ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: kakvoto nabaria
Мечтае да кара: samolet :P
Детайли за колата: super traktor 320d

ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от plastic » 14 Окт 2017, 19:25

Здравейте колеги искам да попитам някой слагал ли си е от тези крушки?! До колкото виждам трябва да си сложа преходник за Ксенон за да може да се сложи крушката с този вентилатор
Мои познати казаха че много бързо изгаряли ? някой слагал ли си е да сподели!!!
Благодаря предварително

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 15.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F36 435xd '18 / E84 2.5xd '12

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от surr3a1 » 14 Окт 2017, 23:48

Аз съм с такива за angel eye-а, но за основните светлини не мога да кажа. При мен го има проблмът, че ми горят крушките редовно и едва карат повече от 1-2 месеца. Едната ЛЕД изгоря вече...
.:BE LIKE NO OTHER:.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от cmdkick » 15 Окт 2017, 9:39

Аз съм с ЛЕД на дългите, то имаше една друга тема в която съм обеснявал повече, проблема е че на рефлекторен фар светлината се разсейва много и на късите ако сложиш ще пречиш на хората иначе и там да бях сложил. Ангелите също са ми ЛЕД на които карам нон-стоп и от 2-3 години нищо не ми е изгаряло.
Tires are evil - destroy them all ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 6.09.2015
Пол: Мъж
Кара: E46 320D
Мечтае да кара: F30 / F10

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от VladiE » 15 Окт 2017, 10:01

Какви си сложил за дълги?

Изпратено от моят SHV-E250K с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: kakvoto nabaria
Мечтае да кара: samolet :P
Детайли за колата: super traktor 320d

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от plastic » 15 Окт 2017, 17:24

аз искам да си сложа на дългите и на късите от този тип
http://prikachi.com/images.php?images/664/9198664f.jpg
Дай линк на тази тема в която си писал повече

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от немо » 15 Окт 2017, 19:07

plastic написа:аз искам да си сложа на дългите и на късите от този тип
http://prikachi.com/images.php?images/664/9198664f.jpg
Дай линк на тази тема в която си писал повече

Имам такива Н4,за сега държат,но нямам часове/километри,защото не са на ежедневката.Когато ги сложих направих преход 500км. като тръгнахме рано сутрин и поне 2 часа карах на тъмно и по здрач на фарове.Никой не ми примигна (от движещите се с/у мен).Колегата,зад който карах не се оплака да му блестя повече от нормалното в огледалата(изрично го питах).Само не съм доволен,че синеят,което ме дразни,но не са като ксенон с 6000к,което пък адски много ме дразни.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 14.06.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 320i 1992г.
Мечтае да кара: 765 Li

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от Chernogorov » 16 Окт 2017, 9:14

И аз съм със същия тип крушки с вентилатор много добре светят имам ги от началото на лятото за сега няма проблеми.Аз съм ги сложил на дългите на късите съм със ксенон и лупа но мисля да го махна и там да си сложа лед защото макар и 35W светят поне според мен много по добре от ксенона.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 285
Регистриран на: 25.04.2013
Местоположение: Трявна/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 540i G30, 120d F20
Мечтае да кара: 540i

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от AlonsoBest » 16 Окт 2017, 10:33

Крушките си заслужават. Много добре светят, определено е по-добре от ксенон. Недостатък е цветовата температура, отиват малко към синьото. За къси на рефлектор, за да не блещат трябва да са нещо от сорта на тези:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от cmdkick » 16 Окт 2017, 11:44

VladiE написа:Какви си сложил за дълги?

Изпратено от моят SHV-E250K с помощта на Tapatalk

Като показаните тука, само че друг модел, купувал съм ги отдавна и незнам дали изобщо ги има още, предполагам че по-новите са по-добри. Определено ЛЕД-а е бъдещото на осветлението, съдейки по новите коли и не само.
Tires are evil - destroy them all ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от iNfoster` » 16 Окт 2017, 13:01

Аз съм с заводски би-ксенон, скоро си сложих и ЛЕД на дългите и съм много доволен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 4.04.2010
Местоположение: Мюнхен
Пол: Мъж
Кара: 320д Е46 136к.с
Мечтае да кара: BMW F10

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от shark1986 » 03 Дек 2017, 1:45

Колеги какво ви е мнението за тези крушки? Гледам цената си заслужава ако наистина е това което пише за тях :D https://www.olx.bg/ad/led-farove-diodni ... 3;promoted

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от oldirtydog » 03 Дек 2017, 22:57

Chernogorov написа:И аз съм със същия тип крушки с вентилатор много добре светят имам ги от началото на лятото за сега няма проблеми.Аз съм ги сложил на дългите на късите съм със ксенон и лупа но мисля да го махна и там да си сложа лед защото макар и 35W светят поне според мен много по добре от ксенона.

Лупите ти не са ли от тези с къси и дълги на едно ? че ще слагаш лед на дългите ? аз съм с такива ретрофит лупи и ксенон 6000к дълги и къси си е добре но се чудя дали да си взема едни лед H1 за лупите при първият проблем със ксенона да ги сменя :)

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 14.06.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 320i 1992г.
Мечтае да кара: 765 Li

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от Chernogorov » 03 Дек 2017, 23:11

oldirtydog написа:
Chernogorov написа:И аз съм със същия тип крушки с вентилатор много добре светят имам ги от началото на лятото за сега няма проблеми.Аз съм ги сложил на дългите на късите съм със ксенон и лупа но мисля да го махна и там да си сложа лед защото макар и 35W светят поне според мен много по добре от ксенона.

Лупите ти не са ли от тези с къси и дълги на едно ? че ще слагаш лед на дългите ? аз съм с такива ретрофит лупи и ксенон 6000к дълги и къси си е добре но се чудя дали да си взема едни лед H1 за лупите при първият проблем със ксенона да ги сменя :)
Да такива са но съм си ги вързал замо на късите котвиката която е за дълги съм изолирал кабелите. Имаи в предвид че 6000к в дъжд се губят малко и не се виждат толкова добре иначе като цяло съм супер доволен


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от oldirtydog » 04 Дек 2017, 8:34

Chernogorov написа:
oldirtydog написа:
Chernogorov написа:И аз съм със същия тип крушки с вентилатор много добре светят имам ги от началото на лятото за сега няма проблеми.Аз съм ги сложил на дългите на късите съм със ксенон и лупа но мисля да го махна и там да си сложа лед защото макар и 35W светят поне според мен много по добре от ксенона.

Лупите ти не са ли от тези с къси и дълги на едно ? че ще слагаш лед на дългите ? аз съм с такива ретрофит лупи и ксенон 6000к дълги и къси си е добре но се чудя дали да си взема едни лед H1 за лупите при първият проблем със ксенона да ги сменя :)
Да такива са но съм си ги вързал замо на късите котвиката която е за дълги съм изолирал кабелите. Имаи в предвид че 6000к в дъжд се губят малко и не се виждат толкова добре иначе като цяло съм супер доволен


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Да и аз това забелязах но иначе съм доста доволен ,но искам и да пробвам лед крушка в лупата да видя как ще е

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 14.06.2012
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 320i 1992г.
Мечтае да кара: 765 Li

Re: ДИОДНИ LED КРУШКИ струва ли си?

Мнение от Chernogorov » 04 Дек 2017, 8:46

oldirtydog написа:
Chernogorov написа:
oldirtydog написа:
Chernogorov написа:И аз съм със същия тип крушки с вентилатор много добре светят имам ги от началото на лятото за сега няма проблеми.Аз съм ги сложил на дългите на късите съм със ксенон и лупа но мисля да го махна и там да си сложа лед защото макар и 35W светят поне според мен много по добре от ксенона.

Лупите ти не са ли от тези с къси и дълги на едно ? че ще слагаш лед на дългите ? аз съм с такива ретрофит лупи и ксенон 6000к дълги и къси си е добре но се чудя дали да си взема едни лед H1 за лупите при първият проблем със ксенона да ги сменя :)
Да такива са но съм си ги вързал замо на късите котвиката която е за дълги съм изолирал кабелите. Имаи в предвид че 6000к в дъжд се губят малко и не се виждат толкова добре иначе като цяло съм супер доволен


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Да и аз това забелязах но иначе съм доста доволен ,но искам и да пробвам лед крушка в лупата да видя как ще е
Аз като ги слагах пробвах на единия фар с лед а на другия си оставих ксенона и леда светеше доста повече. Ако искаш мога да ти снимам довечера кутията за да ги видиш.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook