e46 салон

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: e46 салон

Мнение от oci » 23 Фев 2013, 13:42

mitev85 написа:
oci написа:
mitev85 написа:Колеги спечелих един салон от ebay... та още се двуомя дали да го платя... споделете трудно ли се мести този кантар от едната в другата седалка? Другия проблем е че на моите задните стъкла не са ел. а са с ръчки... а новия салон е ел. ... така или иначе не ползвам задните стъкла... дали ще паснат корите, поне временно докато си намеря такива с ръчки? Салона има и подгрев, трудно ли се връзва тази екстра? Благодаря ви много!


Ако е добра цената го взимай, кантара няма да го местиш той може да се изключи знам защото искаш да го правиш защото салона е от десняк, но вместо да разтапицираш седалката и никога вече да не е същата просто или се изключва кантара или се симулира работата му той и без това на всяко второ бмв не работи, за ел. стъклата просто ще пробиеш корите и така ще може да станат за твоята кола и ще сложиш ръчката.
За подгрева ще ти трябва или модул или бутони зависи твоята кола каква дали е преди или след фейса и после се връзва и всичко тръгва.
Така, че ако салона си заслужава взимай го и не се чуди.



Благодаря oci! Салона ще ми излезе 370 лв. полукожено рекаро от алпина с подгрев, мисля че цената е повече от добра, а колата ми е преди фейса.. сигурно ще трябва да търся този модул за подгрева :lol: но друго си е с рекаро салон.. този обикновенния като че ми е леко неудобен.. Поздрави :bowdown:


Моя е същия салон взимай го цената е добра няма да сбъркаш, но ще трябва да потърсиш модул за подгрева или само бутоните.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 13.02.2011
Местоположение: Русе
Пол: Мъж

Re: e46 салон

Мнение от streethand » 25 Фев 2013, 22:13

само бутоните ли трябват за да се подкара подгрева на седалките?
:winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: e46 салон

Мнение от oci » 26 Фев 2013, 11:34

streethand написа:само бутоните ли трябват за да се подкара подгрева на седалките?


Да и после само окабеляване на бутоните и седалките, ако пък вземеш от кола след фейса там е цялата лайсна с копчетата и реално това е модула за подгрев, но принципа на подкарване е същия ще трябва да пуснеш няколко кабела и подгрева ще тръгне.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 11.02.2012
Пол: Мъж
Кара: E46 320d 2003

Re: e46 салон

Мнение от siso616 » 26 Фев 2013, 12:57

Здравейте колеги ! За да не отварям нова тема искам да попитам как стоят нещата в обратния вариант. При мен колата е фейслифт, а салона който мисля да купя е рекаро с подгрев от преди фейса(от кола с десен волан) ... Дали е голяма хамалогията за поставянето му (сега съм с обикновен плюш без подгрев ) .Прерових форума,но не намерих почти никаква информация и ще съм благодарен да ме "светнете" по тоя въпрос ! Мерси предварително! :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3949
Регистриран на: 18.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '12 BMW F10
Мечтае да кара: самолет

Re: e46 салон

Мнение от oci » 26 Фев 2013, 15:23

siso616 написа:Здравейте колеги ! За да не отварям нова тема искам да попитам как стоят нещата в обратния вариант. При мен колата е фейслифт, а салона който мисля да купя е рекаро с подгрев от преди фейса(от кола с десен волан) ... Дали е голяма хамалогията за поставянето му (сега съм с обикновен плюш без подгрев ) .Прерових форума,но не намерих почти никаква информация и ще съм благодарен да ме "светнете" по тоя въпрос ! Мерси предварително! :roll:


Същото е става без проблеми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46XI

Re: e46 салон

Мнение от Драгослав » 09 Юни 2019, 21:07

Аз си намерих дълго търсеното бежавов рекаро , но от кола с десен волан. По-горе Оci е написал , че кантара се изключва или се симулира работата му.Въпросът ми е, ако се изключи софтуерно, и ако се случи инциден аербега ще работи ли? И ако се симулира работата му, пак недай Боже, ако се случи нещо , винга ли ще се отваря? Независимо дали има човек отдясно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1087
Регистриран на: 10.11.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: E46 316ti, ex E34 M50, Е36 М43
Детайли за колата: N42B18A, s199a, individual

Re: e46 салон

Мнение от The Heartlistener » 10 Юни 2019, 15:26

Бегът си е активен, просто ще се отваря заедно с шофьорския.
"Въпрос на вкус" - казало кучето...и си облизало гъза.

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook