чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 329
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e-36 вече и е39
Мечтае да кара: х6 ама има време

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от jorfii » 23 Мар 2018, 20:33

VisionOfMind написа:
Zlatiyan_Genchev написа:http://www.technopolis.bg/bg/c/%D0%A7%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8-Valeo-First--1%D0%B1%D1%80-650-mm/p/456287
http://www.technopolis.bg/en/c/%D0%A7%D ... m/p/456285

Valeo First зелената серия - 550 mm/650 mm - размера за Е39. Възможно най-добрия избор от всички чистачки, които се предлагат на пазара.Предлагат се и по бензиностанции Еко и някои хипермаркети и в Тех-Ко, което е плюс в избора за намиране. Графитени, чистят идеално без да замазва в никоя част и без абсолютно никакъв шум или да стърже на почти година за разлика от Bosch който на 6 - я месец или първия замръзнал сняг почва да стърже отвратително. За 14 лв и 5 мин време за прехвърляне на перата си имате перфектни чистачки с оригиналния размер. Единствения минус е ,че захвата е стандартен, но като свалите перата и ги прехвърлите на вашия корпус с оригиналния захват си решавате всички проблеми и запазвате оригиналните ветробрани,които със сигурност имат смисъл да са поставени особено при скорости над 120 км/h ;)


Благодаря много !
И аз се възползвах от този вариант след като някой ми открадна наскоро чистачките. Интересното беше, че явно му е станало гузно и на мястото на моите беше сложил неговите. Отивам една сутрин, имаше скреж по стъклата на колите. Пуснах чистачките и рамената подскочиха и тръгнаха сами нагоре. Викам си "страшен студ, чак са залепнали на джама и няма мърдане" :dunno: . Излязох да ги закача обратно на рамената и тогава видях, че едната беше увита с тиксо и разбрах, че не са моите.

И аз се възползвах от съвета на колегата. Към 13 лева в метро. Засега чистят идеално. И колата си е в оригинален вид. Нещо на, което много държа.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от TNT » 24 Мар 2018, 19:57

TheFreeRider написа: 2-3 месеца

Изглежда аз не съм го намазал както трябва, защото след 3 седмици вече беше заминало. Сега ще видим след второто намазване колко ще изтрае. Следващия път определено ще закупя Rain-X, дават го по-добрия вариант. Определено ми харесва да шофирам с "бонус защита". В града е по-добре, а извънградско не можеш да разбереш дали вали дъжд. А и това откъде си го взел за 12лв ? В ОМВ дадох 17лв :shock:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от host » 24 Мар 2018, 21:00

Виж и percenta. Продукта им работи над 6 месеца, тествано на моя кола и на друг колега. Но си иска топло време за добра апликация.

https://percenta.bg/komplekt-za-avtomobilni-st-kla.html
Sent from my Mi A1 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 1.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Z4 3.0i & Mini F60 JCW

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от TheFreeRider » 25 Мар 2018, 10:58

По строителните хипермаркети търтъла е около 12 лева, май го бях взел от бриколаж. Колко време изкарва все пак зависи и колко км се изминават и дали вали дъжд, също и колко пъти се мие колата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от TNT » 25 Мар 2018, 14:39

Може би рязко изчезна покритието след като наваля сняг.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: чистачки за е39 на добра цена, къде ги има

Мнение от FaceOff » 28 Мар 2018, 23:01

Поръчах си банани от един софийски магазин, които ползвах година и половина или дори и повече, и от които бях много доволен (но са 25лв, не 14), обаче преди да изхвърля и втория чифт от хасковските банани, си купих някакъв продукт за стъкла (уж клинър + репелент за дъжд на Formula1) и след третирането с препарата и скърцането и замазването изчезнаха, чистачките вървят супер тихо и мазно. Дали ще има ефект в дъжд не знам, но поне ме кефят чистачките, и си ги пускам с кеф сега :mhihi:

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook