Различни кабели за огледало е46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 16.07.2018
Пол: Мъж
Кара: e46 330i facelift

Различни кабели за огледало е46

Мнение от ihubenov » 30 Мар 2019, 11:34

Здравейте. Карам е46 330i седан, фабричен м пакет и моторчето за ел. прибиране на огледалата не ми работи. Казаха ми да взема направо огледало с работещо прибиране и да го сменим и че са еднакви за всички е46-ци, стига да е за седан/комби и да е от кола с ляв волан. Взех огледало, обаче се оказа, че буксите са различни. Фабричните ми огледала сякаш са с някакъв лентов кабел - прикачвам снимки. Знаете в кои модели използват огледала като моите - четох разни неща, че има разлика при огледалата, когато колата има ел. седалки и съответно памет. В този случай и огледалата трябва да са с памет. Дали трябва да търся такива или се бъркам?
2.jpg

received_415683422339503.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 8.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Е21 323i, BMW Е46 323Ci
Мечтае да кара: BMW Е31 850i

Re: Различни кабели за огледало е46

Мнение от MSG » 31 Мар 2019, 20:44

Здравей, колега!

Пиша не с решение на проблема ти, а просто се присъединявам към твоите въпроси, тъй като имам същия проблем и вече мисля да прибегна към ОЕМ огледало, специално поръчано по рама! Това, което мога да споделя от опита си досега е че според мен буксите са различни в зависимост от годината на производство и до голяма степен също дали колата има памет или не, това което ти твърдиш. Моята кола е купе и не, огледалата не са еднакви от всички купета е46! Визуално може, но не и по окабеляване. Например моята е една от първите, 99-а година и при мен кабела въобще не е 6 / 12 пинов, а и ако не се лъжа по спомени са два, които директно си отиват надолу по вратата вместо (както са масово) да се свързват към модул за вратата (при мен отсъства). Говоря за пасажерско огледало и за модел с ел. седалки с памет. Не знам дали разликата в буксите се дължи на това дали колата има памет или не, но повтарям, че ми се струва вероятно. Затова и на теб ще ти трябва огледало от кола, имаща твоите екстри, а не просто е46-ца ляв волан. Нека някой по-вещ по темата да каже дали разсъжденията ми са верни или не, аз също ще се радвам!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Различни кабели за огледало е46

Мнение от DoesNot » 31 Мар 2019, 23:51

Колега след 09/2003 огледалата са с лентов кабел.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook