Инсталиране на подгрев

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 21.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46 330ci
Мечтае да кара: e46 M3, e92 M3

Инсталиране на подгрев

Мнение от AsenD » 12 Яну 2018, 11:10

Здравейте колеги, искам да попитам някой слагал ли е допълнително седалки с подгрев на кола, която не е имала до момента подгрев. Също така ме интересува дали мога да взема от друга кола само инсталацията, реотаните и копчетата, да сложа реотаните в моите седалки(кожено рекаро) и да подкарам нещата. Ще съм благодарен на всякаква информация.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 11.06.2015
Пол: Мъж
Кара: Е46 330д

Re: Инсталиране на подгрев

Мнение от hitar_potar » 12 Яну 2018, 11:23

Тия реотани няма ли да изискват порене на седалките, за да влезнат вътре???
И няма ли да ти е по-удачно просто да си потърсиш кожено рекаро с подгрев да закупиш - честичко се продават. Даже сравнително често гледам обявено кожено рекаро с подгрев, докато евтиното изпълнение плюшено рекаро без подгрев е много рядко... :kuku:
Иначе май ако тръгнеш да правиш схемата и вземеш седалки директно, както написах по-горе, освен тях и управляващия панел, който се монтира под панела на климатроника, май ти трябваше и някакво окабеляване, нз дали беше обикновено или нещо конкретно за целта. Имаш ли ги тия неща, май е плъг-енд-плей, но нека все пак по-запознатите и по-технически компетентни от мен колеги да изкажат мнение. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 23.11.2014
Местоположение: гр. София
Кара: be em we
Детайли за колата: 330ci e46

Re: Инсталиране на подгрев

Мнение от mu6a4 » 12 Яну 2018, 14:11

В E46fanatics има тема с доста снимки за този ретрофит. Неприятното е че фабричната инсталация минава под мокета, съответно не е много лесно да се прекара, нито да се свали от друга кола, останалото не изглежда толкова сложно. Варианта с друг салон, който е фабрично с подгрев ми се струва и на мен по-удачен.

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 206
Регистриран на: 19.10.2007
Местоположение: sofiq,sliven city
Пол: Мъж
Кара: Старата Дрифтачка
Детайли за колата: При изключено ASC колата се превръща във кола от старата школа (старата Дрифтачка)

Re: Инсталиране на подгрев

Мнение от S.D.W » 17 Яну 2018, 18:30

Ето едно pdf-че по него си прекарах седалките .. И като съвет земи си седалки с подгрев най лесно е :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 29.06.2016
Пол: Мъж
Кара: 320д

Re: Инсталиране на подгрев

Мнение от m0deren » 24 Яну 2018, 7:37

При мен това удоволствие струваше 80 лв да ми го направят. Просто нямах нерви да се занимавам с тези кабели и схеми ... :kuku:

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook