Добър газаджия за София

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 17.03.2014

Добър газаджия за София

Мнение от njmaime » 29 Авг 2014, 17:41

Колеги извинявам се че повтарям тема, която е многократно коментирана, но не успях да намеря информацията, която ми е нужна. Колата е BMW 530i, 2001 с газова Landi Renzo монтирана в Италия.
Проблемите са:
-висок разход (19/100 извън града при ~120km/ч) за в града не съм го смятал
-при превключване бензин/газ често гасне ако не я държа в оборот
Проблемите настъпиха след намесата на един "Майстор", който уж много ги разбирал.

Вече направих 3 безуспешни опита в търсенето си на сервиз или човек, който да може успешно да настрои Landi Renzo.
Ще съм благодарен ако ме насочите към някой, който освен да разбира от това, което върши и да се отнася Човешки към клиентите си.

Благодаря предварително!

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 1.02.2007

Re: Добър газаджия за София

Мнение от dian_car » 07 Сеп 2014, 20:39

Здравей колега.
Мога да ти препоръчам моя газаджия който ми монтира уредбата и ми я обслужва.
Намира се зад мебелния магазин "ЗОНА" по пътя за Надежда. На светофара преди моста се завива на дясно и след 50 метра има метан и газстанция. На газстанцията има сервиз в него работи газаджията казва се Валйо.
тел му е: 0889254331 кажи му че Диян със синя Е39 те праща и мисля че ще ти реши проблема.
Успех.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: Sofia/Bulgaria
Пол: Мъж
Кара: E39 - 540
Мечтае да кара: Trabant

Re: Добър газаджия за София

Мнение от omegaart » 07 Сеп 2014, 22:20

Аз препоръчвам този - > https://www.facebook.com/MisoGazServiz , случайно ме препратиха към него и смятам , че е БОГ на газовите. Пратил съм 2-3-4ма души при него и няма нито един оплакал се. По постовете му във фасе-а може да се предобие представа за работата му.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 31.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е39 520i

Re: Добър газаджия за София

Мнение от onicks » 08 Сеп 2014, 17:46

Колега пробвай на резбарска 1,sgradata na lovato, правят диагностика на всички газови инжекциони (знайни и незнайни) монтирани в бг и извън бг.Ползвал съм услугите им и съм доволен от цена и качество.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.10.2018
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Старо MBW 5

Re: Добър газаджия за София

Мнение от pipetko » 22 Окт 2018, 1:24

Наскоро си взех нова 5-ца ( е втора ръка де, но за мен си е нова ) и съм решил да си слагам газово на колата. Със старата имах много лоши перипетии със газаджиите в Пловдив. Един познат ми препоръча да си взимам газови инжекциони от gazserviz. net. Някой имал ли е опит със тях ? Гледам в галерията им има BMW-та няколко, но има ли от форума някой да е работил с тях ? Защото оценките им в гугъл са малко кантар, повечето са добри, но предпочитам мнение от физически хора. Моя познат, ми го препоръча от друг негов приятел, но той самия е нямал досег с тях и не знае нищо. Казаха ми за един в Бургас, но честно казано не ми се бият 600 км - отиване и връщане, предпочитам до София да ида.
Последна промяна pipetko на 20 Фев 2019, 0:02, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Добър газаджия за София

Мнение от ildivvy » 23 Окт 2018, 13:22

Търсиш или Таньо Видев на Кукленско шосе или колегата Милен от форума,който май работеше в с.Царацово! Може би има и други,които са добри,но не се сещам сега...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: Добър газаджия за София

Мнение от Wierdo » 23 Окт 2018, 13:52

pipetko написа:Наскоро си взех нова 5-ца ( е втора ръка де, но за мен си е нова ) и съм решил да си слагам газово на колата. Със старата имах много лоши перипетии със газаджиите в Пловдив. Един познат ми препоръча да си взимам газови инжекциони от gazserviz.net. Някой имал ли е опит със тях ? Гледам в галерията им има BMW-та няколко, но има ли от форума някой да е работил с тях ? Защото оценките им в гугъл са малко кантар, повечето са добри, но предпочитам мнение от физически хора. Моя познат, ми го препоръча от друг негов приятел, но той самия е нямал досег с тях и не знае нищо. Казаха ми за един в Бургас, но честно казано не ми се бият 600 км - отиване и връщане, предпочитам до София да ида.


Колега, опитът ми показва, че Газсервиз са страшни абдали. За съжаление познавам собственика и няма как да кажа нищо добро. Монтажа на е39ка и е60ка, които са били при него и са на роднини е меко казано незадоволителен, всички имаха проблеми и трябваше да се връщат за дооправяне, рязане на пластмасовия капак и други такива нередности.

Препоръчвам с две ръце Progas. Имам опит с N62B44, M54B22 и M54B22 газифицирани при тях и да чукна на дърво всичко е ток.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Добър газаджия за София

Мнение от Vasko_G » 24 Окт 2018, 7:52

Аз съм много доволен от мишо Газ. Сервизът му е под моста Чавдар. Газовият инжекцион на компакта работи перфектно.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 22.10.2018
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Старо MBW 5

Re: Добър газаджия за София

Мнение от pipetko » 28 Окт 2018, 19:18

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 7#p4419687

ildivvy написа:Търсиш или Таньо Видев на Кукленско шосе или колегата Милен от форума,който май работеше в с.Царацово! Може би има и други,които са добри,но не се сещам сега...

За царацово не съм чувал добри отзиви, за останалите съм недоволен от личен опит. Обходил съм ги. Тези от царацово не съм ги посещавал, но ме е шубе.
А междувременно свърших работата вече :)

Wierdo написа:
pipetko написа:Наскоро си взех нова 5-ца ( е втора ръка де, но за мен си е нова ) и съм решил да си слагам газово на колата. Със старата имах много лоши перипетии със газаджиите в Пловдив. Един познат ми препоръча да си взимам газови инжекциони от gazserviz. net. Някой имал ли е опит със тях ? Гледам в галерията им има BMW-та няколко, но има ли от форума някой да е работил с тях ? Защото оценките им в гугъл са малко кантар, повечето са добри, но предпочитам мнение от физически хора. Моя познат, ми го препоръча от друг негов приятел, но той самия е нямал досег с тях и не знае нищо. Казаха ми за един в Бургас, но честно казано не ми се бият 600 км - отиване и връщане, предпочитам до София да ида.


Колега, опитът ми показва, че Газсервиз са страшни абдали. За съжаление познавам собственика и няма как да кажа нищо добро. Монтажа на е39ка и е60ка, които са били при него и са на роднини е меко казано незадоволителен, всички имаха проблеми и трябваше да се връщат за дооправяне, рязане на пластмасовия капак и други такива нередности.

Препоръчвам с две ръце Progas. Имам опит с N62B44, M54B22 и M54B22 газифицирани при тях и да чукна на дърво всичко е ток.


Да ти кажа, не дочаках и реших да ида, свързах се с някои, които са им правили там и бяха доволни. За момента проблеми няма и съм доволен от резултата. Но времето ще покаже.

Vasko_G написа:Аз съм много доволен от мишо Газ. Сервизът му е под моста Чавдар. Газовият инжекцион на компакта работи перфектно.

Късно колега. Вече ходих в Газ Сервиз.нет :)

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook