Обръщане

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Обръщане

Мнение от ///ivanE30 » 22 Дек 2017, 1:54

Колко излиза обръщане на е46 в днешно време ? На дирекцията имам предвид
bedrock city racing

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Обръщане

Мнение от terorero » 22 Дек 2017, 16:15

Чувал съм, че някой обръщат и за 1000, на мен ми излезна 1600
Изображение

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Обръщане

Мнение от mumford » 22 Дек 2017, 18:30

Цена за труд;

Е46-800лв

Цена за части;

Е46-500-600лв.

Зависи кой го прави и колко качествено искаш да е

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 6.11.2017
Пол: Мъж

Re: Обръщане

Мнение от bmw-fann34 » 25 Дек 2017, 9:13

///ivanE30 написа:Колко излиза обръщане на е46 в днешно време ? На дирекцията имам предвид

Цената е според зависи,.сам ли ще я правиш,или караш на майстор,ако закараш на майстор тук се пита кой ще набави частите,ти или майстора.,колко излиза като цяло е много относителна работа.,зависи каква кола обрьщаш е46.,драсни едно лс.,да ти обясня подробно.,колегите са ти написали цените,да знаеш че излизат и други разходи непредвидени,ако искаш да стане като хората,.ако смяташ да купуваш е46 десен волан,ще ти излезе много по скьпо от готова с ляв.поне по личен опит незнам за другите,.

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 10.11.2012
Пол: Мъж
Кара: е46 !

Re: Обръщане

Мнение от Gtuned » 26 Дек 2017, 22:09

Темата е доста разисквана и ще бъде в голяма полза на много колеги ако примерно всички които са направили тази интервенция дадът информация Къде,за каква сума и дали са доволни от майстора който e свършил работата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 309
Регистриран на: 26.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: M4 (F83)

Re: Обръщане

Мнение от terorero » 27 Дек 2017, 15:35

Gtuned написа:Темата е доста разисквана и ще бъде в голяма полза на много колеги ако примерно всички които са направили тази интервенция дадът информация Къде,за каква сума и дали са доволни от майстора който e свършил работата.


Моята съм я обръщал в Габрово, доволен съм - ключалки, лепенки, всичко. Няма светещи/изолирани лампи по таблото или други цигании. Майсторите намериха много запазени части, аз не съм се занимавал. Карам вече година и нямам проблеми. Ако някой се интересува мога да дам координати на ЛС. Имам и купе, което взех вече обърнато в Пловдив - кофти части по салона (някой зле боядисвани), електрически проблемчета, проблеми с рейката и др.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 6.11.2017
Пол: Мъж

Re: Обръщане

Мнение от bmw-fann34 » 27 Дек 2017, 18:36

Аз лично си я обьрнах моята е46,.купих англичанка на 86х. мили.,обьрнах я,после сложих газов инжекцион,после я регистрирах,.обслужих изцяло.,и ми излезе много по скьпа от кола с ляв волан регистрирана и с газова,.много сьжалявам че я обьрнах и регистрирах.,можеше да си спестя няколко хиляди лева,.като купих колата беше уникална като нова кола,тя ухаеше на чисти ново бмв.,направо се влюбих в нея..купих веднага и се качих да карам,макар за пьрви пьт с дясна дирекция справях се добре.,след обрьщането вече нищо нее като преди.,макар че направих всичко както трябва,вече нее сьщата кола която купих,.сега проблема ми остана в двигателя.,но всичко написано е мой проблем,всеки сам да си прави сметката.,за всякакви вьпроси сьм готов да ви отговоря,.как става и какво трябва.,и за колко време става е относително на мен ми излезе 3 месеца,.но колата е направена на 100 процента,.и предната ми кола беше е46 от италия,.след като я карах 3 години без проблем я продадох,защото беше с рьчни скорости.,всеки си има причини за това което прави,.надявам се да бьда полезен на някой заинтересовани колеги,може и на лично.,

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 6.05.2017
Местоположение: Хасково/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 330i M Sport
Мечтае да кара: със софийска регистрация

Re: Обръщане

Мнение от AvoyzeN » 02 Сеп 2019, 16:02

Търся колега който е обръщал е46, искам да се допитам за някои работи.
Изображение

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook