сервиз за монтаж на ангелски очи - София

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от whisky_touch » 07 Яну 2015, 20:32

Къде в софия има кадърен майстор за монтаж на лед ангелски очи на е46? Не искам после да почнат да се запотяват фаровете, трябва ми майстор, който наистина е вчас, без значение, че е проста работа. Нека само хора, които са ползвали услугите и са доволни да пишат
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Maxmadness » 07 Яну 2015, 22:55

Колега напиши на какво Е46,че то разликата е огромна :mhihi:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 26.07.2014

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от smilobon » 07 Яну 2015, 23:28

330 фейс, седан. Няма оригинален ксенон

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 21.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46 330ci
Мечтае да кара: e46 M3, e92 M3

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от AsenD » 08 Яну 2015, 12:06

Колега работата е елементарна за 30 мин, аз на мойта си ги направих сам като изгледах едно клипче: https://www.youtube.com/watch?v=e_Om6dezQK4
Стъпките са много прости:
1. откачаш мигача - 1 вин (+) от към калника
2. изкарваш го напред
3. лайсната под фара - 4 щипки
4. лайсничката с гумата над фара - 4 щипки
5. след това откачаш стъклото(пластмасово е) на фара - мисля че бяха 3 отгоре, 3 отдолу и 2 отстрани щипки
6. монтираш ринговете със щипките на рефлекторите
7. откачаш габарита, вадиш и фасунгата
8. прекарваш кабелите през дупката на габарита извън фара, пъфаш кабелите на трансформатора на ангелските в буксата на габарита и облепяш буксата с изолирбанг
9. запълваш дупката от фасунгата на габарита около кабелите и сглабяш по обратен ред

П.п. съвет от мен е вземи си CCFL ангелси, изглеждат по-добре от тия диодните и за да не ти кондензира трябва да оплътниш добре дупката от фасунгата на габарита и да затвориш правилно фара за да не влиза въздух и влага от никъде. :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от whisky_touch » 08 Яну 2015, 22:34

Не мога да разбера-80% от маниаците в този форум карат с ангелски очи и няма нито един, който да сподели къде в София има читав майстор...
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 20.11.2009
Кара: 320ci 170 к.с.
Мечтае да кара: Е92, ако може М3 !

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от dark0 » 08 Яну 2015, 22:40

Пиши на колегата Wierdo .. преди време и аз се чудех къде да монтирам лупи и ангели и колега предложи да помогне ..
останах много доволен от свършеното от него, а и е супер пичага и ще счупите някой друг лаф :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 19.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d '09

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Malik » 08 Яну 2015, 22:45

Те затова са такива - сложили са си ги сами ;)
Изчети цялата тема за монтажа и ги подхващай през първия по-топъл ден. Нищо сложно няма.

п.с. още един глас за Сашката :bchug:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от sub_eleven » 11 Яну 2015, 8:51

И аз се замислям да сложа на моята. Има ли някое нагло пиле сред вас, което да кара на ейнджъл айз през деня и правят ли проблем КАТ на практика?

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 3.11.2014
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 320d
Мечтае да кара: M5
Детайли за колата: Xenon

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Kostadin Ganchev » 11 Яну 2015, 16:17

Аз съм с оригиналният ксенон, стария фейс и на този клип, този сваля фара, заради пръскачките под самият фар? При мен така ли ще е?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 20.11.2009
Кара: 320ci 170 к.с.
Мечтае да кара: Е92, ако може М3 !

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от dark0 » 11 Яну 2015, 19:11

Почти всички караме само на очички през деня .. Проблеми няма :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Wierdo » 12 Яну 2015, 18:11

От днес вече още един маняк по пътищата. Да са му честити на колегата ейнджълите ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 21.04.2008
Местоположение: София
Кара: Х1 1.8d sdrive 2013
Мечтае да кара: e60 M

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от whisky_touch » 12 Яну 2015, 20:02

Изключително доволен от колегата. Много професионално изпълнение и адски точен човек. Имам да черпя ;)
Съществува един фантастичен свят събран в една композиция даваща толкова радост на пътя! Вулгарно красив свят на брутална мощ, в които няма въздух, а само пушек от изгорели гуми.Там властват технологичния гении,красивия дизаин, красотата. Там няма животни, а само озверели расови коне. Там, всичко се случва на високи обороти и размазващо високите скорости.- Свят на кристално чиста мощ и бензинови пари-светът на автомобилите, светът на БМВ... !

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.01.2014
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 330i E46

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от matt_r6 » 12 Яну 2015, 22:14

Аз си мислех,че аз тряя да черпя,ама ако whisky touch настоява,няма да се дърпаме.... :) Наистина стана много добре,Wierdo си е pro,особено по токовете:) sub_eleven,те ЛЕДовете светят по-силно от късите,няма как да ти направат яд :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 21.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46 330ci
Мечтае да кара: e46 M3, e92 M3

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от AsenD » 13 Яну 2015, 10:50

sub_eleven написа:И аз се замислям да сложа на моята. Има ли някое нагло пиле сред вас, което да кара на ейнджъл айз през деня и правят ли проблем КАТ на практика?


Аз си карам нон стоп с ангелските(сини са) и до сега за 1 год не са ме спирали, късите пускам само вечер и в тунел.

Kostadin Ganchev написа:Аз съм с оригиналният ксенон, стария фейс и на този клип, този сваля фара, заради пръскачките под самият фар? При мен така ли ще е?


Колега, погледни моя коментар в началото на темата, това са стъпките за преди фейса.
Eто ти процедурата(на клипа е фейс, но фейс, не фейс едно и също е като стъпки): https://www.youtube.com/watch?v=_tyCpvgJzJo

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.01.2014
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 330i E46

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от matt_r6 » 14 Яну 2015, 17:04

Еми при положение,че някои "сервизи" предлагат монаж на дейли лайтс под формата на лента с 3 диода,не мисля,че има как да се заядат от КАТ,освен ако не са назад с нужната бройка фишове/актове.

Следваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook