Колеги помагайте ! Проблем с ключа

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от Denis1903 » 16 Юни 2018, 21:57

Здравейте ! Четох всички теми за обучаване на ключ и пробвах какво ли не и затова пускам темата , защото все се намира кой дами помогне в форума . Така снощи ключа го бях оставил в патрона за около час или два след което копчетата спряха да отключват и заключват колата ! Пробвах различни методи на обучаване доста пъти и нищо не се получи . Колата се отключва и заключва от бутона до ръчната най- нормално . Според мен нещо ключа се скапа . Дайте идеи какво да направя за да тръгнат тези копчета

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от Stoqnchev » 16 Юни 2018, 22:13

Ако си от София , тези ще ти помогнат със сигурност - http://soslocksmith.bg , много съм доволен от тях.Според мен някак си ключа си е изгубил паметта което малко ме съмнява или батерията те е предала което е най-вероятно.
Напиши какъв е бил проблема като го решиш.
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от Denis1903 » 17 Юни 2018, 6:16

От Варна съм колега ! Ще напиша ако го реша изобщо

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 19.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от xm_net » 17 Юни 2018, 16:51

Denis1903 написа:Здравейте ! Четох всички теми за обучаване на ключ и пробвах какво ли не и затова пускам темата , защото все се намира кой дами помогне в форума . Така снощи ключа го бях оставил в патрона за около час или два след което копчетата спряха да отключват и заключват колата ! Пробвах различни методи на обучаване доста пъти и нищо не се получи . Колата се отключва и заключва от бутона до ръчната най- нормално . Според мен нещо ключа се скапа . Дайте идеи какво да направя за да тръгнат тези копчета

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk


А аз си мисля, че ако споделиш за какъв автомобил и какъв ключ точно става дума ще имаш доста по-голям шанс някой да ти помогне!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от Denis1903 » 17 Юни 2018, 21:04

xm_net написа:
Denis1903 написа:Здравейте ! Четох всички теми за обучаване на ключ и пробвах какво ли не и затова пускам темата , защото все се намира кой дами помогне в форума . Така снощи ключа го бях оставил в патрона за около час или два след което копчетата спряха да отключват и заключват колата ! Пробвах различни методи на обучаване доста пъти и нищо не се получи . Колата се отключва и заключва от бутона до ръчната най- нормално . Според мен нещо ключа се скапа . Дайте идеи какво да направя за да тръгнат тези копчета

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk


А аз си мисля, че ако споделиш за какъв автомобил и какъв ключ точно става дума ще имаш доста по-голям шанс някой да ти помогне!
Бмв е46 330ци кабриолет

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 257
Регистриран на: 19.12.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от xm_net » 17 Юни 2018, 21:24

Ако става дума за "ромб"-а, почваш от батерията - най-вероятен проблем, а и най-евтино, като начало!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Колеги помагайте ! Проблем с ключа

Мнение от Denis1903 » 01 Юли 2018, 11:37

Проблема е решен ! Разпоена батерия

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook