Проблем с задните говорители?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 17.08.2016
Пол: Мъж

Re: Проблем с задните говорители?

Мнение от Lucio_Wagner » 25 Сеп 2018, 14:35

Колега успя ли да решиш проблема? Някой ходил ли е да поправя този модул, за да ми каже някаква ориентировъчна сума. Имам същия проблем със задна дясна колонка, като понякога ако мина през голяма неравност или висок легнал полицай препувак, включва се и после спира. Обикновено като запаля колата докато потегля свири, включа ли на скорост край. И при мен не е от колоните размених ги нямаше промяна, не е и от кабелите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3285
Регистриран на: 25.02.2008
Местоположение: Somewhere In Space
Пол: Мъж
Кара: E38 750iL, 740i, 728i, E39 523i
Мечтае да кара: Е31 и BMW 507
Детайли за колата: E36 Limousine limited edition designed by Stony Style Corporation (SS Co). For more details follow the link: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 8&t=179527

Re: Проблем с задните говорители?

Мнение от stony1 » 28 Сеп 2018, 20:23

Lucio_Wagner написа:Колега успя ли да решиш проблема? Някой ходил ли е да поправя този модул, за да ми каже някаква ориентировъчна сума. Имам същия проблем със задна дясна колонка, като понякога ако мина през голяма неравност или висок легнал полицай препувак, включва се и после спира. Обикновено като запаля колата докато потегля свири, включа ли на скорост край. И при мен не е от колоните размених ги нямаше промяна, не е и от кабелите.

Щом все още се включва е добре, т.е. модулът не е тотално умрял.
Българския вариант:
1. Изваждаме предпазителя;
2. Подменяме го с чисто нов, който сме купили минути преди манипулацията;
3. Тестваме дали всичко работи;
4. Ако всичко работи, значи е били изгорял старият предпазител;
5. Ако системата пак не работи, започваме да псуваме и да пускаме теми във форума;
6. Колеги от форума дават съвети, а ние все повече и повече питаме;
7. Изминава една седмица и проблемът все още не е решен;
8. Случайно срещаме познат, който има някаква представа от "тоци" и той ни помага;
9. Пишем във форума (в повечето случаи нищо не пишем), че проблемът е решен с помощта на приятел;
10. Това се повтаря при всеки проблем, възникнал по колата.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook