Rocked bunny (PANDEM пакет) bmw e46.

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 27.04.2019
Пол: Мъж

Rocked bunny (PANDEM пакет) bmw e46.

Мнение от skymomo1337 » 27 Апр 2019, 15:35

DSC00915_2048x2048.jpg
Здравейте на всички! Мисля да започна така, както е и заглавието на темата. Започвам голям проект по Bmw e46 320D с 4 врати.
Разгледал съм Rocked bunny пакетите за е46 седан, наясно съм колко струват и също така съм си направил груба сметка колко общо ще ми струва целият проект.
Та въпроса ми към вас е : Какво ще е нужно друго за смяна по колата за да стане въпросният пакет? ( попитах, човек който е компетентен в тази сфера и ми каза няколко основни неща за смяна като заменяне на оригиналното окачване със спортно, за да може като се сложи пакета и случайно ако влезна в някаква малка дупка и всичко да се разпадне). Има много други части за смяна, който са важни за проекта, за да стане както трябва от първият път.
Правя темата защото колкото повече мнение има по въпроса, все някои ще съвпадат и ще ми помогнат с отговорите на много въпроси. Може и да не съм описал нещата както трябва, но дано някой разбере за какво става въпрос и да ми помогне. Благодаря предварително за отделеното ви време и за всякакъв вид съвет!
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 13.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i Touring '96

Re: Rocked bunny (PANDEM пакет) bmw e46.

Мнение от georgivar » 28 Апр 2019, 17:50

- яко рязане с флекс на купето и модификации по ламарините. ако мислиш, че като ти омръзне сваляш пакета и си е като от завода - забрави. няма връщане назад.
- ако искаш да може и да се кара по улиците, и да изглежда добре - въздушно окачване задължително.
- супер нестандартни джанти с офсет (ET) около -20 отпред и -50 отзад
- регулируеми носачи отпред и отзад
- човек, който се справя добре с стъкломата, защото Пандем кит за седан няма и ще трябва да преправяш готовия (ако си гледал едни английски ментета - брутално некачествени са - пасват, но са направени като от вестник и нямат нищо общо с оригиналните като изработка.
- добър бояджия, който да може да обработи и боядиса стъкломата, така че да не стане след 1 седмица като намазано с латекс
- нестандартни подкалници отпред и отзад - не идват в пакета


Като цяло това с окачването и джантите са най-проблемни откъм финанси (може и евтино, но ще си личи), а за такъв проект дето се забелязва не искаш да ти се смеят хората после като видят че е с бели конци сглобено.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook