Идея за копче!?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 30.03.2013
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 325d LCI - M57D30TÜ2
Мечтае да кара: BMW ///M3 CSL e46
Детайли за колата: Black Sapphire Metallic
OEM Style 270 (Summer setup)
OEM Style 277 ET20 (Winter setup)

Идея за копче!?

Мнение от n1k1to96 » 06 Фев 2019, 14:00

Здравейте, Колеги! :wave:
Вече почти всичко съм изпипал по колата и изглежда по начина който искам, само едно копче ме дразни и не изглежда никак ОЕМ. Става въпрос за прекъсвача на допълнителната бас каса която съм монтирал в багажника. В момента съм го извел до шофьорската седалка в ляво, като не се държи на нищо и редовно се изнизва от жичките и пада под седалката...
Изображение
Първата идея която имах беше, да си взема модул с Harman/Kardon копче и с него да включвам и изключвам бас касата, но не бях на ясно как стоят нещата с модулите с копчета и отделните копчета. Оказа се че съм с барче с отделни копчета а намиране на отделно копче за Harman/Kardon е почти невъзможно (е освен ако не поръчам от официалния представител за 230лв. :kuku: ).
Тъй като кабелите са ми изкарани точно до управлението на седалката, се сещам и за друг вариант, да си закупя копче за отваряне на багажника (на отпочиващия педал) и от там да се свърже, но не знам дали е възможно да стане с него тъй като до колкото разбирам подава само инпулсен сигнал и за да работи усилвателя трябва да държа през цялото време копчето натиснато. :mhihi:
Изображение
Ако имате някакви идей или знаете как може да се получи някоя от моите, ще се радвам да ги чуя. :lalala:
The Ultimate Driving Machine

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 4.09.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: G30 540i - B58

Re: Идея за копче!?

Мнение от SuSaMeCa » 06 Фев 2019, 19:06

Аз лично си взех андроид навигация с DSP ( истинско dsp ). И баса го настройвам/спирам/пускам през нея. Мислил ли си за нави?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 30.03.2013
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 325d LCI - M57D30TÜ2
Мечтае да кара: BMW ///M3 CSL e46
Детайли за колата: Black Sapphire Metallic
OEM Style 270 (Summer setup)
OEM Style 277 ET20 (Winter setup)

Re: Идея за копче!?

Мнение от n1k1to96 » 07 Фев 2019, 16:26

Аз съм с grom audio, харесва ми навигацията, но с цените на барчетата и като знам в какво състояние са вече... ще ми излезне около 1к лева, което си е доста голяма инвестиция инвестиция. :oops:
The Ultimate Driving Machine

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 4.09.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: G30 540i - B58

Re: Идея за копче!?

Мнение от SuSaMeCa » 08 Фев 2019, 9:03

Барчето го намерих за 80 и то в почти перфектно състояние, с 1 2 малки следи. Като цяло всичко ми излезе към 600 лв (навито от али експрес). Доставката беше от германия и не съм плащал мито. Но чаках 3 месеца да заредят тая навигация с дсп-то :D

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook