Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1241
Регистриран на: 22.01.2012
Пол: Мъж
Кара: Сива Бима
Мечтае да кара: Черна Голяма Бима
Детайли за колата: Лачена

Re: Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

Мнение от hacker4eto1 » 21 Мар 2015, 11:22

След известно време на аварийни големите съпротивления 5Ватовите взеха да греят , за това вместо него сложих 10Вата и нещата се уравновесиха
Изображение
Последен проект https://youtu.be/oRvrTuwa_Rg

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 26.08.2010
Пол: Мъж

Re: Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

Мнение от tihotop » 31 Мар 2015, 18:43

sh1n3 написа:Здравейте колеги,

Доста изчетох по теми в нашия форум и не само, но неоткрих категорична и точна информация .

Доколкото разбрах за да сложа на преди фейсово купе стопове от фейслифт, ми трябват стоповете и лайт модула от фейслифт. Неразбрах дали е нужно някакво прекодиране дали буксите са еднакви.

Благодаря предварително !



До къде стигна колега, успя ли да ги свържеш? :D

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 15.03.2013
Пол: Мъж

Re: Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

Мнение от Bat_sa84 » 04 Апр 2015, 16:06

Здравейте. За да не пускам нова тема реших да пиша тук. Имам седан от 1999 сложих му нормални стопове от фейслифт сменил съм и лайт модула сложил съм от 2002 сега стоповете светят нормално но чек ина постоянно ми дава че имам изгорели крушки отзад от двете страни. Проверил съм всички крушки и тези на стъклото. Въпросът ми е имали още нещо което трябва да направя за да работи всичко нормално?

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 26.08.2010
Пол: Мъж

Re: Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

Мнение от tihotop » 05 Апр 2015, 21:15

Bat_sa84 написа:Здравейте. За да не пускам нова тема реших да пиша тук. Имам седан от 1999 сложих му нормални стопове от фейслифт сменил съм и лайт модула сложил съм от 2002 сега стоповете светят нормално но чек ина постоянно ми дава че имам изгорели крушки отзад от двете страни. Проверил съм всички крушки и тези на стъклото. Въпросът ми е имали още нещо което трябва да направя за да работи всичко нормално?


Колега, пускат ли се нови кабели като си сменил модула и как накара малките за мъгла да светят както трябва?

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 11.10.2019
Пол: Мъж

Re: Фейслифт стопове на преди фейслифт купе

Мнение от ibobg » 12 Окт 2019, 20:58

Здравейте на всички ето ви една полезна тема как да си подредите кабелите за lCI стоповете за е60
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook