Боядисване броня

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 4.01.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: M62B46

Re: Боядисване броня

Мнение от Retrofit » 26 Авг 2011, 23:41

Боята е от мене :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 6.12.2017
Пол: Мъж

Re: Боядисване броня

Мнение от BMW E90 M-PAKET » 06 Дек 2017, 21:09

здравеите пичове купих си нова броня тъи ми излязло някво прасе и се удари в бронята ми и искам да попитам дали като се боядиса новата бронята ще личи че ще е боядисана ?

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3900
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Боядисване броня

Мнение от Kroki » 07 Дек 2017, 8:21

:mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46XI

Re: Боядисване броня

Мнение от Драгослав » 07 Дек 2017, 9:36

След като няколко пъти ми жулят,удрят и незнам си какво задната броня на паркинг ми омръзна да завеждам щети,след това да чакам майстора да боядисва след това пак при застрахователя да маркират отстраняването на щетата и т.н. реших сам да си боядисам бронята. Хич не съм мислил за икономия на пари. Просто свободни няколко часа и желание. Материалите са водни шкурки , точната боя на флакон,шприц ( това сивото,може и друго да му е името,но така му казваха в магазина) и лак.
IMG_2528.JPG

търкане на повредените участъци,пръскане с шприца,след това пак търкане докато не стана гладко. След това боя,лак.
IMG_2532.JPG


За мен резултата е задоволяващ за задна броня. Единствено лака не бил съвсем подходящ,това ми го каза майстора,но това ми дадоха в магазина за автобои. Доколкото си спомням за материалите дадох около 20 лв. От тях не съм изхабил и 1/3.
Вече повече от година и няма напукване или каквото и да е било. Не е кой знае какво,но става :D
пс. нищо страшно не може да се случи,ако не се получат нещата си има бояджии :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Боядисване броня

Мнение от Knoxville_ » 07 Дек 2017, 10:24

BMW E90 M-PAKET написа:здравеите пичове купих си нова броня тъи ми излязло някво прасе и се удари в бронята ми и искам да попитам дали като се боядиса новата бронята ще личи че ще е боядисана ?


Поне ще отиде ли по предназначение това прасе? Коледа идва.. :ok:

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook