сервиз за монтаж на ангелски очи - София

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 6.02.2013
Пол: Мъж
Кара: БМВ 330Д
Мечтае да кара: Е92

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от boqn92 » 03 Апр 2015, 23:07

Колега търся си ангелски очи уж най-добри са диодните но никъде не намерих такива всичките са CCFL има и RGB Led ,SMD LED според вас кои са най близки до оригиналните или така наречено красиви с лупи с ксенон при е46 феслифт

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от chris_barnes » 05 Апр 2015, 13:19

LED значи диодни :) Мога да те опътя къде да идеш да си купиш ако си от СФ :) драсни на ЛС да не правим реклама тук.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Silverlight » 05 Апр 2015, 19:21

Опитах се да сложа моите, обаче нещо не успях и се отказах. Не можах да махна лайсната под фара, защото има щипка, която е захваната в калника, някой може ли да ми обясни подробно, как се маха ? И може ли да постнете някаква снимка с жълти ангелски очи на кола преди фейса ?

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.01.2014
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 330i E46

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от matt_r6 » 05 Апр 2015, 22:23

Тъпото на LED-овте е,че може да изгори някое диодче...при мен изгорели все още няма,но 3 от време на време изгасват...доста е дразнещо

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Wierdo » 06 Апр 2015, 9:24

БМВ 320d написа:Опитах се да сложа моите, обаче нещо не успях и се отказах. Не можах да махна лайсната под фара, защото има щипка, която е захваната в калника, някой може ли да ми обясни подробно, как се маха ? И може ли да постнете някаква снимка с жълти ангелски очи на кола преди фейса ?


Колега, потърси из мненията ми и ще видиш как стоят жълтите ейнджъли на кола преди фейса. За да свалиш лайстната под фара, трябва с права отвертка лекинко да натиснеш палчето на щипката, която е при калника. Като я извадиш колкото можеш, ще видиш щипката за калника и съответно с отвертката натискаш палчето, което се пада от вътрешната страна (тази към фара).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 21.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46 330ci
Мечтае да кара: e46 M3, e92 M3

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от AsenD » 06 Апр 2015, 9:27

Според мен най-добре си купи CCFL диодите горят и не светят толкона хубаво и плътно(мое мнение), аз съм с такива от 2 години и нямам никакви проблеми. Относно лайсната като я откачиш от под фара я дърпаш леко към теб и с една отверка натискаш палчето и се откача от калника. :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 147
Регистриран на: 18.02.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: Е60 М54

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от stuci_ir » 06 Апр 2015, 15:56

AsenD написа:Според мен най-добре си купи CCFL диодите горят и не светят толкона хубаво и плътно(мое мнение), аз съм с такива от 2 години и нямам никакви проблеми. Относно лайсната като я откачиш от под фара я дърпаш леко към теб и с една отверка натискаш палчето и се откача от калника. :bchug:


Аз карам със ccfl от 2011г. освен 2 трафчета и то изгоряха тая зима други ядове не съм имал. Градско карам единствено и само на тях. На мен ми ги монтира 1 от най-старите маниаци във форума. Не му знам ника, но имам всякакви кординати. Ако някой иска - лс. Изключително професионален и педантичен човек.
:bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Wierdo » 06 Апр 2015, 16:49

Колеги съфорумници, това с горенето на диодите е отживелица. Вярно е, че старите диодни ейднжъли, първа генерация да ги наречем, имаха този проблем. Тези, които са на пазара сега обаче вече не страдат толкова от този проблем. Аз имам ЦЦФЛ на е36цата и диодни на е46цата. И в двата случая съм си ги слагал сам, и при двете нямам нищо изгоряло. На е36цата светят вече 4та година, на е46 диодните светят вече от 2 и половина години. Лично мое мнение, е че диодните са по-хубави откъм светене сравнени със ЦЦФЛ-лите. Най-малкото ако си срещу слънцето ЦЦФЛ-ите почти не се виждат, докато диодните си се виждат достатъчно. Освен това, жълтите диодни (пак давам лично мнение, не ангажирам никого с него) изглеждат много близко до ОЕМ очичките. Да, не може да се каже, че са същите, но пък го докарват много - хем свети силно, хем е приятно жълтичко. Ето защо, аз лично на е46 бих посъветвал всеки да си вземе диодни - кеф му бели, кеф му жълти. Да не говориме, че окабеляването става много по-културно, можеш да си ги вържеш и за плафоните в купето, а това си е чиста гъзариика. Другото предимство, за което се сещам на диодните, е че не се налага да правиш нищо, за да светят - просто палиш колата.
За 2 години каране на е36цата са ме спирали 2 пъти на магистралата когато слънцето свети срещу мен, за да ми кажат, че не карам на фарове. Не са ми писали нищо, но и двата пъти просто ме накараха да си пусна късите, защото цитирам "Тея пръстени не се виждат срещу слънцето, младеж". С е46цата до сега това не ми се е случвало, а аз фарове освен когато е тъмно не пускам, няма значение градско/извънградско.

ПП
Готов съм да помогна на всеки, който е от София или околията с монтажа или поне да му покажа на живо жълти диодни еинджъли на е46. Може и ЦЦФЛ-и бели на е36, ма трябва да се съобразявате с жената, че тя юрка ис-ката ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Tsureto » 12 Мар 2018, 8:37

Вдигам темата колеги, за да питам, някой или някъде в София, монтиране на angel eyes, но на e46 купе фейслифт.
На седаните аз си ги слагах, но на тази, са лепени със силикон и т.н. и не ми се рискува сам да правя тази процедура. Къде може да ми ги монтират ?
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 23.03.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от streetracing12 » 13 Мар 2018, 20:30

Също така и монтиране за седан препоръчайте някой за София.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 8.02.2015
Местоположение: ЛяуЛИН
Пол: Мъж
Кара: ше M54 , сега N53
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: M54 сега N53

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от Stoqnchev » 15 Мар 2018, 22:42

streetracing12 написа:Също така и монтиране за седан препоръчайте някой за София.


Имаш Л.С
Големия мотор е като спестените пари , имаш ги! ама не винаги ти трябват.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 14.05.2018
Пол: Мъж

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от enevie » 22 Яну 2019, 13:21

Другари, вдигам темата за помощ за e60. Някой майстор из София?
Поздрави

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 15.12.2018
Пол: Мъж

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от LegacyM » 25 Яну 2019, 15:41

Привет ! Търся както всички други читав майстор,само че моделът е X5 e53.

Благодаря предварително.

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 14.05.2018
Пол: Мъж

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от enevie » 29 Яну 2019, 11:35

Половината дърти Бмвта в София са с angels за дневни светлини, тука бате никой не знае къде и как се слага....

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 18.05.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 330d
Мечтае да кара: чисто ново BMW

Re: сервиз за монтаж на ангелски очи - София

Мнение от jul_bmw » 13 Юни 2020, 19:21

Здравейте колеги! Препоръчайте добро място в София от където мога да си закупя и да ми поставят angel eyes на е46 комби.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook