Angel eyes

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 11 Юли 2017, 10:21

аз вчера най накрая направих манипулацията :) купих си биксенон лупи, ангелски очи едните по малки другите по големи за фейслифтов фар и ксенон 55W отне ми около 4 часа с майстора но ефекта е доста добър :) ако не е проблем ще кажа че тези 3 неща ми излезнаха 150 лева а за труда днеска ще се доразбереме все пак сме приятели :) ейнджълите и лупите са от алиекспрес а ксенона е от бг сайт

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 23.11.2014
Местоположение: гр. София
Кара: be em we
Детайли за колата: 330ci e46

Re: Angel eyes

Мнение от mu6a4 » 11 Юли 2017, 10:25

g0dkratos написа:малко да възродя темата. Сложих си angel eyes, всичко свети като запаля. Проблема е че искам да светят когато отключвам колата или казано по друг начин когато осветлението в купето свети и те да светят без да е необходимо колата да е запалена. Преди така ми бяха свързани и нямах проблем, но имах удар и се наложи да ги сменям и да ги слагам сам. Вързах всичко така както беше преди вързано. През жабката минава един от кабелите и там се закача в кабел който е с нещо като трипътник. Проблема е че светят само когато запаля колата..... изгася ли я , не искат да светят, а всичко съм вързал по стария начин. Някой да даде съвет или да има време да погледне?


Ако приемем, че правилния кабел(най-често тънък жълт) от релето е прекаран към жабката - за да светят когато ти работи осветлението в купето, съответно когато отключваш колата също, е необходимо този кабел да го вържеш на плафон. Най-лесно е да свърже на плафона, който е в краката на пасажера.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: Angel eyes

Мнение от Wierdo » 11 Юли 2017, 10:40

mu6a4 написа:Ако приемем, че правилния кабел(най-често тънък жълт) от релето е прекаран към жабката - за да светят когато ти работи осветлението в купето, съответно когато отключваш колата също, е необходимо този кабел да го вържеш на плафон. Най-лесно е да свърже на плафона, който е в краката на пасажера.


Първо се извинявам на момчето с проблема за това, че не успях да се видя с него в Неделя - звънял си ми както се разбрахме, но ми се наложи спешно пътуване извън Софията и въобще не съм видял телефона.

Като ти слагах ейнджълите преди време ги вързах точно по този начин за плафона в краката на шофьора. Това, че сега не искат да светнат с осветлението в купето ме навежда на две мисли - или релето е умряло по някаква причина и неще да се включи от тая контролна жица, която отива към плафона в краката или по някаква причина не прави хубав контакт в това, което той нарича тройник -
Изображение

За съжаление съм доста кът откъм време и ми адски трудно да се видя с теб. Бих те посъветвал да пробваш следното - извади контролната жица, която си вързал към бушониерата и я закачи на плафона в краката. Ако тогава ейнджълите светят, проблема идва от самото реле. Ако не светят, значи има някакъв проблем с тока долу на плафона - я не прави контакт добре, я нещо друго.

Ти като си ги сменял тея ейнджъли цял комплект с ново реле ли си купи или използваш старото?

ПП

Кинти "на ЛС" или на живо за тая работа никога не съм взимал, няма и да взема. Казвам го само за протокола и за dextuar :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 14.08.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330i
Мечтае да кара: BMW M3 CSL

Re: Angel eyes

Мнение от g0dkratos » 11 Юли 2017, 10:56

Нов комплект съм взел, всичко е ново. Под плафона имаш предвид осветление в жабката? И ако е това как точно да го свържа ? Малко са ми глупави въпросите, но ел. часта ми е доста далечна
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 558
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: кестен сити
Пол: Мъж
Кара: 545i
Мечтае да кара: 6 series 650i Gran Coupe

Re: Angel eyes

Мнение от Wierdo » 11 Юли 2017, 12:09

Не, не осветлението в жабката а плафона, който е в краката на пасажера и е под жабката.

Можеш да го извадиш без да сваляш жабката и на него ще видиш кабела с пластмасовото нещо върху него, което ти сложих преди време. Вади се като се избута леко на една страна и след това теглиш. Ако не става наляво, пробвай да го буташ надясно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 16 Юли 2017, 20:09

След като монтирах лупи ксенон и ейнджъли ми дава грешка за изгорели крушки отпреде(май за дълги които не ползвам заради биксенона).Някакви транзисторчета ли трябва да сложа за да се оправи ? защото като задържа за пресвяткане на дълги и се изчистват? ще ви бъда благодарен за малко помощ :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 14.03.2014
Пол: Мъж
Кара: e70 3.0d
Детайли за колата: remapped

ex: E46 320d 2005
ex: E36 316i 1998

Re: Angel eyes

Мнение от cmdkick » 20 Юли 2017, 23:40

oldirtydog написа:След като монтирах лупи ксенон и ейнджъли ми дава грешка за изгорели крушки отпреде(май за дълги които не ползвам заради биксенона).Някакви транзисторчета ли трябва да сложа за да се оправи ? защото като задържа за пресвяткане на дълги и се изчистват? ще ви бъда благодарен за малко помощ :)


Може и софтуерно и по-добре, няма да влачиш допълнителни боклуци, с НЦС се прави.
Tires are evil - destroy them all ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: kakvoto nabaria
Мечтае да кара: samolet :P
Детайли за колата: super traktor 320d

Re: Angel eyes

Мнение от plastic » 17 Ное 2017, 22:34

здравейте вчера си монтирах angel eyes (halo или stong powar)не знам кое точно е правилното име .монтирани са добре и работят добре но днес забелязах че когато дам на контакт започват да мигат няколко секунди и спират!!!!!Когато дам габарит си светват нормално .Свързани са директно за габартита(нямат релета и тем подобни неща) ,който си е поставен на на неговото си място.
на единия фар се появи конденз малко и и там ми е счупено малко пластмасовото където се слага крушката. Възможно ли е от това да прави така angel eyes!!!!
Благодаря предварително

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 604
Регистриран на: 24.01.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е46
Детайли за колата: N42B20

Re: Angel eyes

Мнение от pimpo » 20 Ное 2017, 17:18

Спокойно, това е чека на лайт модула дали са ти здрави крушките. Нищо нередно няма. Ако те дразни вече е друг въпрос.
Кога се пише "И" и кога "Й"

1. В българския език няма дума, която в множествено число да завършва на "й"!!!
грешно --> правилно
- вибраций --> вибрациИ
- консултаций --> консултациИ

2. Думи в които може да има "и" или "й" според смисъла. Примери:
- моменТА в коЙто (ед.число)... / ...моментИТЕ в коИто... (мн. число)
- коЙ човек (ед. число) / коИ хора (мн. число)
- някоЙ човек (ед.число) / някоИ хора (мн.число)
- Моля не ме безпокоЙте! / Не, не ме безпокоИте
- един завоЙ (ед.ч.) / много завоИ (мн.ч.)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Re: Angel eyes

Мнение от Mpower84 » 02 Апр 2018, 16:16

Здравейте, имам няколко конкретни въпроса. Първо колата ми е фейслифт, седан с ксенон с лупи AL. Ринговете еднакъв размер ли са? Поръчал съм 4 еднакви ринга на 131 mm и не съм сигурен дали е това което ми трябва. И второ къде в София или Перник мога да отида за да ми ги монтират кадърно без да счупят нещо? Махал съм единия фар и колкото и да внимавах счупих капачката на пръскалката и за това се притеснявам да пипам пак там, а и не съм много запознат с токовете.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 02 Апр 2018, 19:15

Mpower84 написа:Здравейте, имам няколко конкретни въпроса. Първо колата ми е фейслифт, седан с ксенон с лупи AL. Ринговете еднакъв размер ли са? Поръчал съм 4 еднакви ринга на 131 mm и не съм сигурен дали е това което ми трябва. И второ къде в София или Перник мога да отида за да ми ги монтират кадърно без да счупят нещо? Махал съм единия фар и колкото и да внимавах счупих капачката на пръскалката и за това се притеснявам да пипам пак там, а и не съм много запознат с токовете.

фейслифтовете са 2 по 131 и 2 по 146 :) и аз бях купил 1вият път от еднаквите но ги продадох и си взех точно за фейслифта :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Re: Angel eyes

Мнение от Mpower84 » 02 Апр 2018, 20:05

oldirtydog написа:
Mpower84 написа:Здравейте, имам няколко конкретни въпроса. Първо колата ми е фейслифт, седан с ксенон с лупи AL. Ринговете еднакъв размер ли са? Поръчал съм 4 еднакви ринга на 131 mm и не съм сигурен дали е това което ми трябва. И второ къде в София или Перник мога да отида за да ми ги монтират кадърно без да счупят нещо? Махал съм единия фар и колкото и да внимавах счупих капачката на пръскалката и за това се притеснявам да пипам пак там, а и не съм много запознат с токовете.

фейслифтовете са 2 по 131 и 2 по 146 :) и аз бях купил 1вият път от еднаквите но ги продадох и си взех точно за фейслифта :)
Сигурен ли си? Феслифт фар а проектор.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 8.03.2017
Пол: Мъж

Re: Angel eyes

Мнение от oldirtydog » 03 Апр 2018, 7:47

Mpower84 написа:
oldirtydog написа:
Mpower84 написа:Здравейте, имам няколко конкретни въпроса. Първо колата ми е фейслифт, седан с ксенон с лупи AL. Ринговете еднакъв размер ли са? Поръчал съм 4 еднакви ринга на 131 mm и не съм сигурен дали е това което ми трябва. И второ къде в София или Перник мога да отида за да ми ги монтират кадърно без да счупят нещо? Махал съм единия фар и колкото и да внимавах счупих капачката на пръскалката и за това се притеснявам да пипам пак там, а и не съм много запознат с токовете.

фейслифтовете са 2 по 131 и 2 по 146 :) и аз бях купил 1вият път от еднаквите но ги продадох и си взех точно за фейслифта :)
Сигурен ли си? Феслифт фар а проектор.

ами аз съм с комби фейс,казвам ти как беше при мене :)

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 1.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 525d

Re: Angel eyes

Мнение от spetz » 01 Апр 2019, 10:45

Здравейте,

монтирах ейнджъл айс на е39. Не знам как да вържа жиците от снимката - масата е вързана, червения кабел с халката е захранване - от къде да го взема най-добре? Има 2 по-тънки жички, които са с дължина до 2-та фара (бяла и жълта) - те къде се връзват, предполагам на габаритите някъде.
Някой ако има схема ще ми е от помощ.

https://ibb.co/YkvsBhr
https://ibb.co/Xs2cBVT

Благодаря. Поздрави.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 365
Регистриран на: 16.01.2013
Пол: Мъж
Кара: 320d & 322ci
Мечтае да кара: e30 с V8

Re: Angel eyes

Мнение от Silverlight » 27 Сеп 2019, 18:19

Колеги и аз влязох във филма с ангелските очи. Значи поръчах си ангелски очи LED RGB от aliexpress, обаче нямам си на идея, как се инсталира това нещо. Преди имах CCFL на другата кола и те бяха вързани директно за габарита, а тези къде да ги вържа? Прилагам снимка на конектора:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook