Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 320d

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2018
Пол: Мъж

Re: Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 3

Мнение от roki86 » 17 Фев 2018, 18:59

Дюзите ги купих от сервиз за рециклиране на дюзи проверени, ревизирани с гаранция. Не ми се вярва да е от тях. Сега мисля да сменя филтър картерни газове. Възможно ли е от него да ми пуши когато е студен мотора ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1848
Регистриран на: 11.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i и Карбонова М-ка с педали!
Мечтае да кара: M3

Re: Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 3

Мнение от dr.peshev » 17 Фев 2018, 20:11

Не
ЕДИНСТВЕНОТО ПО-ХУБАВО НЕЩО ОТ ШВЕДСКАТА ТРОЙКА Е БАВАРСКАТА! :winky:

Оригинални BMW дискове и накладки F10/F11 Цък :yes:
Оригинални BMW якета - Промоция Цък :yes:

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 18.02.2018
Пол: Мъж

Re: Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 3

Мнение от chachoo » 18 Фев 2018, 20:42

Здравейте! Дано въпросът ми е на правилното място, ако не е моля да бъда извинен, тъй като съм нов. Може ли някой да ми каже как се проверява модул подгрев дали е изправен. Моят не подава напрежение към една от свещите и имам намерение да взема втора ръка. Колата е 320д е46 150 коня. Понеже е на много трудно място, а и канала който ще ползвам не е мой мисля, като сваля моят модул да сложа направо друг, но да не сложа, пък и да не взема някой, който също не работи.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.02.2018
Пол: Мъж

Re: Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 3

Мнение от roki86 » 19 Фев 2018, 14:45

Здравей колега, аз моя модул го проверих с мултицет на лулата на свещите като дадеш на контакт трябва да покаже 5 волта, пробвай и на четири те.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 18.02.2018
Пол: Мъж

Re: Когато е студен мотора пуши бял дим и мирише гадно bmw 3

Мнение от chachoo » 19 Фев 2018, 18:11

roki86 написа:Здравей колега, аз моя модул го проверих с мултицет на лулата на свещите като дадеш на контакт трябва да покаже 5 волта, пробвай и на четири те.

И аз моето го проверих, но въпросът ми е, че ми предлагаха втора ръка и трябва да съм сигурен, че работи и е хубаво да го проверя по някакъв начин. Релето е на такова "хубаво" място, че хич не ми се експериментира, като го сложа на мястото му, пък и трябва да сваля смукателните тръби. Лесно ще му подам ток, но то е свързано по някакъв начин с контактния ключ, а вероятно и с някой датчик, за да се задейства. Трябва да го пробвам преди да го сложа.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook