре - вероятно е била ударена и отпред, и отзад...

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Варна/Ст. Загора
Пол: Мъж
Кара: e39 520i
Детайли за колата: М52B20TU

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от sedd » 14 Мар 2018, 17:20

Z3Ro* написа:
luskata97 написа:Здравейте колеги някой ходил ли е да гледа тази https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?ad ... s=yjchmco1 и ако може някакви мнения, какво мислите, като цяло салона ме впечaтлява много.


Предната и задната броня са сменени или правени - лайсните са различни и боята ми изглежда свежа. Фаровете са за ремонт и не са на мястото си, предният капак също не ляга добре - вероятно е била ударена и отпред, и отзад...


Даже и калниците са сменяни. И при тях лайсните са различни като на броните.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 14 Мар 2018, 19:34

Лайстните на кланиците също са други отпред. Пише 2001г, ако е 2001 година наистина, цялата предница е от преди фейсова кола.. Иначе салонът е хубав и от към екстри е доволна.
Изображение


Аватар
Мнения: 761
Регистриран на: 29.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39 M52 газов котлон
Мечтае да кара: колело на кило ракия

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от dbanchev » 14 Мар 2018, 20:35

Олеле... колега таз кола на живо не трябва да се гледа от хора със слаби нерви.... Бах тоз сбиротлък фарове, стопове, лайсни различни фуги по детайли..... Тва у немско го у яздил ибнебналхамил.... Спрете се с тия кошари пичове. Бойкот на джамбазите. :censored:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от gentata » 14 Мар 2018, 22:22

luskata97 написа:Здравейте колеги някой ходил ли е да гледа тази https://www.auto.bg/pcgi/details.cgi?ad ... s=yjchmco1 и ако може някакви мнения, какво мислите, като цяло салона ме впечaтлява много.

Няма как да е 2001-ва и да е с този външен и вътрешен вид, това първо. И второ няма как да е 2001г. и да е с 2.8 мотор. Та тази колица бая е наредена и за този им вид (абсолютно не търговски) изобщо не заслужава дори и тази (ниска) цена. А иначе има това онова - необходимите екстри.

"Средна навигация, памет на седалки и прозорци" айде сега, каква е пред-"средната" навигация според джамбазина и що за памет е тази на прозорците :mhihi:.
И пак "Дребни външни забележки" :mhihi:
Пак добре че не е написана на шльокавица.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 4.11.2014
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B35 97'
Мечтае да кара: BMW E38 Аlpina B12 6.0

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Peev_92 » 15 Мар 2018, 20:22

Отвътре пластмасите са така Б Р У Т А Л Н О захабени, че само това ми стига да се откажа. За другото не е нужно коментар. Тотален ЪПсурт.
Не страст, а диагноза :driving:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Grozdanoff » 16 Мар 2018, 20:25

Незнам защо така я оплюхте, все пак говорим за кола за 4000лв, за мен не е лоша колата на външен вид/интериор, за техническото състояние трябва да се провери...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook