NFSMW E46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 15.05.2018
Пол: Мъж
Кара: 318i
Мечтае да кара: ///M

NFSMW E46

Мнение от xxxtentacion » 07 Ное 2018, 19:30

Здравейте колеги бих искал да попитам дали някой е правил подобен проект (BMW-то от Need For Speed Most Wanted ) Защото съм се надъхал да го направя само, че не с м3 а 330 та кажете мнение. https://www.youtube.com/watch?v=AekkdWPvCTw
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
За тия пари E60

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: NFSMW E46

Мнение от terorero » 08 Ное 2018, 9:39

На мен лично не ми харесва, даже го намирам за грозно... :D Иначе не знам, какви точно мнения очакваш, ако си приготвил достатъчно пари (цената на 46-цата Х 2), може и да се получи нещо хубаво, иначе ще изглежда просто скалъпен селски тунинг. Може да погледнеш предложенията за Е46 купе на Rocket Bunny, доста по-красиви, намират се и реплики на пакетите им мисля :yes:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: NFSMW E46

Мнение от Mladenoff » 08 Ное 2018, 19:12

Не знам дали го гледаш тоя канал принципно или само за пример, но Андре доста си работи по колата и във вида, в който я закара на СЕМА, е доста по-готина от тогавашната й визия на клипчето. Ако търсиш някакви инструкции как да я направиш така (които силно ме съмнява да получиш), гледай му канала.Почти всичко, което й е правил, е описано в клипчетата.

Аз лично се кефя на такива проекти, но никога не бих си го причинил на мойта кола :lol: А и донякъде ми се струва абсурдно да я направиш с такава визия и накрая да е обикновено M54. Според мен, ако не искаш да почваш от М3, вариантите ти са или да сложиш S54, или поне някой V8 (пък било то и LS), за да е максимално близо като концепция до P60B40-то в оригиналното М3 ГТР, а и за да отсрамиш малко разликата визия/пърформънс. Карбонови покриви и капаци също са задължителни, страничен ауспух и накрая за черешка на тортата - рязани скорости за емблематичния виещ звук на ГТР. Макар че това би ти направило ежедневното каране пълен кошмар.

Абе, накратко - ни са знимаай :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: NFSMW E46

Мнение от host » 09 Ное 2018, 9:08

https://www.youtube.com/watch?v=r_Uz_D4bXoU
2рия вариант май е по-добре

абе изгледах му видеата в канала ... не ме кефи и мен нещо крайния резултат

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 1.06.2012
Пол: Мъж
Кара: 320ка, тихо и кротко
Мечтае да кара: по читави пътища

Re: NFSMW E46

Мнение от pac0 » 09 Ное 2018, 12:31

Според мен след като вече е направено това, кефа ще е да направиш нещо различно. Примерно истинска ГТР реплика, или нещо в стил Khyzyl Saleem ( https://www.artstation.com/khyzylsaleem ) ... И както колегите казаха, как ще върви и звучи е много важно също, така че..
А относно тази конкретно, за мен 1вата версия беше по-добра, защото беше отделил повече време да изпипа нещата. Втората нямаше време за нищо, бързаше я малко, броните на вълни целите, с всевъзможни фуги, вътре интериора не му остана време да нагласи... Идеята беше мега добра, но крайния резултат за да изглежда наистина на ниво, му трябваше просто повече време. 3тата версия според мен ще е вече :yes: И така или иначе, огромно евала на пича, постоянство, целенасоченост, съдра си г*за от работа, и накрая спечели конкурса, така че шапки долу.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook