Навигация Е46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 23.11.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 04'330CD coupe and 91'318is
Мечтае да кара: 320is
Детайли за колата: много убава :D

Re: Навигация Е46

Мнение от joreto330 » 31 Яну 2016, 18:19

Здравейте колеги преди преди няколко дни ми разбиха колата и навигацията (16:9 с CD) замина.
Отрязали за ми буксите бялата и синята на монитора ,както и да е купих друг монитор и нова инсталация и наставих буксите към моята
всичко работи отлично,но когато пусна диск баса ми изчезва само високи се чуват.
Питането ми е дали аз съм объркал нещо при свързването или е нещо от монитора (CDто)
Зная че има по вещи лица който за разглобвали и връзвали инсталации,просто ако някой може да ми даде съвет или да ми каже,къде да отида ще съм безкрайно благодарен.
колата е "е46" купе 2004г.
навигацията е мк4
На един мъж,конски сили и женски цици все са му малко!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 11.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe 328i , Е36 Sedan 316i
Мечтае да кара: E36 M3 , E30 M3 , E31 850csi и все такива гадни стари кочини

Re: Навигация Е46

Мнение от DirtySouth » 31 Яну 2016, 23:09

Не е по темата , но в кой квартал ти разбиха колата ?
I'm slowly drifting
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 23.11.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 04'330CD coupe and 91'318is
Мечтае да кара: 320is
Детайли за колата: много убава :D

Re: Навигация Е46

Мнение от joreto330 » 01 Фев 2016, 9:44

Толостой колега но няма значение в тая държава да нямаш нищо !
На един мъж,конски сили и женски цици все са му малко!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 20.01.2015
Пол: Мъж
Кара: F25 LCI 2.8 D

Re: Навигация Е46

Мнение от chippen » 15 Фев 2016, 19:57

Някой сблъсквал ли се е с този проблем Понякога се оправя от самосебе си понякога не Не беше го правило над 4 месеца сега започна пак. Говорих с колега каза ми , че е от лазера. Като дам на контакт става така като тръгна да паля гасне за малко понякога и се оправя. Когато колата е карана повече време и се загаси и запали не го прави

http://sendvid.com/a37d242p

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 11.06.2015
Пол: Мъж
Кара: Е46 330д

Re: Навигация Е46

Мнение от hitar_potar » 19 Фев 2016, 17:52

Колеги, и аз имам питанка, затова ще ползвам темата: нормално ли е дисплея да е топъл към горещичък на Мк4, като поработи повечко време? Случи се също няколко пъти навигацията да забие напълно и дори гасене и вадене на ключа не я рестартират - оправя си се сама след различно време. Също така няколко пъти без да забива се рестартира сама, по средата на пътуване например. Помощ, съвети, малко акъл? :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 80
Регистриран на: 23.03.2016
Пол: Мъж

Re: Навигация Е46

Мнение от mackrandev » 27 Мар 2016, 10:54

Здравейте.
Аз искам да ви попитам, за навигация при Е46, голямата навигация. Няма Български език и карти. Кой може да е направи навигацията на Български, да говори :), да се пускат и гледат филми и клипове от външен източник и да има камера за задно виждане. Или поне да е на Български и да разпознава България и намира всички улици.
Благодаря ви.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 201
Регистриран на: 11.06.2015
Пол: Мъж
Кара: Е46 330д

Re: Навигация Е46

Мнение от hitar_potar » 01 Апр 2016, 0:30

Бг-карта би трябвало да можеш да си издърпаш дори от Замундата. Бг-език за самата навигация обаче май е малко по-сложничко - има някакво инсталиране мисля, влиза се в едни менюта. В 1 от темите (може и тая да е в началото, може и друга да беше) имаше подробно описание къде какво да цъкаш, как и кога, за да инсталираш бг-език. :)

320ci
320ci
Аватар
Мнения: 573
Регистриран на: 26.05.2006
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Детайли за колата: M52B20TU

Re: Навигация Е46

Мнение от mumford » 01 Апр 2016, 15:15

mackrandev написа:Здравейте.
Аз искам да ви попитам, за навигация при Е46, голямата навигация. Няма Български език и карти. Кой може да е направи навигацията на Български, да говори :), да се пускат и гледат филми и клипове от външен източник и да има камера за задно виждане. Или поне да е на Български и да разпознава България и намира всички улици.
Благодаря ви.

viewtopic.php?f=34&t=403775

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 12.07.2015
Местоположение: СА
Пол: Мъж
Кара: 3' E46 BMW 320d (M47N) Touring

Re: Навигация Е46

Мнение от Galo » 07 Апр 2016, 12:20

image.jpeg
image.jpeg
Здравейте колеги,
Имам проблем със заводската навигация на е46, нямам идея обаче дали е мк3 или мк4, колата е 2004 година ако това е от значение. Та проблема е следния при подаване на контакт, радиото си тръгва моментално, но няма образ на екрана, т.е. светка само подсветката на дисплея и до там. След това на произволен принцип, понякога почти веднага, но все по рядко, а понякога след 10-15 минути дисплея се включва както би трябвало съпроводено преди това от две три премигвания на екрана. Другото което ме притеснява, че при включването се появяват две лога на бмв което според мен не е нормално и това ме води на мисълта, че е пипан софтуера... И последното е, че навигациятя забива при натискане на сет бутона или ако влезе е само веднъж на 10 опита, оправя се единствено след вадене на ключа и рестарт. Махането на акумулатора не помага. Прилагам и снимки. Нека ако има някой по запознат с гореописаните проблеми да вкара едно рамо за решаването на тези казуси. Доста е дразнещо да нямаш дисплей и де се чудиш непрекъснато какво натискаш по радиото... :(
Благодаря на всички включили се по темата.
Хубав ден.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 16.01.2018

Re: Навигация Е46

Мнение от beamere46 » 16 Яну 2018, 14:47

За да не отварям нова тема, да попитам тук: При подаване на контакт, дисплея на навигацията се включва автоматично и всеки път трябва да го изключвам, има ли начин да се спре автоматичното включване?
Благодаря предварително!

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook