Странно свирене от предницата

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 16.12.2018
Местоположение: Гр.Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е46 318i
Мечтае да кара: E46 323 купе

Странно свирене от предницата

Мнение от R.Konkyov » 17 Мар 2020, 0:23

Здравейте , от няколко месеца чувам доста странен звук от предницата , чува се рядко все едно е задържал някой апарат . Мислех че е от дисковете понеже бяха криви ,но след като ги смених проблема си остана . Звука наподобява задържал апарат или докато едновременно държиш леко спирачка и се опитваш да тръгнеш . Чува се при пълен десен с леко движение напред - назад явно при повечко каране без много завиване ( пълен ляв или десен) тогава се чува . Мъчел съм я после в гаража с пълен ляв и десен и не се чува .... :lol: . Също и с изключен вентилатор пак се чува,така че и не отписвам. Също не мисля че е и рейката понеже би трябвало да свири винаги при пълен ако нямаше течност или нещо друго.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1048
Регистриран на: 19.02.2007
Местоположение: Fairbanks, AK

Re: Странно свирене от предницата

Мнение от pinko_23 » 17 Мар 2020, 12:28

R.Konkyov написа:Здравейте , от няколко месеца чувам доста странен звук от предницата , чува се рядко все едно е задържал някой апарат . Мислех че е от дисковете понеже бяха криви ,но след като ги смених проблема си остана . Звука наподобява задържал апарат или докато едновременно държиш леко спирачка и се опитваш да тръгнеш . Чува се при пълен десен с леко движение напред - назад явно при повечко каране без много завиване ( пълен ляв или десен) тогава се чува . Мъчел съм я после в гаража с пълен ляв и десен и не се чува .... :lol: . Също и с изключен вентилатор пак се чува,така че и не отписвам. Също не мисля че е и рейката понеже би трябвало да свири винаги при пълен ако нямаше течност или нещо друго.

Лагер главина
Няма начин да няма начин

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 16.12.2018
Местоположение: Гр.Бургас
Пол: Мъж
Кара: Е46 318i
Мечтае да кара: E46 323 купе

Re: Странно свирене от предницата

Мнение от R.Konkyov » 17 Мар 2020, 14:06

pinko_23 написа:
R.Konkyov написа:Здравейте , от няколко месеца чувам доста странен звук от предницата , чува се рядко все едно е задържал някой апарат . Мислех че е от дисковете понеже бяха криви ,но след като ги смених проблема си остана . Звука наподобява задържал апарат или докато едновременно държиш леко спирачка и се опитваш да тръгнеш . Чува се при пълен десен с леко движение напред - назад явно при повечко каране без много завиване ( пълен ляв или десен) тогава се чува . Мъчел съм я после в гаража с пълен ляв и десен и не се чува .... :lol: . Също и с изключен вентилатор пак се чува,така че и не отписвам. Също не мисля че е и рейката понеже би трябвало да свири винаги при пълен ако нямаше течност или нещо друго.

Лагер главина





По време на движение не трябва ли да се чува виещ звук ?

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook