Въпрос за перка на климатик

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 7.10.2012
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: Bmw E39 525TDS
Детайли за колата: E39 `97 525TDS

Re: Въпрос за перка на климатик

Мнение от go6ko0 » 17 Май 2013, 21:39

Пробвах я на друго бмв и към акумулатор върти и на 2-те степени

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 462
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 5er-Reihe

Re: Въпрос за перка на климатик

Мнение от Ivo Georgiev » 21 Май 2013, 15:53

niki81vd написа:Има един сензор, една кутийка на дифузьора на радиатора, с 4 кабела, той има нещо общо с обема въздух кото минава през него, предполагам и със степените на вентилатора. Закачи я на комп, виж дали няма да покаже нещо.
Въпросния сензор - http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Touring/Europe/520i-M52/LHD/M/1997/november/browse/heater_and_air_conditioning/sensor_f_auc/


Колега, объркал си се нещо. Това е AUC сензор, който е за автоматичния режим за циркулацията на въздуха в купето. Т.е. ако навън въздуха е мръсен да върти само този в купето.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 3.01.2010
Местоположение: Търговище
Пол: Мъж
Кара: E39 528 i
Мечтае да кара: E60 М
Детайли за колата: Black :D

Re: Въпрос за перка на климатик

Мнение от bobo1903 » 31 Авг 2013, 15:38

Нека и аз попитам нещо за тези перки , скоро си купих 528и и беше със блокирала перка на климатика , вътре в ротора се беше задръстило и с ръждясали жици ,едвам се въртеше . Та въпроса ми е когато случайно проверих в една морга хората ми предложиха да ми монтират друга перка не същата а подобна стига само да пасне с дифузьора(рамката която държи перката доколкото разбрах) а вентилатора не беше с мен , а скоро мисля да ходя там тъй-като не е в моя град струва ли си да пробваме или въобще да не се занимавам и да търся наистина същия вентилатор целия комплект .

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook