BMW - Навигационни карти включващи България!!!

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 10.03.2016

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bmw60 » 22 Яну 2017, 17:13

mitko78 написа:тези магнет линкове които колегата flex333 е публикувал
същите ги е публикувал и mad_presley и абсолютно същите магнет линкове ги има и в
GPS-X...... форума те знаят за кой иде реч
КАМЕРИ НЯМА НА ДИСКОВЕТЕ
А колегата flex333 поства неща които вече ги има- вижте ме почудете се аз много ги разбирам



Типично по български, винаги трябва да оставаш недоволен макар, че въпреки всичко и ти се поднася готово на тепсия.Като имаше и ти готови линкове защо не ги постна да ги споделиш с всички нас ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4438
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Варна
Кара: E39 M5

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от mad_presley » 22 Яну 2017, 20:26

Mдаааа....от сега нататък, ще се постват САМО голи карти. Който иска камери, да ползва упътването и да си постави каквито камери иска, стационарни, мобилни, светофарни....А при още само едно изказване относно труда на хората, които Ви доставят всичко това на тепсия, ще се затрие и темата :!: :!: :!:

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 31.05.2010

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от navy_bg » 23 Яну 2017, 8:29

Mad_Presley / Ivo 1bg, моля не приемайте коментарите на някакви "уръфляци" и всезнайковци за лична обида. Аз редовно следя този форум и съм много доволен от информацията и коментарите на болният и безпаричен български фен на BMW. Нека да продължим това добро дело на ползу рода :yes: :bowdown: :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 26.03.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: '12 Е70 40d

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от Gatz » 29 Яну 2017, 16:07

navy_bg написа:Mad_Presley / Ivo 1bg, моля не приемайте коментарите на някакви "уръфляци" и всезнайковци за лична обида. Аз редовно следя този форум и съм много доволен от информацията и коментарите на болният и безпаричен български фен на BMW. Нека да продължим това добро дело на ползу рода :yes: :bowdown: :bowdown:


:yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 10.03.2016

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bmw60 » 06 Фев 2017, 11:31

navy_bg написа:Mad_Presley / Ivo 1bg, моля не приемайте коментарите на някакви "уръфляци" и всезнайковци за лична обида. Аз редовно следя този форум и съм много доволен от информацията и коментарите на болният и безпаричен български фен на BMW. Нека да продължим това добро дело на ползу рода :yes: :bowdown: :bowdown:



... да за безпаричния български фен OK, но не и за тези които използват показаната информация търсещи парична облаги от това като ТЕБ !!

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 29.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d & CL605

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от Martuc1 » 16 Фев 2017, 2:18

Благодарско за поредната карта :lalala:
Записах ДВД, но имаше голям зор с разчитането, следователно предположих , че оптиката е заминала. Свалих навигацията за да я погледна вкъщи на топло и да сваля оптиката. По - интересното е , че на другия ден излязох с колата привечер, и менюто беше това дървеното, което идва от ТВ модула, и ми направи впечатление , че цветовете, а именно Дневен и Нощен изглед се променя между бриков и тъмно син респективно, при светване или загасяне на фаровете :shock:брутално... същата тази функция, която я имаме в Sеtings менюто Day/Night и може да избираме ръчно, но сега без Нав Модула тя си работи автоматинчо с фаровете...
Имате ли идея как тази магия може да продължи да се случва и с монтиран Нав Модул? :lol: Mad_Presley / Ivo 1bg :?: :roll:

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от ivo1bg » 16 Фев 2017, 12:05

За съжаление навигационните компове я нямат тази екстра. Не съм сигурен дали МК1 я нямаше, но това е без значение, при условие, че си с по-нов комп.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 31.01.2008
Кара: e46 318i

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bruce.mclaren » 18 Фев 2017, 14:09

здравейте,
два бързи въпроса имам:

1. сложих тази карта на mk2 компа в колата на баща ми
http://www.bmwklub.sk/navody-a-manualy/ ... 48301.html
записах я според указанията и тръгна, въпросът е, че в цариградски комплекс, дружба примерно няма никакви улици, само цариградско шосе се вижда и се движиш на сляпо из сивото :mhihi: .
това нормално ли е, някакси странно изглежда за софия да е толкова слабо детайлна тази карта. как е по принцип?

2. има ли правено бг меню за мк2? намирам само за мк3 и мк4.

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от ivo1bg » 18 Фев 2017, 14:57

Картата е от 2014 година, което означава, че картоосновата и е от 2013. Нормално е да няма покритие на този комплекс. Няма Бг меню за мк1 и 2.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 31.01.2008
Кара: e46 318i

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bruce.mclaren » 18 Фев 2017, 20:01

благодаря, ще я пробвам тия дни на повече места да видим как е. просто на мен базата ми за сравнение е гарминската карта ofrm geotrade, която е доста детайлна. и макар там да е ясно, че е правена специално за БГ от българи, просто изненадата беше голяма, че в тази дори в софия има липсващи улици. все пак цариградски го има от 2007 г.

и още един въпрос, другата седмица ми пристига бмв скенера, с него мога ли да сменя езика на нави-то от немски на английски.
дали самия софтуер има английски език вграден. или пък може и без софтуер да се смени, директно от мен'то на навито? или ми трябва диск с language pack.
грам не отбирам немски и трудно се ориентирам из мен'то.

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от ivo1bg » 18 Фев 2017, 20:25

Гарминската карта е от тази година, така че няма място за сравнение с карти отпреди 4 години.
За да смениш езика, ще ти трябва и софтуерен диск, от който навигацията да си изчете необходимото. Линк за такъв диск има в първото мнение. Сваляш го и записваш на цд на най-бавна скорост. След това, когато смениш езика, компа сам ще ти поиска софт диска. Пъхаш го и чакаш всичко да свърши.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 31.01.2008
Кара: e46 318i

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bruce.mclaren » 18 Фев 2017, 20:29

може ли да помогнеш с линка?
освен картите в първото мнение има линк към някакъв сайт със софтуер.
кой точно ми трябва?

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от ivo1bg » 18 Фев 2017, 20:47

BMW Navigation OS v32

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 31.01.2008
Кара: e46 318i

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от bruce.mclaren » 18 Фев 2017, 20:49

това става като софтуер и за мк2, така ли?
останах с впечатление, че го слагат на мк4?

FC BAYERN
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.08.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 17' 540 I
Мечтае да кара: Безаварийно

Re: BMW - Навигационни карти включващи България!!!

Мнение от ivo1bg » 18 Фев 2017, 21:10

Това е софт за всички BMW-та, Rover и Mini-та, които имат компютри от мк1 до мк4.

Sent from my SM-T705 using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook