Софт. Премахване на дебитомер 330d

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.12.2013
Местоположение: Purvomay, Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: BMW 330D E46 204HP
Мечтае да кара: САМАЛИОТ

Софт. Премахване на дебитомер 330d

Мнение от icko13 » 13 Май 2024, 23:09

На какво мнение сте за софтуерно премахване на дебитомера? Карам 330д е46 204кс с чип и генерация с даунпайп очевадно като изкл. Дебитомера газта става по чувствителна и малко по пъргава на ниски обороти и другото е че ми харчи по малко поне с 1 литър разход надолу а трябва да е обратното със вкл. Дебитомер трябва да харчи по малко?? Питал съм за процедурата при изключен дебитомер почва колата да работи с мап сензора, имала си някакво резервни горивни карти така ми казаха освен че ми и свети чека, питам ви колко време мога да карам така без да имам проблеми, досега съм изминал 3 месеца без дертове и каква е разликата ако се спре софтуерно?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3332
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Re: Софт. Премахване на дебитомер 330d

Мнение от spacepl » 15 Май 2024, 9:35

Колега, отиди някъде да ти направят качествен чиптунинг.

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 6.12.2013
Местоположение: Purvomay, Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: BMW 330D E46 204HP
Мечтае да кара: САМАЛИОТ

Re: Софт. Премахване на дебитомер 330d

Мнение от icko13 » 15 Май 2024, 16:56

Колега колата е с качествен чип турбото е на 1.5 бара и други са си изказали мнение че колата е чипосвана от човек който наистина разбира, вчера я обслужих колата и ми направи впечатление че като са затапвалии егр предишния собственик е пропуснал онази малка метална тръбичка която стърчи та и нея я затапих и тръгна мазно да ускорява, но влезна в авариен режим с изключен дебитомер, сега съм го включил и май ще се си карам така искат скъпо за услугата да ми го спрат софт...

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook