Бах го как свисти, дали е проблем

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 30.06.2019

Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от cupon » 29 Юни 2019, 23:17

Пичове купих скоро е46 320д и на място без газ свисти все едно изпуска яко въздух, все едно изпускаш гума, чува се даже при затворен капак, за пъви път купувам печка та се чудя, не е турбото щотото то си присвирва лекичко като подавам газ а това свистене е съвсем равномерно, има ли некъде пустата бангия някви маркучи или джаджи под налягане и има ли някой идея от кво може да е, да знам ако е няква баята повреда за хиляди левове направо да го давам на надин.... хех :help: :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 16.06.2012
Кара: Audi 1.9 tdi;BMW e46 320da 12.2002

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от danzel-jtd » 30 Юни 2019, 17:11

Звънкай на надин направо и не се занимавай с тая пуста бангия. Като ти я платят си купи Опел със зимни гуми.
Не е важно да блъскаш във фитнеса, важно е как и с какво!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от Maxmadness » 03 Юли 2019, 1:54

Не е проблем бее боли те дедовио карай там да върви и те тваa
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от iNfoster` » 03 Юли 2019, 17:31

Не знам модераторите как могат да одобряват подобни теми. Колега в форума няма гадатели с толкова неграмотно написа тема не знам кой ще успее да ти помогне. Като не разбираш от коли има сервизи и майстори които разбират, закарай хората ще я погледнат и ще ти кажат какъв е проблема. :no: :no: :no:

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 30.06.2019

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от cupon » 04 Юли 2019, 2:40

iNfoster` написа:Не знам модераторите как могат да одобряват подобни теми. Колега в форума няма гадатели с толкова неграмотно написа тема не знам кой ще успее да ти помогне. Като не разбираш от коли има сервизи и майстори които разбират, закарай хората ще я погледнат и ще ти кажат какъв е проблема. :no: :no: :no:



Виж приятелю, основният въпрос беше - дали по-принцип свисти този мотор и има ли смисъл да ходя по сервизи... а за неграмотност - нека не се обиждаме, в българският език преди дума започваща с ф или в, задължително се пише "във". Смятам че, форумът е точно затова - дори и лаици като мен, да могат да получават мнение или насока преди да се тръгне по сервизи и да се харчат излишно средства.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от Kurtov » 04 Юли 2019, 15:13

Най-добре го сравни с друга такава кола.
Примерно на някой приятел, познат, или някой от форума.
Ако свири осезаемо по-силно, може би е добре да се прегледа турбото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от iNfoster` » 06 Юли 2019, 2:25

cupon написа:
iNfoster` написа:Не знам модераторите как могат да одобряват подобни теми. Колега в форума няма гадатели с толкова неграмотно написа тема не знам кой ще успее да ти помогне. Като не разбираш от коли има сервизи и майстори които разбират, закарай хората ще я погледнат и ще ти кажат какъв е проблема. :no: :no: :no:



Виж приятелю, основният въпрос беше - дали по-принцип свисти този мотор и има ли смисъл да ходя по сервизи... а за неграмотност - нека не се обиждаме, в българският език преди дума започваща с ф или в, задължително се пише "във". Смятам че, форумът е точно затова - дори и лаици като мен, да могат да получават мнение или насока преди да се тръгне по сервизи и да се харчат излишно средства.

Не се обиждаме колега. Просто заглавието и както си написал относно проблема аз лично нищо не можах да разбера. По-принцип не е нормално да се чува свистене и мотора не свисти. При мен турбото свисти почти постоянно при подаване на леко газ. От 2 години го карам така и за сега нямам проблеми нито с вървене нито с друго. Виж при теб да няма някой скъсан маркуч към интеркулера, защото при мен имаше и тогава свистенето беше такова както го описваш ти с гумата на колата. Ама тогава и колата не вървеше както си върви нормално.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 30.06.2019

Re: Бах го как свисти, дали е проблем

Мнение от cupon » 07 Юли 2019, 17:05

iNfoster` написа:
cupon написа:
iNfoster` написа:Не знам модераторите как могат да одобряват подобни теми. Колега в форума няма гадатели с толкова неграмотно написа тема не знам кой ще успее да ти помогне. Като не разбираш от коли има сервизи и майстори които разбират, закарай хората ще я погледнат и ще ти кажат какъв е проблема. :no: :no: :no:



Виж приятелю, основният въпрос беше - дали по-принцип свисти този мотор и има ли смисъл да ходя по сервизи... а за неграмотност - нека не се обиждаме, в българският език преди дума започваща с ф или в, задължително се пише "във". Смятам че, форумът е точно затова - дори и лаици като мен, да могат да получават мнение или насока преди да се тръгне по сервизи и да се харчат излишно средства.

Не се обиждаме колега. Просто заглавието и както си написал относно проблема аз лично нищо не можах да разбера. По-принцип не е нормално да се чува свистене и мотора не свисти. При мен турбото свисти почти постоянно при подаване на леко газ. От 2 години го карам така и за сега нямам проблеми нито с вървене нито с друго. Виж при теб да няма някой скъсан маркуч към интеркулера, защото при мен имаше и тогава свистенето беше такова както го описваш ти с гумата на колата. Ама тогава и колата не вървеше както си върви нормално.



Въобще не върви нормално, не съм ли се засилил юнашката на баир няма набиране и го играем 3та :driving: :D. Ще се завирам утре да гледам. Благодаря за препоръката :bchug:

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook