Рестартиране на Радио 16:9

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 9.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 , 530i
Мечтае да кара: F10

Re: Рестартиране на Радио 16:9

Мнение от veris » 14 Сеп 2010, 10:31

Здравейте колеги, мисля, че тук е удачно да задам моя въпрос относно радиот на колата ми.Става въпрос също за 16:9(МКIII).Понякога станциите си свирят нормално с нормален звук, т.е. нормално усилен е звука на радиото и на моменти заглухват всичките едвам се чуват, усилвам докрай и пак едвам едвам, после минат 15 минути и изведнъж почва, както едвам се чува звука на радиото да кънти, тъй като съм го усилил с идеята да чуя поне нещо от тези радиа.Та това е общо взето.Предварително :bowdown: на отзовалите се
Be yourself, no matter what they say....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 9.10.2008
Местоположение: Троян
Кара: 03'BMW525DA;06'BMWX5 3.0DSportpaket
Мечтае да кара: Волга комби

Re: Рестартиране на Радио 16:9

Мнение от joropc » 15 Сеп 2010, 20:18

Един въпрос:
Настройката на GAL (от едно до шест), когато е на шест, би трябвало това да е най-голямата разлика между силно и слабо, нали?
...или може би е обратно т.е. най-голямата разлика е при GAL 1... :dunno:
В момента моята е на GAL 3, но разликата, която усещам в силата на звука при промяна на скороста, е минимална.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 16.04.2006
Кара: 535d '12

Re: Рестартиране на Радио 16:9

Мнение от plam75 » 15 Сеп 2010, 21:56

GIOSS написа:здравейте колеги, аз имам подобен проблем с моята 01' с 16:9, когато слушам радио спира звука, може за 30 мин и после изведнъж се появява. Когато спре натискам левия кръгъл бутон(за спиране-увеличаване), след 10 сек го пускам и радиото тръгва. Понякога го прави понякога не. От месец забелязах че неиска да запаметява станции, запаметило си е две и толкова.От волана мога да сменям само запаметените, от копчетата на навито < / > търся подробно станции и ги намирам но немога да запаметя. Проблемът с изключването на радиото го имам от близо 2 години, ако някой знае какво му е ,ще съм му благодарен да сподели.


Аз имах подобен проблем преди около 2 години- радиото ми спираше и се налагаше с левия бутон да спирам и пускам. Оказа се, че усилвателя на радиоприемника иска презапояване /имало лоша спойка/, но не знам къде точно са пипали. Правиха го в Пловдив, мога да ти обясня на ЛС ако те интересува.

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 13.04.2015
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E39 525d Touring

Re: Рестартиране на Радио 16:9

Мнение от Comrade » 03 Мар 2018, 19:03

Здравейте, колеги с 16:9 съм ( МК 3 ако е от значение ), пробвам да вляза в сервизното на радиото с моментално натискане на Select след пускане на радиото но не става и това е .. някакви идеи ? :)

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook