Премигащи диодни светлини.

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 14.06.2017

Премигащи диодни светлини.

Мнение от Htodorow » 04 Дек 2017, 19:33

Здравейте, имам въпрос относно светлините на бмв е46 фейслифт. Наскоро си взех от олх диодни ангелски очи от тези които си сменят цветовете. Свързвах ги като ги закачих на габарита (както пишеше в описанието). Когато дам контакт и пусна габарита светват нормално, но проблема е, че когато запаля колата започват да премигат. Проблема вероятно не е от ангелските очи, тъй като един приятел си взе същите и работят перфектно. Някакви идеи?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Премигащи диодни светлини.

Мнение от oldirtydog » 05 Дек 2017, 8:34

Htodorow написа:Здравейте, имам въпрос относно светлините на бмв е46 фейслифт. Наскоро си взех от олх диодни ангелски очи от тези които си сменят цветовете. Свързвах ги като ги закачих на габарита (както пишеше в описанието). Когато дам контакт и пусна габарита светват нормално, но проблема е, че когато запаля колата започват да премигат. Проблема вероятно не е от ангелските очи, тъй като един приятел си взе същите и работят перфектно. Някакви идеи?

аз също съм съм със фейслифта купих си от алито за 14 долара от този тип 2 по 141 и по 2 по 133 ли как беше защото за фейса имат разлики и нямам никакви ядове... дори си взех оттам и биксенон лупи и ксенон(само той е от БГ) .всичко ми излезе 150 лева и засега над половин година нямам проблеми

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 28.02.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 325DА touring

Re: Премигащи диодни светлини.

Мнение от kkrumov » 05 Дек 2017, 8:48

Htodorow написа:Здравейте, имам въпрос относно светлините на бмв е46 фейслифт. Наскоро си взех от олх диодни ангелски очи от тези които си сменят цветовете. Свързвах ги като ги закачих на габарита (както пишеше в описанието). Когато дам контакт и пусна габарита светват нормално, но проблема е, че когато запаля колата започват да премигат. Проблема вероятно не е от ангелските очи, тъй като един приятел си взе същите и работят перфектно. Някакви идеи?


Най- вероятно трябва да се кодира. Пиши на лс да ти препоръчам човек.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook