Съвети и въпроси относно избор на Е39.

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от host » 21 Фев 2018, 11:28

Powerslide написа:От всички въпросни коли , най-много ми допадна сивата от Пловдив на 7300
Италия - на 90% няма да има помен от ръжда като се има предвид огромна част от 39ките внасяни от запада са почнали да набъбват тук там...
Някак си много свежа и запазена ми изглежда.
И много рядко кола от Италия да има такова оборудване като ел.седалки , ел. волан ... повечето са голи врабчета
Баси чак ми се прииска да си я купя :mhihi: Не правя реклама и т.н. :yes:


Ако пак ти се прииска да си купиш нещо от село Труд ... отивай да ти леят куршум ... :mhihi:

сигурно има 10% шанс да става ама надали

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от ildivvy » 21 Фев 2018, 14:20

Аз пък не спирам да мисля за 535-цата (пловдивската V8) откакто я видях! Цената е височка,километрите изглеждат нереални,но колата изглежда наистина добре! И ръчни скорости,както предпочитам :D ...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 24.08.2011
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от kolp » 21 Фев 2018, 16:06

по-интересното е че по европата май няма нито една точно такава, 535и, ръчка, фейслифт ;) поне в мобиле.де и аутоскаут няма. някой ако иска да се обади за рама, ще е интересно да се види какво що е правено по нея.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от c04 » 22 Фев 2018, 14:35

Е то това е ясно, като 730 дизелите, които чат пат излизат с ръчки в България :mhihi: Идва си тук, човека иска ръчка, влиза в гаража и готово.Вече май по-често взеха да ги правят тези работи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от ildivvy » 22 Фев 2018, 15:59

Има някаква логика,но ако някой си я купи и след това си я прави сам с ръчна скоростна кутия! По-нагоре някой беше писал,че било често,да са с ръчна ск.кутия 35-иците...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес! Вече съм фен съм на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 7.10.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от bmwpowaa' » 25 Фев 2018, 13:28

Какво мислите за тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=69q8kq ? Няма да се учудя, ако е на някой от форума, изглежда гледана и поддържана.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от c04 » 25 Фев 2018, 18:49

Някой беше питал за нея в предните страници :idea:

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 13.02.2018
Пол: Мъж
Мечтае да кара: maclaren P1 , bmw m3 e46

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Psychoz » 26 Фев 2018, 11:24

Здравейте, гледам една кола.днес и тръгвам да проверя капачката на маслото 1) много трудно се отвори 2) направи псст като се отвори все едно имаше налягане някъкви идей?? Колата е е39 525д 2002г.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1636
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Z3Ro* » 26 Фев 2018, 16:08

Ако духа навън от капачката, махни щеката за маслото и виж оттам духа ли - ако духа, виж друга кола...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 26 Фев 2018, 17:40

bmwpowaa' написа:Какво мислите за тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... nk=696q8kq ? Няма да се учудя, ако е на някой от форума, изглежда гледана и поддържана.


Колега, аз говорих с човека преди няколко седмици - по думите му колата е технически изрядна, но с лош външин вид. Това, което ме спря да я гледам е фактът, че колата некога не е била регистрирана в данъчното и няма плащани данъци за последните 7 години. За мотора ми каза, че гори около 300 грама на 1000км, в предните страници има мой пост за тази кола :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Grozdanoff » 26 Фев 2018, 19:01

drifty написа:
bmwpowaa' написа:Какво мислите за тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... nk=696q8kq ? Няма да се учудя, ако е на някой от форума, изглежда гледана и поддържана.


Колега, аз говорих с човека преди няколко седмици - по думите му колата е технически изрядна, но с лош външин вид. Това, което ме спря да я гледам е фактът, че колата некога не е била регистрирана в данъчното и няма плащани данъци за последните 7 години. За мотора ми каза, че гори около 300 грама на 1000км, в предните страници има мой пост за тази кола :)


Виж какво външните забележки се оправят, гледай да не вземеш някой курник, който са го правили пишман майстори, които не са го и донаправили.
Това за данъците е негов проблем, той трябва да ги плати преди да прехвърлите колата пред нотариус, само че 7години Х 300лв майко мила!!! но предполагам, че собственика си го знае...
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Bavarcho » 26 Фев 2018, 19:27

300 грама на 1 000 километра са си 3 литра на 10 000 км. :cry:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 27 Фев 2018, 0:47

Grozdanoff написа:
drifty написа:
bmwpowaa' написа:Какво мислите за тази - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... nk=696q8kq ? Няма да се учудя, ако е на някой от форума, изглежда гледана и поддържана.


Колега, аз говорих с човека преди няколко седмици - по думите му колата е технически изрядна, но с лош външин вид. Това, което ме спря да я гледам е фактът, че колата некога не е била регистрирана в данъчното и няма плащани данъци за последните 7 години. За мотора ми каза, че гори около 300 грама на 1000км, в предните страници има мой пост за тази кола :)


Виж какво външните забележки се оправят, гледай да не вземеш някой курник, който са го правили пишман майстори, които не са го и донаправили.
Това за данъците е негов проблем, той трябва да ги плати преди да прехвърлите колата пред нотариус, само че 7години Х 300лв майко мила!!! но предполагам, че собственика си го знае...


Прав си, но тук опираме до късмет.. Изглежда поддържана колата, но това с данъците.. Като излезе обявата веднага му звъннах. Последната информация, която имам е, че ще плати данъците на колата. Цената и беше 6500 обаче, бързо смъкна..
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от drifty » 28 Фев 2018, 17:35

https://m.mobile.bg/details/11519759211750902

Тази е лъщарка, мисля да я погледна. Някой да е ходил вече?
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Съвети и въпроси относно избор на Е39.

Мнение от Grozdanoff » 28 Фев 2018, 19:28

drifty написа:https://m.mobile.bg/details/11519759211750902

Тази е лъщарка, мисля да я погледна. Някой да е ходил вече?


Добре изглежда, аз щях да и хвърля едно око.

Aко те интересува автомат, трябва да видиш тази: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=6b0c4u

Гледал съм я, добра е колата, в същия салон имат още една фейсова Е39 комби
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook