Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от turbonetic » 25 Фев 2018, 10:57

Повечето хора искат да вземат Е39 за малко пари,което да е в перфектно състояние без забележки всичко да е сменено гуми нови и така нататък за 3500-4000лв :mhihi: .Аз моята я бях пуснал за продаване имаше обаждане от порядъка на защо я караш на бензин ,ако и сложиш газ ще я купя ,аз има казва,че не съм фен на газта и няма да и сложа и се отказват от колата :lol: .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от firstduo93 » 25 Фев 2018, 11:17

То и аз се чудя дали да не се откажа от е60 и да си купя една хубава е39 530д и да го чипосам . Така и така частите му са по-евтини а количката си е брутална .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от AVK » 25 Фев 2018, 11:20

Dirty M5 driveR написа: И 7-8к да стигне цената с всичко споменато тя НЕ струва такива пари пазарна цена! Или поне няма разумни хора, които да ги дадат. Просто се е наложила простотията продавача обикновено да иска да си върне каквото е вкарал...


Просто поддържаните и хубави коли струват пари! ..но Ганьо ще купи кенефа "Е Шеесе" за 8-9к, първата година ще вкара още 3 и пак няма да е кола!

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от @2bar » 25 Фев 2018, 11:26

Grozdanoff написа: Quete на всички

Няма да Ви разправям за всички мои премеждия по пътя, но в стечение на обстоятелствата ми се наложи да отида в един автосервиз в София, в който си пролича че монтьора е правил и др. Е39! След цялостен оглед човека се зарадва на колата и ме пита колко километра е. Аз му казах, че километража показва 167 000, а той рече: "сложи още 100 000 и сигурно е на толкова"... а дано да е прав човека, защото това са нищо километри за едно БМВ.
За колегите, които искаха снимки обещавам утре да направя снимки и да пусна в темата :)

Тук искам да добавя нещо важно към темата!!!

Накладки и дискове са ми за смяна! гарнитурата на клапанната кутия е за смяна! Лявата подгреваема седалка не работи! "Перфектна" кола на тези години няма!!! Важното за мен е:

-автомата да превключва гладко/плавно
- ДВГ
-без абсолютно никаква ръжда!!!!!!!!!!!!!
-Запазен салон(за мен това е добър показател на колко КМ е колата )

Повярвайте ми като покарате 6-7 коли, сами ще разберете, че 8мата и 13стата е вашата кола, защото между кола на 600 000км и кола на 300 000км има същественна разлика във возията и управлянието...


Колега, със здраве да си я караш...само, че ми обърка малко представите за цените - Швейцария, без грам ръжда, 167к км, много запазена и т.н.
и само за 4500лв. То си е направо подарък.

Същата кола, точно както я описваш би струвала в Германия мин. 3000евро. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от (bubsa) » 25 Фев 2018, 11:28

firstduo93 написа:То и аз се чудя дали да не се откажа от е60 и да си купя една хубава е39 530д и да го чипосам . Така и така частите му са по-евтини а количката си е брутална .

Аз за мен съм го решил този проблем :mhihi: След е36,е39 и е38 БМВ-та за мен не съществуват!Даже сега дойде момент да няма БМВ което да ми хареса и да си купя и минах на друга марка докато не ми изпадне нещо хубаво :confused:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от @2bar » 25 Фев 2018, 11:30

AVK написа:
Dirty M5 driveR написа: И 7-8к да стигне цената с всичко споменато тя НЕ струва такива пари пазарна цена! Или поне няма разумни хора, които да ги дадат. Просто се е наложила простотията продавача обикновено да иска да си върне каквото е вкарал...


Просто поддържаните и хубави коли струват пари! ..но Ганьо ще купи кенефа "Е Шеесе" за 8-9к, първата година ще вкара още 3 и пак няма да е кола!

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... afeb33cf8e


това не са реални цени....или обявите са fake. Не вярвам да има някой в Германия, който точно сега да даде толкова много пари за дизел евро 3....
Ако бяха бензинови мотори, е по - вероятно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от bioz » 25 Фев 2018, 11:37

Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от @2bar » 25 Фев 2018, 11:40

(bubsa) написа:Тя замина вече и за това си позволявам да я обсъждам тук с линк към обява.Хубавото е,че я взе приятел и не ми е толкова гадно от това,че съм на голяма загуба след продажбата.
Много ме яд е че,че важните неща не се оценяват,а само разни глезотиики :kuku: Другото много важно е,че моята кола няма дори по болтчетата по окачването ръжда,да не говориме за други места :dunno:


Колега, представите са ти малко грешни и затова ти е и болна тема.

Защо трябва да си на печалба след продажбата на колата? Купил си я, карал си я и след време я продаваш. Много ясно, че цената единствено пада и няма начин да се качи (не говорим за специални коли, олдтаймери и т.н.).

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от @2bar » 25 Фев 2018, 11:42

bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от bioz » 25 Фев 2018, 11:50

@2bar написа:
bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.
Така ли и каква е разликата между 530д преди фейса за 7 бона с едно 530д за 15 освен няколко умрели коня китайски фарове и една торба датчици и модули за смяна. Два пъти по хубаво ли е?

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от AVK » 25 Фев 2018, 11:53

@2bar написа:
bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.


Дава когато я платиш на 9-10к евро, не лева.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от (bubsa) » 25 Фев 2018, 11:59

@2bar написа:
(bubsa) написа:Тя замина вече и за това си позволявам да я обсъждам тук с линк към обява.Хубавото е,че я взе приятел и не ми е толкова гадно от това,че съм на голяма загуба след продажбата.
Много ме яд е че,че важните неща не се оценяват,а само разни глезотиики :kuku: Другото много важно е,че моята кола няма дори по болтчетата по окачването ръжда,да не говориме за други места :dunno:


Колега, представите са ти малко грешни и затова ти е и болна тема.

Защо трябва да си на печалба след продажбата на колата? Купил си я, карал си я и след време я продаваш. Много ясно, че цената единствено пада и няма начин да се качи (не говорим за специални коли, олдтаймери и т.н.).

Каква печалба бе човек?!?
Колата съм я купил за 7К.
Обслужена,обута и стегната до безобразие,със гражданска и преглед платени 2 месеца преди продажбата.Набутани около 3500лв по нея,а и търся 6500 :wave: Голяма печалба гоня :mhihi:
Болно ми е,че нямам и едно обаждане по обявата!Какво търсят хората и какво купуват не мога да проумея!
Докато обикалях за кола тея дни се нагледах на страшни изтърбушляци и покрай тях се събрали като муху на лайно :mhihi: То един луфт няма като хората,нотора работи като пред разпад,сегалки смазани,бъбреците със силикон закрепени,видни ръжди...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: майна

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от @2bar » 25 Фев 2018, 12:00

AVK написа:
@2bar написа:
bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.


Дава когато я платиш на 9-10к евро, не лева.


е то това се подразбира - с пръдня боя не става, нали?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от (bubsa) » 25 Фев 2018, 12:03

@2bar написа:
AVK написа:
@2bar написа:
bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.


Дава когато я платиш на 9-10к евро, не лева.


е то това се подразбира - с пръдня боя не става, нали?

Дава дръжки.Само едната по-модерна визия и то ако е с М пакет и е фейс изглежда красива.
Китайска му работа :mhihi:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Искам да Ви споделя, пък и да се изфукам :)

Мнение от bioz » 25 Фев 2018, 12:08

(bubsa) написа:
@2bar написа:
AVK написа:
@2bar написа:
bioz написа:Аз не знам какво повече може да даде една е60 за 15 бона пред една е39 на полвин цена и еднакъв пробег.... Освен повече разходи.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk


е то по тази логика, БМВ трябва да си прозивеждат цял живот е39 и да не проектират нови модели...Много ясно, че е60 дава доста повече от е39.


Дава когато я платиш на 9-10к евро, не лева.


е то това се подразбира - с пръдня боя не става, нали?

Дава дръжки.Само едната по-модерна визия и то ако е с М пакет и е фейс изглежда красива.
Китайска му работа :mhihi:
Да, само, че не може всички да караме 535 фейс за по 25,30бона, че то както се видя 15бона са пръдня.

Sent from my ZUK Z2132 using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook