Проба за обръщаме на волан (помощ )

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 17.01.2020

Проба за обръщаме на волан (помощ )

Мнение от Samisami123 » 17 Яну 2020, 2:23

Здравеите както повечето хора исках да си купя нещо добро и евтино купих си Бмв 323 170 к.с 2001 автомат с десен волан реших че ще е добра идея да го обърна разглобиха всичко вътре срязах кабелите и запоих друга инсталация цвят по цвят всеки кабел в продължение на 3 дни запояване днес запоих всичко и изолирах кабелите и реших че трябва да я запаля за да видя дали всички кабели са наред свързах кабелите на патрона километража модела за фаровете лостчета за чистачки и врътнах ключа на контакт опитах да запаля и не чувах стартера няколко пъти завъртях ключа и нищо гледах оглеждах кабелите и видях че на патрона има още една букса която бях забравил да свържа на антената за ключа свързах го опитах да запаля стартера започна да върти но не можах да запаля помислих ме е от бензина сипах бензин но нямаше резултат :banghead: някой може ли да помогне ако има схема на кабелите за запалване или знае кои цветове са за кабелите за запалване помпата се чува че работи при опит за запалване светлини и всичко друго работи правилно ще съм много благодарен ако някой има малка идея какво да направя благодаря ви предварително :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 8.09.2015
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Е46 330xi

Re: Проба за обръщаме на волан (помощ )

Мнение от stefan_suny » 17 Яну 2020, 21:33

Като за начало я закачете на компютър и нищо чудно тя сама да си каже какво да е следващото нещо което да се направи. Щом върти помпата и стартера проблема е по скоро около двигателя. Евентуално една повторна или потретна или която там се пада проверка на кабелните връзки може да не е излишна.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 6.09.2015
Пол: Мъж
Кара: E46 320D
Мечтае да кара: F30 / F10

Re: Проба за обръщаме на волан (помощ )

Мнение от VladiE » 19 Яну 2020, 22:06

Първо провери имобилайзера.

Изпратено от моят SM-A530F с помощта на Tapatalk

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook