Светна лампата за Airbag-a!!!

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, Dimitroff, Гецата, ©, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Светна лампата за Airbag-a!!!

Мнение от lyu_records » 16 Апр 2011, 22:13

shark1986 написа:
lyu_records написа:Ето това ми звучи супер решение. Макар че не разбирам кой ще се навира под седалката за да види дали нещо виси, а и като се направи като хората си е ОК. Но наистина това е по доброто решение ако може да стане само софтуерно! Макар и да не знам какво точно се спира и как ще функционира, но звучи доста добре. Евалата колега :yes:

Това не е проблем,че ще стои под седалката!Понеделник ще купувам нужните части за да я оправя че така като ми свети и ми вади очите тая лампа :mhihi: После сигурно на диагностика трябва да се изчисти грешката а ако пак светне къде ще е проблема? :)

Колега, преди да правиш каквото и да е я изкарай на диагностика. Принципно на мен ми обясниха, че е масово от датчика или буксите на пасажерската седалка, също така под шофьорската седалка може да се е извадила буксата, или букса на някой пиропатрон, това без да се върже на диагностика няма как да се определи.

Потребител
Аватар
Кара: e46

Мнение от ivelin1476 » 25 Окт 2011, 19:54

ако някой колега не може да се справи с това как да свърже под седалката съпротивлението диода и кондензатора мога да му покажа ако е от Пловдив- напълно безплатно :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Кара: ч

Мнение от ljubo73 » 28 Фев 2012, 8:54

Колеги доскоро карах една Е39 с такава машинка със съпротивленията . Работи си идеално . Претърпях удар и си се отвориха и двата бега , а бях сам в колата .

кандидат ентусиаст
Аватар

Мнение от integral » 07 Сеп 2018, 12:58

Колеги, дайте малко по-подробна схема как се прави тази залъгалка :conf:
Аз съм с Е36 и при мен има проблем с кантара на пасажерската седалка и ми свети лампата за бега.
При Е36 има вариант за ''интелигентно'' решение?
Всички книги за самоусъвършенстване са написани на един и същ принцип - някакъв тип от Бевърли Хилс съветва хората от Меден Рудник да излязат от зоната на комфорта :mhihi:

Предишна

Назад към E46