Проблем дълги светлини.

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 11.06.2013
Местоположение: Люлин
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E53
Мечтае да кара: BMW E09

Проблем дълги светлини.

Мнение от B-M-W » 13 Фев 2017, 22:56

Колеги, ще ме извинявате ако има вече такава тема, но рових къде ли не, и не намирам нищо... Допълнително съм си слагал Ксенон на дългите светлини. При проблем с балстата бях изключил единя, тъй като ми правеше дискотека на таблото. Наскоро реших да го включа пак да видя дали дискотеката ще продължава, при което се оказа, че вече и двата не светят. Решавам да прегледам първо бушоните, но не намирам кой подявилите точно е за дългите светлини. Намерих няколко теми за бушоните, но в нито една не намерих ДЪЛГИ СВЕТЛИНИ. Единствено схема с бушоните на Е36 намирам за дълги 25ти и 29 бушон за Ляв и 25 и 30 за десен. Моля за информация ако някой има идея кои точно са бушоните за дългите светлини. Благодаря.
Тая марка е за истински мъже, нямаме духалки само расови коне! Дърпане на ръчни за мене не е каране, ИСТИНАТА Е В ШПЕРА И ЗАДНОТО ПРЕДАВАНЕ!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: Проблем дълги светлини.

Мнение от oci » 14 Фев 2017, 10:52

B-M-W написа:Колеги, ще ме извинявате ако има вече такава тема, но рових къде ли не, и не намирам нищо... Допълнително съм си слагал Ксенон на дългите светлини. При проблем с балстата бях изключил единя, тъй като ми правеше дискотека на таблото. Наскоро реших да го включа пак да видя дали дискотеката ще продължава, при което се оказа, че вече и двата не светят. Решавам да прегледам първо бушоните, но не намирам кой подявилите точно е за дългите светлини. Намерих няколко теми за бушоните, но в нито една не намерих ДЪЛГИ СВЕТЛИНИ. Единствено схема с бушоните на Е36 намирам за дълги 25ти и 29 бушон за Ляв и 25 и 30 за десен. Моля за информация ако някой има идея кои точно са бушоните за дългите светлини. Благодаря.



Няма отделен бушон за дългите
Лайт модула ги управлява директно.
Провери дали има напрежение на буксата, кое се губи плюс или маса?

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook