Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 1.06.2012
Пол: Мъж
Кара: 320ка, тихо и кротко
Мечтае да кара: по читави пътища

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от pac0 » 22 Авг 2019, 20:32

Дойде моята, сложих я, засега всичко нормално. Като изключим нещо, което е леко дразнещо, но не съм сигурен дали е default зададено от андроида, или е проблем със самата медия... При всяко включване на медията, звука е на 8. Тъй като самата медия си усилва звука спрямо стандартния плеър, на 8 в повечето случаи е прекалено силно и бързам да намалям. Видях че има приложения като App Volume Manager, които позволяват да си зададеш default сила на звука за отделните приложения, ама ме интересува дали и някой друг се е сблъсквал с подобен проблем? И дали наистина е проблем, или 8 е някаква средна стойност зададена по подразбиране?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от PeReZ » 22 Авг 2019, 22:50

Има сервизно меню, което в повечето случай носи заглавието "factory settings" и обикновено е в SETTINGS/CAR/ или SETTINGS/CAR/EXTRA SETTINGS. Пинкодът е 126 или 3368.
В таб "other" обикновено има настройка колко усилена да се буди.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 81
Регистриран на: 1.06.2012
Пол: Мъж
Кара: 320ка, тихо и кротко
Мечтае да кара: по читави пътища

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от pac0 » 23 Авг 2019, 9:30

PeReZ написа:Има сервизно меню, което в повечето случай носи заглавието "factory settings" и обикновено е в SETTINGS/CAR/ или SETTINGS/CAR/EXTRA SETTINGS. Пинкодът е 126 или 3368.
В таб "other" обикновено има настройка колко усилена да се буди.



Велик си! Благодаря за инфото и за бързата реакция.
Ще го разчовъркам днес, дано има функция да си запамети просто последното ниво на звука преди изключване.. Но и да се зададе няква по-ниска стойност по подразбиране пак е файда. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2019
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от bmw_hoon » 17 Сеп 2019, 16:36

Здравейте,

Мисля да ъпгрейдна мултимедията на Е46, като основно ще се използват блутут връзка с телефон за музика и разбира се навигация.
Кой производител би следвало да е "най-качествен" за double din мултимедия, в ценови диапазон около 600лв?
Има ли смисъл да се дадът повече пари и да купя DYNAVIN?
Разглеждах този вносител http://double-din.bg/bmw-navigacia-mult ... id-seria-3 , мнения?

Благодаря!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 6.04.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от lynx » 23 Сеп 2019, 6:50

600 лева бюджет не е много добре, монтажа също не е безплатен, освен ако не си решил да си го монтираш сам.
Не си посочил каква е сегашната мултимедия, с 600 лева да не се получи даунгрейд?
Ако бюджета е много ограничен, може да си вземеш Erisin, те са в този ценови диапазон.
Но нека колегата Perez да се изкаже, той е по-навътре с моделите и цените им.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 4.09.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: G30 540i - B58

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от SuSaMeCa » 23 Сеп 2019, 22:34

bmw_hoon написа:Здравейте,

Мисля да ъпгрейдна мултимедията на Е46, като основно ще се използват блутут връзка с телефон за музика и разбира се навигация.
Кой производител би следвало да е "най-качествен" за double din мултимедия, в ценови диапазон около 600лв?
Има ли смисъл да се дадът повече пари и да купя DYNAVIN?
Разглеждах този вносител http://double-din.bg/bmw-navigacia-mult ... id-seria-3 , мнения?

Благодаря!


За 699 лева и без DSP си е чисто изнасилване отзаде :Д. Виж в предната страница с колегата където говорихме за мултимедиите на ISUDAR с DSP. Излизат към 520лв с доставката от Европа. А и тази реклама за I-Bus App-a, ти трябва модул от колегата Perez и лиценз за аппа или малко по-стара кракната версия, но все пак едни допълнителни 50лв за модула сложи.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2019
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от bmw_hoon » 25 Сеп 2019, 23:49

Благодаря за мненията колеги!
Оказа се че съм с DYNAVIN D99+, малко е старичка, но има желаните от мен функции. Трябва и само един ъпдейт на картата и ще заспи, така че май се отказах от закуването на нова мултимедия.

Тъ, може ли да споделите линк за последните карти на България и Европа?
Трябва ли да се ъпдейтне навигационният софтуер? В момента е инсталиран IGo Primo, но не знам коя версия (поне от 6 години е).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 6.04.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от lynx » 03 Окт 2019, 8:31

Не те съветвам да сменяш Примото с по-нови версии, ако сегашната си работи добре.
Някои от по-новите версии са по-тежки и не се знае как ще се отрази на работата на твоя навигатор.
Картите може да си дръпнеш от магнета по-долу:
Код: Избери целия код
magnet:?xt=urn:btih:f93c688f9700009a04d0daf1de3ad113e3a43a24&dn=iGO_HERE_Europe_2019_Q2

Бих те посъветвал да си сложиш карти само на тези държави, които наистина ще ползуваш.
Претъпкването с карти утежнява излишно работата на програмата.
Някои хора наблъскват карти на каквото се сетят и после се чудят защо програмата се е забавила и работи мудно.

едит:
Ако желаеш да пробваш нещо ново за сравнение, може да добавиш примерно някой Igo NextGen.
Той си е в отделна папка и няма да си пречи с примото.
Надявам се, че вече си се понаучил да работиш с навигатора и ще се справиш с добавянето на друг навигационен софтуер.
Успех!

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.09.2019
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от bmw_hoon » 03 Окт 2019, 12:59

Благодаря много колега, за съветите и за линка!

Ще си поиграя с навигацията и ще питам ако има затруднения.

Жив и здрав! :bchug: :bchug: :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 698
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от DoesNot » 18 Ное 2019, 16:13

Колеги, някой ползва ли DVR камера свързана към Android мултимедията и каква :?:

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 15.11.2012
Пол: Мъж

Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от valkov1989 » 19 Ное 2019, 17:28

Аз ползвам,но не помня каква беше-някаква евтина от китай...

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 3.12.2019
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от BMW e92 » 03 Дек 2019, 17:31

Здравейте колеги, обръщам се към вас, тъй като имам следния проблем. Закупих мултимедия Dynavin N7 pro от Англия и при монтажа и в един местен сервиз, същата тръгна, но беше зациклила на радио. Направиха reset и ми изчезна short menu с иконите за пряк достъп. От тогава се мъча да го оправя, но без успех. Медията е в гаранция, но англичаните отебаха проблема ми и въпросът ми е дали имате информация къде има сервиз в България, който се занимава с ремонта на Dynavin мултимедии? Благодаря предварително на всички отзовали се на запитването ми!
ps: модела е конкретно направен за BMW e92 coupe

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 698
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от DoesNot » 04 Дек 2019, 12:58

valkov1989 написа:Аз ползвам,но не помня каква беше-някаква евтина от китай...

Може ли линк, че тая оригиналната на Erisin е голям боклук. Лошо качество и насечена картина.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 12.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 325i
Мечтае да кара: Балканче
Детайли за колата: M54B25

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от Tunturi » 04 Дек 2019, 13:42

Най вероятно е на по малко кадри за да не взаима много място и затова да насича. Пробвай някое приложение с богат набор настройки и виж как е. А за качеството на картината си е така, ако някой е намерил някоя качествена дето и нощно време се вижда нормално да казва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 155
Регистриран на: 6.04.2011
Пол: Мъж

Re: Алтернативна мултимедийна система - Dynavin DVN-Е46

Мнение от lynx » 05 Дек 2019, 20:21

BMW e92 написа:Здравейте колеги, обръщам се към вас, тъй като имам следния проблем. Закупих мултимедия Dynavin N7 pro от Англия и при монтажа и в един местен сервиз, същата тръгна, но беше зациклила на радио. Направиха reset и ми изчезна short menu с иконите за пряк достъп. От тогава се мъча да го оправя, но без успех. Медията е в гаранция, но англичаните отебаха проблема ми и въпросът ми е дали имате информация къде има сервиз в България, който се занимава с ремонта на Dynavin мултимедии? Благодаря предварително на всички отзовали се на запитването ми!
ps: модела е конкретно направен за BMW e92 coupe

Виж тези от линка дали ще я оправят:
https://erisin.bg/index.php?route=information/contact

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook