Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от PeReZ » 20 Юни 2017, 17:00

Работи на Е39/Е46/Е38/Е53.
Тук е описано: viewtopic.php?f=35&t=421042

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от iNfoster` » 20 Юни 2017, 19:51

R1d3r написа:
iNfoster` написа:Колеги някой знае ли точно кой модел се води и заслужава ли си парите според вас? http://www.autochar.com/index.php?id_pr ... er=product


Не знам ама поръчах от този сайт, на третия ден се обадих на телефона, човека ми каза ,че нямат налични и ако съм сериозен ще поръча. Седмица по късно никаква реакция. Направо ще си викна 1 от Алито :) Вече имам доволни приятели с този 6.0.1 андроид.

цццц... Тъкмо се бях решил вече от къде да е поръчам.. От Алиекспрес нещо ме притеснява да дам 600 лв, да чакам 1 месец и после митници и ДДС-та и всякакви простотии. Другото което е няма никаква гаранция стоката....

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от vicho » 21 Юни 2017, 10:02

сайта erisin.com никой ли не го знае?! :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 12.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 325i
Мечтае да кара: Балканче
Детайли за колата: M54B25

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от Tunturi » 21 Юни 2017, 10:28

vicho написа:сайта erisin.com никой ли не го знае?! :mhihi:


Писано е малко по напред че вече не доставят до България, но затова пък си има Erisin.bg и май към тях ще се обърна (въпреки по високата цена), че както е тръгнало май няма да ми върнат парите за недоставената стока. Доставчикът от eaby има тракинг на стоката и се вижда че е стигнала до българия от там на татъка следите се губят. Дори и да се разбере в коя институция е станала липсата няма как да се хване човека дето си я е присвоил :banghead:.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 6.04.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от lynx » 24 Юни 2017, 6:40

Недей така бе, братле! Много лесно се отказваш от солидна сума пари.
Продавачът от Ибей може всичко да има, но няма твоя подпис като получател и трябва да си заведеш претенция.
Преди време и аз имах подобен проблем, по тракинга се вижда че стоката е в България а мен никой не ме известява.
Обадих се в Български пощи и им подпалих задниците, на същия ден стоката си я получих.
Вдигай се и ги захапвай здраво, доколкото знам за откраднати стоки с тракинг ги плющят здраво, че се излагаме пред чужденците, успех!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 12.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 325i
Мечтае да кара: Балканче
Детайли за колата: M54B25

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от Tunturi » 24 Юни 2017, 20:23

Не съм се отказал още въпроса е че след като тракинга от китай до бг тоя китайския превозвач не съдейства и не отговаря на запитванията да каже къде /кой е предал стоката. Тея от доставчика се понави да прати още 1 попринцип, но първо и той каза че ще погне да разпитва тоя куриер. Иначе в пощите и митница се правят на ущипани че не са получавали. Но как да е това си е :OT: Та идеята ми и е че вместо през всички тея мъки бих си дал някой лев отгоре но да е от бг и да е сигурно (за сега още си се боря с тая да дойде).

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 31.05.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от KirilVIAS » 16 Юли 2017, 23:01

Решил съм и аз да взимам такова устройство. Интересува ме как ги опазвате от апашите тея мултимедии. Крадат ли ги, застраховате ли ги, други тънкости, че колата ми е уличница и малко ме е страх.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от iNfoster` » 17 Юли 2017, 18:11

KirilVIAS написа:Решил съм и аз да взимам такова устройство. Интересува ме как ги опазвате от апашите тея мултимедии. Крадат ли ги, застраховате ли ги, други тънкости, че колата ми е уличница и малко ме е страх.

Правиш си каско на колата. Друг вариант не се сещам.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от ka4i » 18 Юли 2017, 8:37

iNfoster` написа:
KirilVIAS написа:Решил съм и аз да взимам такова устройство. Интересува ме как ги опазвате от апашите тея мултимедии. Крадат ли ги, застраховате ли ги, други тънкости, че колата ми е уличница и малко ме е страх.

Правиш си каско на колата. Друг вариант не се сещам.


Точно за това устройство каското няма да помогне. Те не го чупят, а крадат. А за липсващи неща / елементи каското не важи.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 12.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 325i
Мечтае да кара: Балканче
Детайли за колата: M54B25

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от Tunturi » 18 Юли 2017, 10:35

Не се сваля толкова лесно като касетофон. Поне идея по трудно е че и въздуховодите се махат.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 6.04.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от lynx » 18 Юли 2017, 10:48

Мой познат си е изрязал парче плексиглас точно с формата на екрана на навигацията.
Нарочно плексигласа е ударен да се нацепи злобно и като се постави върху екрана на навигацията, създава илюзията, че екрана е напукан.
Всяка нощ колата му спи пред блок в квартал с лоша слава.
Досега не са му откраднали навигацията :D
Най-сигурно е колата да не е на улицата, но всеки сам си преценява :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 21.08.2016
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW Е46 320d Facelift

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от nikigurmanov » 20 Юли 2017, 1:24

Поръчах си аз https://navigacia.bg/b303a-navi-multime ... at-nav-597 ето тази джаджа.Та понеже я чакам да пристигне още и през това време изгледах доста клипчета в ютуб с цел да я поразуча искам да попитам колеги с подобни мултимедии с андроид, как се справя навигацията, понеже често ще ми се налага да я използвам? Нали е с андроид, следователно мога да си тегля приложения, та, някои които биха ми били полезни, които използвате? Малко при свършен факт задавам въпроса, но струва ли си такъв вид инвестиция (каквато вече съм направил)?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от PeReZ » 20 Юли 2017, 7:45

Да, определено си струва и всичко работи бързо и надеждно. Скоро излезе приложение за борд. компютър, което обаче засега май работи само в е39/е53, според мен то е доста полезно. Ето видео:
Иначе за тези пари можеше да си купиш 8 ядрена с Андроид 6, т.е. новия модел, и то без чакане, и то с 2, а не с 1 година гаранция: https://erisin.bg/bmw/E46/erisin-es5062 ... or-bmw-e46

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 499
Регистриран на: 14.05.2013
Местоположение: Denmark
Пол: Мъж
Кара: E39 Touring

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от Denmark » 20 Юли 2017, 22:58

по-добре я върни тая ако можеш...набутал си се и с пари и с модел на навигацията, sorry..

доста по-скъпа е от това, което трябва да струва, а и вече има по-нови модели.

btw, поръчай си от ибей, по 300 евро са там... а тая като твойта е даже още по-евтина.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 353
Регистриран на: 22.08.2016
Пол: Мъж
Кара: E46 330d, Е90 320d, E61 530d
Мечтае да кара: M5 E60,F90

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от iNfoster` » 23 Юли 2017, 19:24

nikigurmanov написа:Поръчах си аз https://navigacia.bg/b303a-navi-multime ... at-nav-597 ето тази джаджа.Та понеже я чакам да пристигне още и през това време изгледах доста клипчета в ютуб с цел да я поразуча искам да попитам колеги с подобни мултимедии с андроид, как се справя навигацията, понеже често ще ми се налага да я използвам? Нали е с андроид, следователно мога да си тегля приложения, та, някои които биха ми били полезни, които използвате? Малко при свършен факт задавам въпроса, но струва ли си такъв вид инвестиция (каквато вече съм направил)?

Колега за тези пари има ES5062B.. Но както се казва всеки си знае.

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook