Torque Android App + OBCII

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Torque Android App + OBCII

Мнение от bioz » 15 Мар 2018, 13:44

Моджо написа:Така. Взех едно елм-че. Torque се връзва и през двете букси и чете каквото може да прочете. То обаче не е това дето ми трябва.
Сложих Carly, върза се, пуснах му диагностика и чакане, чакане и не ще. Карли ис рунинг и толкова. През кръглата го псуках, през вътре обд-то ..Колко време да го чакам да го ева. 10 минути чакане и нищо.
Безплатното е, като гледам може да прави диагностика. Искам да си махан лампата на еърбега, че като чистих съм размърдал кабелите и светна. От това е, не е проблем с кантар или нещо такова. Прави ми го за 3-4 път. Ама ся искам да го махна сам.
Става ли с някака програма и с елм или пак да зимам служебния лаптоп и да боря инпата.


С торка четеш само еку-то на мотора, не може да чете другите модули. Бега е в друг модул. Така, че зимай импата и си ти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Torque Android App + OBCII

Мнение от Моджо » 15 Мар 2018, 17:45

С малко съпорт от карли, нещото тръгна. Прочете 29 от 30 еку-та и рече - нема грешки. Да, ама лампата на бега си седи.
Ще играе друг софт май ))
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Torque Android App + OBCII

Мнение от bioz » 16 Мар 2018, 14:47

Моджо написа:С малко съпорт от карли, нещото тръгна. Прочете 29 от 30 еку-та и рече - нема грешки. Да, ама лампата на бега си седи.
Ще играе друг софт май ))


30 еку-та тва да не е ес класа 2018 :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 23.11.2014
Местоположение: гр. София
Кара: be em we
Детайли за колата: 330ci e46

Re: Torque Android App + OBCII

Мнение от mu6a4 » 16 Мар 2018, 16:29

Колега ела да закачиме една INPA и да се приключва. Много масраф за един бег.

PS: понеже виждам, че искаш сам да си го оправяш - мога да ти дам да си копираш инсталирана/конфигурирана INPA за E46.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Torque Android App + OBCII

Мнение от Моджо » 16 Мар 2018, 19:45

След писане на съпорта на Карли и пращане на логове, ми казаха - Позвате адаптер на друг производител. Купете си нашия и сичко ще е ок. :mhihi:
За колегата Bioz , то може да не са ЕКУ-та , ма така ги пише - Selected ecu's - 30. Мога и да ги напиша кои са :)) Интересното е че за 29 от тях каза че има отговор. Примерно има еку за парктроник, аз такъв нямам, ма нищо чудно да си имам сичко, само дето немам лайстна със сензори.
BTW, техния адаптер /кабел/ чини 62 евра..бахти кабела.
Хм,хм...

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook