M technik 2 допитване за отвора до халогените ?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

M technik 2 допитване за отвора до халогените ?

Мнение от Tsureto » 12 Мар 2017, 19:03

Сложих M tech 2 броня, но ми липсва десния въздуховод за спирачките и седи празна дупка до халогена. Имам халогени с капаци, но това празно пространство много ме дразни, вижда се долу асфалта като погледнеш. От ляво имам въздуховод, който изобщо не пасва на дупката. :banghead: пак грозно. Та, гледам има hamann капаци, но изобщо не ми харесват като дизайн. Питането ми е за идеи, какво да правя с тези отвори. Въздуховодите за спирачките за м tech 2 броня, различни ли са от стоковите и ако са (търсих но не намерих), къде да намеря и трудно ли се слагат? Обикновени въздуховоди пасват ли, но просто трябва да са нови, старите са може би деформирани ? Ако не, някакви други варианти за капаци, но не hamann. Или друг вариант е мрежа, но ще стане грозно според мен. Моля за съвети :dunno:
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: M technik 2 допитване за отвора до халогените ?

Мнение от ka4i » 15 Мар 2017, 10:25

Различни са въздухоотвидите. И аз го играх това. 80 лева май дадох за двата . втора ръка от колега от форума. Виж в обявите за коли на части. Почти всяка англичанка е с такава броня. Предполагам имат въздухоотводи. Не помня имаше ли разлика за купе, седан и тн.


Последно избутване Tsureto от 15 Мар 2017, 10:25
Изображение

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook