Прекъсва контакта- "играе" е46 136к.с дизел

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 9.09.2010
Пол: Мъж

Прекъсва контакта- "играе" е46 136к.с дизел

Мнение от mitkofast » 07 Фев 2018, 0:01

Проблема е следния:когато дам на контакт,таблото светва и след секунди изгасва т.е. няма контакт,пак се пуска сам и така започва да се включва изключва !Това го прави по-скоро когато е загряла колата и за първи път ми се случи да изгасна в движение поради липса на "контакт"след това една седмица карам колата сутрин и вечер само(ходя на работа) без да се появява проблема и от вчера пак буквално неможе да се движи колата постоянно "играе контакта"С майстора ми се насочихме първо към клемореда ,но след замерване по време на проблема се оказа че си работи добре,а губи "+"до него!Та ако някой знае от къде идва захранването до клемореда и имате ли представа какъв може да е проблема,който не е постоянен а,на моменти!Ще съм благодарен,ако ме насочите,защото е доста мистериозна повредата!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1009
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: внимателно
Мечтае да кара: самолет

Re: Прекъсва контакта- "играе" е46 136к.с дизел

Мнение от u`F`o » 07 Фев 2018, 14:35

Клеморед. Т.е. таблото губи "сигнал" от ключа и си "мисли", че е изваден.
Може да не съм прав. Имал съм такъв проблем на друг автомобил и за 80лв с работата се оправи. Не го чакай да стане зле, защото ще изгаснеш на някой светофар и е тъпо да буташ на зелено. Не ме питай от къде знам :)

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook