Изкарване на 3.5мм аудио жак?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от ALFA155Ts » 09 Дек 2008, 9:34

Моя кастфон неска го свалих да му правя тази манипулация... само ми е депресион от каде да изкарам да стърчи кабелчето :D вие колеги как сте го направили някаква схема нещо или ? преди това бях с касетка адаптер с кабел ама не става с нея пращи ... стърже вътре ужас с едн пръст я наместваш да свири кошмар ... и на жака вързвам на края pocketPC и става уникално кеф ти филмче да си пуснеш кеф ти някоя игра мп3-ки колкото искаш ако спреш някаде да има WF може и по скаипа да си говориш в колата изобщо супер е въобще не ми се занимава с тея ченджари простотии и така нататъка и пак да пиша дискове да ми се мятат из колата ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 3.11.2008
Местоположение: shumen
Пол: Мъж
Кара: E39 525
Мечтае да кара: X6 M
Детайли за колата: M-paket

Мнение от veigan » 09 Дек 2008, 14:09

Колеги простете аз не съм много в час със жичкачийските истории.И аз имам проблем с музиката.Колата ми е 2001г и имам навигацията с касетофона.Обаче и аз използвам тая глупост ФМ-трансмитер.Втората ми кола е КИА СИИД и на нея има нещо уникално.Изход за USB, на който си слагам флашката и забравям за всякакви дискове,касети разни глупави трансмитерчета и тейм подобни глупости.Има ли възможност и на БМВ-то да се сложи USB, или някакво друго решение на въпроса.Има и един друг вариант за който разбрах вчера. Имало някакво момче в пловдив който слагал голямата навигация с ДВД. Но този вариант отива вече към 1000лв,а точно сега покрай тези празници сам се разорил. :help:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 101
Регистриран на: 24.09.2007
Местоположение: Велико Търново

Мнение от vladi_nn » 09 Дек 2008, 14:30

veigan написа:Колеги простете аз не съм много в час със жичкачийските истории.И аз имам проблем с музиката.Колата ми е 2001г и имам навигацията с касетофона.Обаче и аз използвам тая глупост ФМ-трансмитер.Втората ми кола е КИА СИИД и на нея има нещо уникално.Изход за USB, на който си слагам флашката и забравям за всякакви дискове,касети разни глупави трансмитерчета и тейм подобни глупости.Има ли възможност и на БМВ-то да се сложи USB, или някакво друго решение на въпроса.Има и един друг вариант за който разбрах вчера. Имало някакво момче в пловдив който слагал голямата навигация с ДВД. Но този вариант отива вече към 1000лв,а точно сега покрай тези празници сам се разорил. :help:

Решението ти е в тази тема. Трябва да извадиш вход от там от където ти влиза сигнала от касетата и после една МП3-ка и готово. Щом не си в час, сам няма да можеш. Но пък едва ли ще ти вземат много пари стига да си свалиш навигацията сам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 28.12.2007
Местоположение: Враца
Кара: e46

Мнение от karo_1 » 09 Дек 2008, 23:43

Колега Fking, кво стана с жакчето, има ли радост?
И да не забравиш снимките, че с нетърпение чакам да ги качиш!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: София
Кара: Рейдж Ровър 4,4

Мнение от Mitaran » 10 Дек 2008, 9:22

и аз и аз... ама на моя дали ще стане, нямам бутон МОДЕ? ФМ трнасивъра има един вход за жак 3,5мм ако стане с флашката в него и през жака в касетофона малииииии ще е супер, давай снимки колега и да загряваме поялниците

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от ALFA155Ts » 10 Дек 2008, 9:46

При кастофоните окъсява се единия даттчик на механиката от долна страна е и от датчика излизат зелен и син кабел окасявате ги! да си мисли че има касетка вътре ... :mhihi: и пред усилвателя там където влизат кабелите от главата е една черна букса до нея си има оставени фабрични точки на платката :mhihi: на едната точка пише R на другата пише L... и има една трета точка отгоре пише M запоявате там кабела на масата на М ляв и десен канал съответно L и R което ще бъде от кабела с жака запоявате зглабяте и сте вие хората аз съм така от вчера кристален звук от покет-псто филми музика игри скаип телефония квото искате като натисна ТАРЕ минава на покет ПСто без да пращят механики без да дана ТАПЕ ЕРОР и така нататъка като натисна радио минава на радио всичко е .За 10 минутки работа. аз съм много доволен ... снимки няма
Последна промяна ALFA155Ts на 10 Дек 2008, 10:32, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 158
Регистриран на: 28.12.2007
Местоположение: Враца
Кара: e46

Мнение от karo_1 » 10 Дек 2008, 10:12

ALFA155Ts написа:При кастофоните окъсява се единия даттчик на механиката от долна страна е и от датчика излизат зелен и син кабел окасявате ги! да си мисли че има касетка вътре ... :mhihi: и пред усилвателя там където влизат кабелите от главата е една черна букса до нея си има оставени фабрични точки на платката :mhihi: на едната точка пише R на другата пише L... и има една трета точка отгоре пише M запоявате там кабела на масата на М ляв и десет канал съответно L и R което ще бъде от кабела с жака запоявате зглабяте и сте вие хората аз съм така от вчера кристален звук от покет-псто филми музика игри скаип телефония квото искате като натисна ТАРЕ минава на покет ПСто без да пращят механики без да дана ТАПЕ ЕРОР и така нататъка като натисна радио минава на радио всичко е .За 10 минутки работа. аз съм много доволен ... снимки няма


Е как може без снимки бе колега!!! :bcry:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от ALFA155Ts » 10 Дек 2008, 10:31

еми нямаше с какво не е толква сложно ако някои сложи снимка на касетофон с свалена механика ... и снимка на платката мога да посоча каде и какво се прави в събота съм обещал на мои приятел да правим и неговия касетофон че и тои се мъчи милия с една пращяща адапторна касетка и ще направя снимки обещавам!


Аватар
Мнения: 539
Регистриран на: 9.09.2007
Местоположение: ПЛЕВЕН
Пол: Мъж
Кара: 525dА-2003

Мнение от mashina » 10 Дек 2008, 14:14

Ами на тия дето сме с навигация,как става номера?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 28.08.2007
Местоположение: София
Кара: Рейдж Ровър 4,4

Мнение от Mitaran » 10 Дек 2008, 15:10

алфа давай баце снимките и по това подробно описание ще го направим... ама аз като нямам моде кво да правя?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Мнение от Dimitroff » 10 Дек 2008, 15:29

А тея дето са с оригиналното си-ди, има възможност да спра да прави по 3 диска на седмица с въпросния поялник и жак ? :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 12.11.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от ALFA155Ts » 10 Дек 2008, 15:52

Mitaran написа:алфа давай баце снимките и по това подробно описание ще го направим... ама аз като нямам моде кво да правя?
аз да не мислиш че имам имам копче TAPE ... обещал съм в събота ще разровим още един кастфон и вече ще направя макро снимки да се вижда добре. Нека и да го тествам моя 2-3 дена да видим как е и ако трябва ще сваля моя касетофон и ще направя снимки вътре какво съм правил ! :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 10 Дек 2008, 16:23

ALFA155Ts написа:
Mitaran написа:алфа давай баце снимките и по това подробно описание ще го направим... ама аз като нямам моде кво да правя?
аз да не мислиш че имам имам копче TAPE ... обещал съм в събота ще разровим още един кастфон и вече ще направя макро снимки да се вижда добре. Нека и да го тествам моя 2-3 дена да видим как е и ако трябва ще сваля моя касетофон и ще направя снимки вътре какво съм правил ! :D



а самия касетофон лесно ли се сваля, някой трик има ли?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Мнение от Dimitroff » 10 Дек 2008, 16:37

Сваляш лайсната над жабката, след това сваляш лайсната над касетофона и развиваш 2 болта.
После откачаш буксата на касетофона и си ти .

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.06.2007
Местоположение: София (големото село)
Пол: Мъж
Кара: е70 sd

Мнение от asasin18 » 10 Дек 2008, 21:35

Dimitroff написа:Сваляш лайсната над жабката, след това сваляш лайсната над касетофона и развиваш 2 болта.
.


каквоо :?: :?:

Сваляш копчето за усилване на касетофона, взимаш 1 шестограмче пъхаш го вътре, въртиш и дърпаш целия касетофон излиза, НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СВАЛЯТ НИКАКВИ ЛАЙСНИ.

потърси има много теми в който е обяснено още по ясно :winky:

п.с.
ако някой иска реверсе рдс от е39 да пише на лс цената ще е добра защото вече проадох колата и той ми остана

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook