Бояджия

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 24.08.2016

Бояджия

Мнение от puheto » 30 Апр 2018, 23:17

Колеги, имам нужда от бояджия за колицата.
Интересуват ме хора, които работят добре - не претупват , но не и такива които работят перфектно(кожодери) .
С две думи- вършат си работата нормално.
Някъде по възможност в софия област .


Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Бояджия

Мнение от Vanqu1sh » 01 Май 2018, 9:15

puheto написа: не и такива които работят перфектно(кожодери) .

:bowdown: :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 14.04.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: Porsche Carrera GT

Re: Бояджия

Мнение от AVK » 01 Май 2018, 12:26

Кола/Детайли/Бюджет?

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 24.08.2016

Re: Бояджия

Мнение от puheto » 05 Май 2018, 22:20

AVK написа:Кола/Детайли/Бюджет?


E46 coupe, колата е пребоядисвана преди 2 години, доста калпаво- само тавана и задния капак са много добре направени , останалото трябва да се оправи - предложете цена- нямам представа кк вървят!



Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Бояджия

Мнение от Vanqu1sh » 06 Май 2018, 12:58

Както го описваш си за цялостно пребоядисване и си приготви между 1000 и 2000 лв.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 288
Регистриран на: 16.12.2010
Пол: Мъж

Re: Бояджия

Мнение от гумата » 07 Май 2018, 7:04

Човек, на мен ми правиха капака с лак и сега се лющи жестоко. Мисля, че е по- добре да се изръсиш за нещо качествено, защото после се лющи. Или ако не ти слагат лак, по- добре да пастират, но струва ми се ще личи. Тази боя си иска камера и прецизно боядисване. По- добре се поогледай, без да бързаш, защото с бюджетно мислене не става. Плати за качество.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 24.08.2016

Re: Бояджия

Мнение от puheto » 07 Май 2018, 16:41

гумата написа:Човек, на мен ми правиха капака с лак и сега се лющи жестоко. Мисля, че е по- добре да се изръсиш за нещо качествено, защото после се лющи. Или ако не ти слагат лак, по- добре да пастират, но струва ми се ще личи. Тази боя си иска камера и прецизно боядисване. По- добре се поогледай, без да бързаш, защото с бюджетно мислене не става. Плати за качество.


Ма хора , вижте, тук никой не е споменал за безкамерно бодисване- питам за нормална цена - значи има хора които работят примерно с камера за 1000 лв. Има и такива за 2000 и нагоре лева - затова пиша “някой който работи нормално”
Плюс - никъде не съм написала за бюджетно боядисване! Написах - добре не перфектно и не ефтино, но добре

Ок, чакам имена и телефонни номера , а не заключение на очевидното!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Бояджия

Мнение от Vanqu1sh » 08 Май 2018, 17:05

Няма значение дали колата е боядисана в камера или не. Ако е пръсната с евтини материали, ако са я изтъркали през пръсти и не им се е занимавало да я разглобят, а са я облепвали, пак ще се люпи. Не мога да разбера какво имаш предвид под добре, но не перфектно. За мене или е добре, или зле.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2379
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Бояджия

Мнение от Владо » 08 Май 2018, 20:45

Коя част на софия област, че областа си е сериозна на размер...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 24.08.2016

Re: Бояджия

Мнение от puheto » 08 Май 2018, 22:13

София област - всичко което е горе долу на 40-50 км от осфия ме устройва

Ами , да, прав си , всичко което изброи със сигурност говори за недобре направено - аз не разбирам от това и се доверявам на някого който ми каже че ще направи колата с желание - ясно ми е че за 900та лева дето дадох резултата щеше да е такъв - купих капак втора ръка , за да не се китосва стария от градушка и да е по лесно - оказа се че г-нът дори не е (нз как се казва точно) свалил старата боя и лак а директно си е боядисал отгоре новия цвят -аз моментално забелязах червения цвят на ъгълчетата от оригиналната боя ....
ей за тва говоря - не ми се занимава с такива хора - това са лъжци- не че ако дам 2 бона пак мога да съм сигурна - нкрая излиза че тряя сама да се науча и да си я боядисам -
Сега разпитвам защото са ме одрали жестоко от цялата лява страна и от каското като ми дадът пари незнам къде да отида !


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 14.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i
Мечтае да кара: BMW M3 CSL

Re: Бояджия

Мнение от g0dkratos » 09 Май 2018, 15:45

Мога да ти кажа къде да не ходиш никога - ТОПЕС.... уж голям и с име.... оказа се пълен кенеф. След техните мизерии отидох в един сервиз за боя и тенекеджийство в кв. Обеля. Сервиза се казва Ветек на ул Академична се намира.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Бояджия

Мнение от Maxmadness » 10 Май 2018, 20:05

Аз също не мога да ти препоръчам бояджия,но за сметка на това мога да ти кажа къде да НЕ ходиш.Има един помяр в Бистрица,Радо се казва.Възрастен мъж,изглежда много сериозен и много говори,но е въздух под налягане,бягай далече ако си обичаш колата,бягай с все сили от там !
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook